www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
"RWANIE" obrazu na postawionym Dedicated Server

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PafnucY
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 05 Lut 2005

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 9:58 pm    Temat postu: "RWANIE" obrazu na postawionym Dedicated Server Odpowiedz z cytatem

Postawiłem na swoim kompie Dedicated Server i dolączylem się do niego z tego samego kompa (konfiguracja jak poniżej) i jestem tam sam jeden bez żadnych botów.Problem polega na tym , że po krotkim dość czasie zaczyna co jakiś czas rwać obraz - efekt podobny jak przy duuużych lagach.W efekcie mam coś w rodzaju lagów , np: gdy strzelam np do beczki cofa mnie o ułamek sekundy i beczka przewraca sie dwa do trzech razy ; gdy grałem z kumplem to widać było jakby się ciągle teleportował a on twierdził ,ze nie miał lagów (czyli nie jest to winą łącza jak i serwera); jak zeskakuję z wysokości jest efekt zatrzymania w powietrzu (nawet do 1-2 sekund) ,itd. W "nethgaph" fps jest ok. 110-120 , ping 25-35 ms (do samego siebie :lol: ) , inne parametry bez zarzutu.W podglądzie graczy w programie serwerowym mój ping dziwnie się waha i jest zadziwiająco duży 70 - 150 ms ( :o ).Dodam jeszcze, że z innymi grami jak i w samym CS:S w necie nie mam żadnych problemów.
Sprawdzałem też antywirus i firewall ale nie rzutują na to.

Mój sprzęt : Athlon 2500 XP , 1 GB RAM (400) , Dysk Maxtor 120 GB (7200) , Radek 9800 pro , Płyta Soltek SL-KT600-RL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 9:58 pm    Temat postu:

Powrót do góry
terropokemon
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lut 2005
Klan: NFU

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

imho nie da sie bez rwania grac na serwie postawionym na tym samym kompie...
_________________
Zrobi tak jak ja, pojdzie wlasna droga... procz cienia nie ma ze mna nikogo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
whiteLION
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2004

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sie robi, u mnie jest to samo. Procek za słaby albo gra nie dorobiona :) zależy jak do tematu podejść... ciekaw jestem jak by sie sprawa miała na komputerze z dwoma procesorami/rdzeniami a może to nie to bo znowu z drugiej strony zwykły serwer postawiony w grze nie sprawia takich problemów...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dis
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2005

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) za slaby komp
2) port serwera (jesli jest to komp na ktorym pozniej grasz na serwerze) 27016 (nigdy 27015 !!)
_________________
work safe work smart your future depends on it...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PafnucY
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 05 Lut 2005

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prędzej uwierzę w to ,że coś jest zwalone z programem (źle napisany ,albo co) niż to ,ze komp jest zbyt słaby.Niby czemu moj kumpel gdy się do mnie dolączył (neo/neo) nie miał takich "efektów" a ja miałem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dis
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2005

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobacz w dedicated jak mocno komp jest uzywany kiedy sie dolaczysz to bedziesz wiedzial czego brak ... jesli jednak procek nie bedzie sie krecil na 100% czy ramy nie beda zapchane to musisz sie pobawic ustawieniami serwera.
_________________
work safe work smart your future depends on it...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
whiteLION
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2004

PostWysłany: Wto Lip 05, 2005 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie pomogło ustawienie większego priorytetu dla srcds.exe
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_KaszpiR_
Administrator
Administrator


Dołączył: 23 Maj 2002
Klan: Nova Team (nieaktywny), ale i tak nie gram w cs...

PostWysłany: Wto Lip 05, 2005 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawy myszy na pasek zadan
menedzer programow
zakladka procesy
znajdujemy proces hlds
prawy myszy
uztaw priorytet -> powzyej normalnego

ale radze wtedy nie kombinowac z ticrate
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
whiteLION
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2004

PostWysłany: Wto Lip 05, 2005 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_KaszpiR_ napisał:
...
znajdujemy proces hlds
...


Nie żebym sie czepiał ale tak jak napisałem - srcds a nie hlds
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_KaszpiR_
Administrator
Administrator


Dołączył: 23 Maj 2002
Klan: Nova Team (nieaktywny), ale i tak nie gram w cs...

PostWysłany: Wto Lip 05, 2005 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, masz racje, pomylilem dzialy :D

ale wiesz o co chodzi.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
VoltoSan
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2004

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2005 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze rwalo juz od 1.5 jak sie postawilo server dedykowany na wlasnym kompie (przestrzegajac wszystkich wytycznych) nie wiem czym to spowodowane jest ale zawsze tak mialem niewazne na jakim kompie nawet teraz na Athlonie 64 3000+ 2 giga ramu rwie jak sie wchodzi ..... tak wiec to raczej problem z serverem i raczej nie do usuniecia bo probowalem wielu zmian konfiguracji i nic nie daje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Woo.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lip 2005

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2005 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakos nie mam problemu z graniem z tego samego kompa co stoi server ani nikt z moich znajomych ping mam 3-8ms zadnych skoków ale to wszystko zalezy od procka i ramu jak koledzi wyzej napisali wkazdym razie da sie grac bezproblemowo na 2600mhz i 1gb ramu do 12 osób sprawdzane
:)

jedna zdzyło mi sie zaopserwowac identyczne lagi nawet grajac tylko w 2 osoby a to z powodu ze przed odpaleniem gry zamknołem proces explorer.exe zeby ramu zwolinic pulpit znika wtedy ale mozna zarzadzac właczonymi programami robiac to myslałem ze bedzie lepiej jednak było fatalnie jak by windows sie zapowietrzał nromalnie stałe lagi co ułamek sekundy były dokładnie to co napisałes a moze twoja winda jest troche zasmiecona? bo na tym sprzecie co masz mozesz spokojnie grac na tym samym kompie co i tak za dobre nie jest ale napewno sie da bez tych lagów

Pozdro
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S] Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury