www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Fps problem ;/
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kjk^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lut 2005
Klan: oglądam!

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jakby ot ale co 3 post w tym dziale to probelm z fps ;f
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 7:03 pm    Temat postu:

Powrót do góry
m0Ntrey_cs-s
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2005

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kompa masz zajeb..... do CS:Source ja na 2x gorszym mam 50-100 fps.
Procesor też dobry, karty graf. nie zmieniaj, a ram do css podobno 1024 choc ja mam 512 i nie nazekam !
Spróbuj z detalami.... Ustaw tektury na medium ! zeby wyozystywalo PixelShadera i te bajery... Kombinuj z detalami to musi pomóc :D Formaty itp. nic nie dadza :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klux
Moderator
Moderator


Dołączył: 27 Paź 2003

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fr3zer napisał:
KluX napisał:
Ramy jakiejs firmy-krzaka, mozesz zmienic

Sprobuj przeinstalowac stery, a pan fr3zer opowiada kompletne bzdury...

No to widze ze sie nie orientujesz. Mam ludzi w klanie z gf 6800 gt i bartonami. Tak samo jak shadix maja spadki fpsow do 20-30. Bartony sa nie wystarczajace do cs:s. Sorc lubi duzo mhz w polaczeniu z przepustowoscia pamieci. I tu soket a juz nie daje rady. Chyba ze jakis barton wykrecony na 2.4-2.5 ghz ale ciezko juz takiego dostac.

Znajomy ma athlona 2000 iles tam, opartego na bartonie i z tego co zauwazylem nie ma jakis problemow z fpsami. No ale moze byc tak ze rzeczywiscie sie gryzie procek z grą...niestety, cs:source pod kątem wymagań jest jakiś dziwny...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury