www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
KONTA - PORADNIK by meler

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Kompendium wiedzy o CS 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
S.W.A.T
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lip 2004

PostWysłany: Sob Paź 01, 2005 8:25 pm    Temat postu: KONTA - PORADNIK by meler Odpowiedz z cytatem

Z okazji coraz częstszych kradzieży kont steama postanowiłem że napiszę tez arcydługi poradnik dotyczący tego jak odzyskać utracone konto.
Postaram się także z biegiem czasu rozwijać go (poradnik) i opisywać inne problemy z kontami steam.

1. Ukradziono mi konto

Wchodzisz tutaj: SteamPowered - Ask A Question

(pomoc na załączonym poniżej obrazku)
Wpisujesz wymagane informacje o twoim koncie ( załączasz zdjęcie/skan cdkeya (opakowania, nalepki z nim, najlepiej zrobic 1 ODDZIELNE zdjecie SAMEGO cd-keya (przyblizone))), wysyłasz naciskając przycisk "submit" i czekasz na odpowiedź (jeśli poprawnie napisałeś formularz powinieneś dostać 2 maile, 1. z informacją, 2. z nowym hasłem. Odpowiedź powinna nadejść w ciągu 3 tygodni (do mnie przyszła w ciągu tygodznia :))

Poprawnie wypelniony formularz

2. Ukradziono mi cd-keya i zrobiono na nim konto

Niestety Valve postapilo trochę chamsko i za odzyskanie konta musimy zapłacić 10$ (dolarów) :(

Żeby odzyskać cd-keya musimy wyslac w liście swoj cd-key (oryginalnie drukowany) (bez pudelka, sam key) oraz:
-login na jakim chcemy mieć nowe konto
-mail, numer tel. lub adres pocztowy

Dla cd-key'ow z half-life 2 retail nie obowiązuje zapłata czyli nie musimy płacić

---

Na razie wszystko, jeśli z jakichś powodów obrazek/ki nie działa/ją proszę mnie powiadomić o tym przez pw/mail.

Cały poradnik został napisany przez meler'a

Komentujemy w tym temacie.


---
Edit
- (_KaszpiR_) poprawilem ten link do SteamPowered, dalem na tiny/mini url bo inaczej bbcode nie parsuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Paź 01, 2005 8:25 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Kompendium wiedzy o CS 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury