www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[HLDS] Rcon Script

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów - Poradniki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sk
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Cze 2004

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 9:29 pm    Temat postu: [HLDS] Rcon Script Odpowiedz z cytatem

Witam!!! :)

Znalazłem na kompie Rcon Script który służy (tylko) do adminowania serwerem za pomocą hasła rcon, i pomyślałem że może się przydać komuś kto nie potrzebuje innych opcji :) (takich jak u bleeda)

Download RconScript

Mały opis:

- Aby móc używać RS trzeba najpierw podać hasło rcon, inaczej dostaniesz bana na serwie.

- RS jest wzbogacony o CFG: PL ;ESL - 1on1, 2on2 i 5on5 (nie trzeba ściągać, są spakowane razem z RS)

- Dodane są mapy: de_cpl_fire, de_cpl_mill, de_cpl_strike (które trzeba uprzednio pobrać i wgrać do cstrike aby z w pełni korzystać z RS)

Instalacja:

- Rozpakować do folderu cstrike,
("Steam\SteamApps\login@login.pl\counter-strike\cstrike")

- Plik "commandmenu" musi zostać podmieniony


Autor RS qwaK (czy jakoś tak ;))
_________________
co ja jestem jakiś jogurt żeby mieć kulturę.. ?


Ostatnio zmieniony przez sk dnia Wto Maj 03, 2005 4:31 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 9:29 pm    Temat postu:

Powrót do góry
_KaszpiR_
Administrator
Administrator


Dołączył: 23 Maj 2002
Klan: Nova Team (nieaktywny), ale i tak nie gram w cs...

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na prośbę autora zaktualizowałem link na http://skurek7.webpark.pl/rconscript.rar
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów - Poradniki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury