www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem z serwerami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LOST GHOST
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Paź 2005

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 9:47 pm    Temat postu: Problem z serwerami Odpowiedz z cytatem

Działają mi tylko dwa serwery.Kiedy próbuje połaczyć sie z innymi wyskakuja mi wszelakie okienka i zostaje rozłączony zanim zrobie cokolwiek:Your .dll [cl_dlls\client.dll] differs from the server's albo w powodzie wykopania podaje:You dont have a reserved slot! badź "Dropped due to slot reservation" i jeszcze This server is using an older protocol ( 46 ) than your client ( 47 ).Treść okienkek zależna jest od serwera z którym próbuje sie nieudolnie połaczyć.Prosze o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 9:47 pm    Temat postu:

Powrót do góry
PeAcEmAkEr
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 11 Lip 2003

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wbijasz nie ta wersja? cs 1.5 ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wilczekk
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 29 Sie 2004

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 11:51 pm    Temat postu: Re: Problem z serwerami Odpowiedz z cytatem

LOST GHOST napisał:
Kiedy próbuje połaczyć sie z innymi wyskakuja mi wszelakie okienka i zostaje rozłączony zanim zrobie cokolwiek:Your .dll [cl_dlls\client.dll] differs from the server's


Ustaw cl_allowdownload 1 i cl_allowupload 1

LOST GHOST napisał:
albo w powodzie wykopania podaje:You dont have a reserved slot! badź "Dropped due to slot reservation"


Serwer jest pełny, musisz cierpliwie poczekać aż ktoś wyjdzie i udostępni Ci slota.

LOST GHOST napisał:

This server is using an older protocol ( 46 ) than your client ( 47 ).Treść okienkek zależna jest od serwera z którym próbuje sie nieudolnie połaczyć.Prosze o pomoc


Łączysz się na serwer w innej wersji niż ta która posiadasz tj. 1.5/1.6/CS:S
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
LOST GHOST
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Paź 2005

PostWysłany: Nie Lis 06, 2005 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za szybką odpowiedź.Powiedz mi jesz cze prosz jak i gdzie mam ustawić te parametry(cl_allowdownload 1 i cl_allowupload 1).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Yogi 21
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Cze 2004
Klan: chemical.squad

PostWysłany: Pon Lis 07, 2005 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej w configu lub po wlaczeniu gry w consoli
_________________
poczytaj regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LOST GHOST
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Paź 2005

PostWysłany: Pon Lis 07, 2005 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie działa.Nie ma żadnej róznicy jak działały tak działają mi tylko 2 serwery.LinkMania Alba Public Server 217.156.122.6:27015 oraz Flower CS Server | NoSteam | VAC 149.156.124.8:27015 . Jakieś pomysły? Jestem otwarty na wszelkie koncepcje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
suruwa
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Cze 2005
Klan: mamo, mamo kręcę sie jak karuzela

PostWysłany: Wto Lis 08, 2005 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a zobacz czy nie masz zbanowanego konta przez vac-a bo jak mozesz sie polaczyc z servami nonsteama(tam nie ma vaca) to dziwne :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
LOST GHOST
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Paź 2005

PostWysłany: Wto Lis 08, 2005 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może mam po prostu inną wersje?Przy uruchamianiu gry na głównym pulpicie pisze CS nansteam lecz na pasku systemowym po zminimalizowaniu condition zero i tym sie sugerowałem.Mój błąd widocznie.Nie wiem.Wypowiedzcie się na ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
s! <owned>
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Paź 2005

PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOST GHOST napisał:
A może mam po prostu inną wersje?Przy uruchamianiu gry na głównym pulpicie pisze CS nansteam lecz na pasku systemowym po zminimalizowaniu condition zero i tym sie sugerowałem.Mój błąd widocznie.Nie wiem.Wypowiedzcie się na ten temat.

Masz piracką wersje Cs'a, znajdź sobie inne forum, bo tutaj nie rozmawiamy o piratach.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LOST GHOST
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Paź 2005

PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s! <owned> napisał:
Cytat:
Masz piracką wersje Cs'a, znajdź sobie inne forum, bo tutaj nie rozmawiamy o piratach.
Mocne słowa.Tylko żebyś mógł je poprzeć dowodami.Nie życze sobie takich insynuacji.Mam problem z CS.Nie znam się na tym, więc prosze o rady a Ty mnie oskarżasz o piractwo.Dorośnij i przemyśl dwa razy zanim cokolwiek napiszesz bo bardzo łatwo możesz kogoś oskarżyć lecz kiedyś poniesiesz tego konsekwencje.Dowodzi to tylko twojej głupoty i niedojrzałości.Współczuje Twoim znajomym, jeśli zawsze tak pochopnie wyciągasz wnioski.Proszę dalej o pomoc ludzi rozsądnych i znających się na rzeczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
suruwa
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Cze 2005
Klan: mamo, mamo kręcę sie jak karuzela

PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli uzywasz nonsteama zajrzyj na polskie forum nonsteama nie podaje linka bo nie wiem czy mozna. Znajdziesz je w google bez problemu ... tam Ci napewno pomoga. Moze nie masz nowego update, ale ja sie nie znam na nonsteamie CZERO. 8) :P POZDRO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wilczekk
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 29 Sie 2004

PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tym forum zabroniona jest jakakolwiek dyskusja o pirackich wersjach CSa, a złamanie tego punktu grozi banem. Posiadasz nielegalna wersje CS:CZ, możesz jedynie grac na specjalnych serwerach, więcej na ten temat znajdziesz w google.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury