www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem z Team Speak 2

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Valex86
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Lut 2005

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 12:19 pm    Temat postu: Problem z Team Speak 2 Odpowiedz z cytatem

Mianowicie chodzi oto ze jak wchodze na jakis kanal to caly czas swieci sie lampka jakbym gadal i caly czas buczy nie wiem od czego to zalezy ale mnie to juz wq**** nie mowie juz o tych co sa ze mna na kanale.....prosze podpowiedzccie jak sobie z tym poradzic z gory THX p0zdr0 ;)
_________________
poczytaj regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 12:19 pm    Temat postu:

Powrót do góry
snip
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: Pirotechniks.CS

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 12:50 pm    Temat postu: TS! Odpowiedz z cytatem

Musisz w opcjach zmienić to:

1. Settings - Sound Input/Output Settings - Push Talk - SET (zaznaczasz tą opcję i wybierasz przycisk, którym chcesz gadać) - Close.

Mam nadzieję, że rozumiesz.... Narx...
_________________
Dziecie boarda ! We love u !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Valex86
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Lut 2005

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o boze 8) wiem ze tak mozna ale to i tak nic mi nie bo i tak bedzie buczec :| chodzi oto ze ja chce miec Voice Activation !! tylko zeby nie buczalo i zeby to swiatelko zapalalo sie tylko jak mowie a nie ZAWSZE sie palilo chce miec tak jak wszyscy :] :D
_________________
poczytaj regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
meler
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 28 Gru 2004
Klan: Nie gram już w cs'a.

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmniejsz czylosc tam gdzies w opcjach to jest (taki pasek) bo po prostu za glosno masz w pomieszczeniu i masz caly czas wlaczone.
_________________
Kontakt gg/mail.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Valex86
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Lut 2005

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic z tego to wykluczone siedze w pokoju sam jest kompletna cisza w zielone swiatelko jak sie palilo tak sie pali :/
_________________
poczytaj regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kemoiz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Cze 2004
Klan: PRGK

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale i tak zmien, mozesz miec ustawione tak czulo ze aktywuje sie poprostu podczas wydychania powietrza.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Gru 2004
Klan: Lesseruję.

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktywacja glosem to lamerstwo i skazywanie innych na niewygodę użytkowania.
_________________
rmx napisał:
omg xhtml jest owiele szybsze niz php i lepsze ;o ostry jestes...www.wp.pl look : O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
duzY_
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2005 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przejdz na vnt
_________________
uhuhuhuhuhuhu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Valex86
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Lut 2005

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2005 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kidedy ja nie chce vent mam go tez ale wole TS'a tylko ze musze go najpierw "naprawic" :P
_________________
poczytaj regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
meler
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 28 Gru 2004
Klan: Nie gram już w cs'a.

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2005 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy napisał:
Aktywacja glosem to lamerstwo i skazywanie innych na niewygodę użytkowania.

Oswiec mnie bo dla mnie to jest doskonele rozwiazanie.
Jak chcesz cos powiedziec do teamu to po prostu mowisz i nie musisz naciskac zadnych klawiszy.
Jesli masz ustawione na klawisz to skupiasz pewna czesc uwagi wlasnie na klawiszu gdzy cos mowisz i jak ci nagle ktos wyskoczy to czas reakcji jest dlozszy niz gdybys mial "push to talk" (bynajmniej ja mam tak).
_________________
Kontakt gg/mail.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Gru 2004
Klan: Lesseruję.

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2005 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meler napisał:
Oswiec mnie bo dla mnie to jest doskonele rozwiazanie.

Zależy czy słuchasz siebie, czy inni słuchają ciebie. Każdy wygodniś ma aktywacje głosem.

Cytat:
Jak chcesz cos powiedziec do teamu to po prostu mowisz i nie musisz naciskac zadnych klawiszy.

I na odwrót - jak nie chcesz czegoś powiedzieć do teamu oni to i tak słysza. Rozmowa z kimś obok, albo nawet głupie odgłosy w tle potrafią aktywowac mikrofon. Dodatkowo Nie da się "w locie" zdecydować czy zaraz zaczniesz mówić, czy już tego przypadkiem nie robisz. Komunikator głosowy ucina pierwsze części sekundy, które są już informacją, ponadto pierwsze wypowiadane dźwięki są cichsze od tych następnych. Nie wpomne o tym, że czeka się od 0,5 do 1 sekund aż ta aktywacja głosem się wyłaczy, czemu towarzyszy niepotrzebny szum. To nie telefon.

Cytat:
Jesli masz ustawione na klawisz to skupiasz pewna czesc uwagi wlasnie na klawiszu gdzy cos mowisz i jak ci nagle ktos wyskoczy to czas reakcji jest dlozszy niz gdybys mial "push to talk" (bynajmniej ja mam tak).

To powiem, ze albo jesteś za stary na grę, albo za krótko grasz z TS'em. Ja mam odruch naciskania, tak jak ty nie masz binda na walk forward, co by się nie skupiać za bardzo na chodzeniu do przodu. Zresztą w 90% przypadków to wręcz działa korzystnie - skupiasz się na tym o mówisz, bo wiesz, że jesteś teraz na lini i masz ująć szybko to co istotne. A nie jak mój kolega - zaczyna mówić i kończy zdanie po 30 sekundach, w którym informacja zawarta jest mniej więcej w połowie.
Aktywacja głosowa nie jest wystarczająco dokładna do takiego pół-profesjonalnego wykorzystywania. Tutaj chodzi o to aby powiedzieć jak najmniej i przekazać jak najwięcej, a nie nie zmęczyć się gadając.
Nic tak nie irytuje jak sapanie kogoś w tle, albo rzucanie kurami i ujami co pewien czas.

A ventrillo jest dla dzieci i frajerów :D
Nie chce mi sie już tego argumentować, ale faktycznie teamspeak jest wykonany solidniej.
_________________
rmx napisał:
omg xhtml jest owiele szybsze niz php i lepsze ;o ostry jestes...www.wp.pl look : O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury