www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
szukam dalej ... ponizej 17 lat nie wchodzic :)

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
X3roX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2002
Klan: Nie gram juz

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 3:28 pm    Temat postu: szukam dalej ... ponizej 17 lat nie wchodzic :) Odpowiedz z cytatem

Jo od razu mowie ze nie chce sie "przechwalac" czy w jaki kolwiek sposob dowartosciowywac. Poprostu chce napisac wiecej info tylko dlatego ze nie znalezlem jeszcze klanu ktory spelnilby moje wymagania. Wiem ze ciezko jest zainteresowac sie osoba ktora jest malo znana. W dodatku wiem jakie osoby tutaj sie zglaszaja na boardzie i szukaja klanu hyhy. Podaja sie za "hard skillowcow" a co do czego przychodzi to nie potrafi rozbroic bomby lol. Miedzyinnymi dlatego chce napisac cos wiecej o sobie. Od razu mowie ze wiem co pisze i wiem na co mnie stac.

Wiek - 19 lat
Staz - ponad 4 lat
Skill - Przez jakies 2.5 roku cs'a bralem bardzo powaznie. Rznelem w ta giere calymi dniami i nocami. Spotkania w parku ze znajomymi o tematyce kanter strajka hyhy lol. Od ponad roku mam dobrze dzialajacego neta ktory umozliwia mi przyzwoite pingi na serverach.
( moze i to jest jeden z powodow dlaczego jeszcze nie znalazlem klanu ktory moglby podolac moim wymagania ). Tym bardziej ze mi sie bardzo nie chce szukac. Bardziej liczylem na to ze ktos kiedys na srv zaproponuje mi gre w jakims klanie dobrym, znanym. Jednak tak sie nie stalo, a wiadomo ze wiele osob olewa servery ffa ( popieram )
Wczesniej gralem tylko i wylacznie na jednym servie.
- Bardzo dobra gra na sluch.
- MYSLENIE podczas gry.
- chwila gry na ffa i po momencie zostaje wyzwana od haxow o_O.
- Posiadam swoj wlasny styl gry ;)
- zaliczylem pare lanow ( w gronie znajomych ) Najwiekszy lan 50 osobowy ktory trwal tydzien pzdr ! :)
- znajda sie takze turnieje, 2x meganet, turniej w belmundo, turniej miejscowy .... turnieje starej daty :)
- Chodze do szkoly zaocznej wiec mam duzo czasu na gre.
- Klany N.est, Final.DestinatioN, AdrenalinA .... mnostwo fake, mixow.

Wiecej info moge podac na gg 2587717 pozdro
BTW bez glupich komentarzy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 3:28 pm    Temat postu:

Powrót do góry
tfl
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lis 2004

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze nie ma swietlistej przeszlosci ale calkiem niezle gra ;] polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Skype
BorN
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Gru 2004
Klan: only with my homies ; *

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w koncu nie mozna urodzic sie z przeszloscia : > ( ad#1 )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kolejarz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Sty 2004
Klan: in memory of kaiz0ku crew

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam.
_________________
WhiteHunter napisał:
zerkanie na zegarek w komórce to(...)próba popisania się że ma się telefon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury