www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
co jest?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL1 [CS 1.6 CS:CZ]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ARCzZi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lut 2005
Klan: a poco mi klan ?

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 11:52 pm    Temat postu: co jest? Odpowiedz z cytatem

witam mam taki smieszny problem nie bede owijal w bawelne napisze odrazu mam lagi po 140 albo i wiecej raz sa raz ich nie ma ostatnio nie mialem od paru dni znowu laguje strasznie wpisywalem rozne smieszne komedy i nic chwile dzialalo tak jagby a potem nic lacze mam w miare dobre wie ktos jak pomuc pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Kwi 16, 2005 11:52 pm    Temat postu:

Powrót do góry
PawelS
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 28 Gru 2001
Klan: HighSkillers.

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 11:06 am    Temat postu: ocb? :D Odpowiedz z cytatem

Najpierw zapoznaj sie z zasadami zadawania pytan, pomysl, nastepnie zadaj to pytanie jeszcze raz z uzupelnionymi szczegolami.
_________________
PawelS :D
Schroet / HLDS.pl / Używaj Google!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ARCzZi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lut 2005
Klan: a poco mi klan ?

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 11:57 am    Temat postu: co? Odpowiedz z cytatem

poco mam sie zapoznac z zasadami zadawania pytan chyba zadac pytanie to nic trudnego co nie ? pozatym zadaje pytanie tak jak ja mam na to ochote ...a po drugie co mam uzupelniac w szczególy jak sam ich nie znam gdybym znal to sam bym sobie to naprawil i to chyba ty powinnes pomyslec zanim cos napiszesz :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kulka
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Wrz 2003

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 12:02 pm    Temat postu: Re: co jest? Odpowiedz z cytatem

ARCzZi napisał:
witam mam taki smieszny problem nie bede owijal w bawelne napisze odrazu mam lagi po 140 albo i wiecej raz sa raz ich nie ma ostatnio nie mialem od paru dni znowu laguje strasznie wpisywalem rozne smieszne komedy i nic chwile dzialalo tak jagby a potem nic lacze mam w miare dobre wie ktos jak pomuc pozdro



takie pytanie to zadaj swietemu mikolajowi albo wrozce moze beda wiedziec co jest nietak ...

wypadalo by podac jakie lacze (neo, osewdlowka, radiowe itd...) jakie rate itd ..... jaki komp ..... itd
_________________

www.LoLAttAcK.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
zchiz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Kwi 2003

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czlowieku mozesz podac wiecej szczegolow takich jak jakie asmz alcze, czy podczas grania cos sciagasz, czy masz jakies wirusy trojany czy yczysty na 100 % komp, jaki os.
I nparawde przeczytaj te faq, widac ze to bie na pewno sie przyda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trawiator
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 09 Sie 2004

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zadane pytanie odpowiedz jest taka:
Musisz zrobic to lub tamto, sprawdzic czy masz simato i powpisywac to i owo.
Czlowieku my nie wrozki zeby domyslac sie o co Ci chodzi... Chcesz konkretnej odpowiedzi to zadaj rzeczowe pytanie. |:<
_________________
Myśl rodzi herezję.
Herezja wymaga odkupienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ARCzZi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lut 2005
Klan: a poco mi klan ?

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 4:10 pm    Temat postu: sry Odpowiedz z cytatem

oki sorki poprostu nie wiedzialem ze sytuacja tak wyglada bo z tego tematu zielony jestem chodz gram w csa juz rok :) głownie chodzi o to ze sprawa zaczela sie od tego ze grelem sobie w csa po pewnym czasie zaczelem miec lagi to sobie pomyslalem ze moze byc cos od tego ze formata dawno nie robilem sformatowalem potem dalej lagi mialem potem troszke ustapily fajnie sie gralo ale po jakims czasie znowu lagi sa wpisywalem rozne komedy i nic tak jagby dalej bylo tak samo lagi mam na poziomie 130 -200 czasami skacze wiecej mam siec osiedlowa rate to nie wiem co to znaczy ale mialem cos wpisane 9999 a jak wchodze do opci multiplaer w opciaj csa to nic tam nie mam pozmieniane wszystko jest tak jak bylo co dalej maszyne mam proc 2.4 ram 512 hdd 80 gf4 mx 440 hm ? cos jeszcze a mam lana nio jak bedziecie chcieli jeszcze jakies info to podam ... i jak mozna prosic o jakies rozwiazanie to wielkie dzieki a i jeszcze dodam ze jak gram to jak np kupuje m4 zaczynam szczelac to jakos dziwnie sie szczela szczela tak jakos po 3 kule przerywa itp ale to chyba od lagow z botami tego nie mam .Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ARCzZi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lut 2005
Klan: a poco mi klan ?

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 4:12 pm    Temat postu: itp Odpowiedz z cytatem

a i jeszcze odnosnie tego to nie mam zadnych wirusow ani trojanow na pewno asmz to niewiem co to jest podczas grania nic nigdy nie sciagam komp juz podalem pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
zchiz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Kwi 2003

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pobaw sie komenda ping do roznych serwisow,serwerow i powiedz czy ping jest staly czy skacze czy w ogole nie dociera itp, moze to wina provider a jak to radiowka to nie weim moze ufo przelatuje i zaklócenia wystepuja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL1 [CS 1.6 CS:CZ] Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury