www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Polski ZAL ~ czyli o tym jak "zostaje sie" PRO

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TheBORG
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Paź 2001
Klan: NFU

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 11:50 am    Temat postu: Polski ZAL ~ czyli o tym jak "zostaje sie" PRO Odpowiedz z cytatem

No wiec tak ...

W wielu juz topikach zauwazylem szerzaca sie dyskusje na temat tzw. "Pro" graczy / klanow, lub czesciej : "pr0" ...

Dlaczego ja mam wrazenie ze na scenie CSS gracze "lepsi" od innych woza sie niemilosiernie, wysmiewajac innych zawodnikow :O ?

Czy dla was to wlasnie znaczy byc "pro" czyli "profesjonalista", poniewaz skrot "pro" pochodzi od slowa "professional", czyli "profesjonalista".

Czy waszym zdaniem "profesjonalisci" wyklocaja sie w topikach na forum : "Ja bym cie pojechal", "Ty jestes zalosny i tylko umiesz FFA" ...

LUDZIE !!! Ogarnijcie sie ! Jak na was patrze to chce mi sie zygac, to jest zalosne o_O

Prosze was, czy widzieliscie kiedys Neo jezdzacego po Kubenie albo motywie ? Albo czy widzieliscie HeatoN'a jezdzacego po Skolporkjarnej ? Zacznijcie sie zachowywac. Uwazacie sie za "profesjonalistow" to zachowujcie sie jak profesjonalisci!!!!

Powiem szczerze na poczatku jak sie pojawil CSS to vTR (moj ziomek z NFU) namawial mnie do przejscia na CSS a ja go namawialem do powrotu do CS 1.6 ! I jako jeden z glownych atutow CSS podal mi wlasnie fakt, ze ta gra jest czysta od "lamerskich" zachowan, od wyzywania sie nawzajem i udawania ze wszyscy sa extra zaje... Kurcze, to byl jeden z glownych powodow dla ktorych zaczalem grac w ta gre i postanowilem sie zajac "rozwojem" tej sceny, czyli organizacja eventow (jak All-Stars Game) ale takze zaczalem sie zastanawiac i planowac dalszy rozwoj, turnieje, itp. itd. Ale wiecie co ... widze ze nie warto, bo nie mam szczerze mowiac zamiaru poswiecac swojego czasu i energii dla bandy "dzieciakow" ktorzy mysla ze pozjadali wszystkie rozumy i sa najlepsi ! Nosz ... co sie stalo z Fair play ? z walka pomiedzy klanami, ale uczciowa ? I z szacunkiem jednych do drugich ? Czy juz sie nie da szanowac rywala za to ze jest "lepszy" ? Czy teraz jak ktos jest lepszy to zaraz "jedzie na chitach" albo "jest dobry tylko na FFA". Z drugiej strony Ci gracze czolowych druzyn jak enclave, 1410 czy AIE - wcale nie jestescie lepsi ... obrazacie graczy "slabszych" druzyn, wysmiewacie innych i zrecie sie pomiedzy soba ...

to jest ZALOSNE !!!! Ogarnijcie sie i zastanowcie czy chcecie aby ta "scena" szla wlasnie w takim kierunku, bo jezeli tak, to ja wysiadam i dziekuje za niezbyt mila i kulturalna "przejazdzke" :/

Nie pozdrawiam , TheBORG |:<
_________________
NFU Multigaming Community - #NFU @quakenet , www.nfu.risp.pl !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 11:50 am    Temat postu:

Powrót do góry
VectoR_PL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lip 2005
Klan: #hSb

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z Tobą w pełni BORG :) Zachowanie naszych polskich pr0 jest w wiekszosci wypadków bardzo żałosne. Nie bede wymieniał kto sie tak zachowuje bo od razu wybuchłaby afera i odbieglibyśmy od tematu. Wam z reszta tez tak radze. Pzdr. :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lothar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2005
Klan: #vNd

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co jak co ale chyba enclave jeszcze sie nigdy z nikogo publicznie nie wysmiewalo .

zreszta sam jestem czesto bluzgany przez innych ale leje na to sikiem prostym.
_________________
-.-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PROSTO.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Lip 2005
Klan: www.nuclear-outside.pl

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie to co napisałeś to prawda nie raz tacy pRO gracze z klanu aie sie wyśmiewali np z mojego n0-skil klanu TM.
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Poziom
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Sty 2005
Klan: Team Vendetta

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GJ THE BORG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
erx3n
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 20 Paź 2005
Klan: Head Shot Open|hso

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzki rozum jest bardzo skomplikowany wiec ja postaram sie ci to przejzyscie wyjasnic

HeatoN nie smieje sie z innych bo nie gra FFA a jak gra to z dobrymi klanami pozatym skoro wie ze jest jedym z lepszych to po co ma sie wozic jak staje sie marka jak wiekszasc graczy...
A teraz wezmy kogos z polskiej sceny ... bylkogo btw czy polska scena to dla ciebie 3 klany ... o jeszcze aie w czoluwce n1
Jest ok 10 dobrze grajacych teamow w polsce , rosnie liczba grajacych mid skillowo wiec sie cieszmy ale...
Jezeli taki kozaczek z FFA zacznie sie wozic... to jak taki pr0sty pr0stak :lol:
zareaguje... wyjezdzi go jesli wie ze ma z nim szanse... tak samo jak reszta kozakujemy nie raz nie dwa dopuki wiemy ze mamy jakies szanse...
to na tyle....
_________________
......
<^.^>
o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ndw^Kamui
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lut 2003
Klan: GumowyJas

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sory ale ja nie jezdze po nikim ani na ircu ani na boardzie, nie wiem o co chodzi w ogole :> znam paru bardzo slabych graczy, ktorzy graja dalej mimo braku umiejetnosci, wcale sie z nich nie smieje/smialem , wrecz darze ich sympatia

a co do TheBORG, to nie wiem skad wyssales taka informacje ( i jeszcze wymieniles na 1szym miejscu) ze enclave sie wysmiewa ze slabszych klanow

/pr0sty
_________________
Nie morzna siem óstszedz fszyskih blenduf.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
VectoR_PL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lip 2005
Klan: #hSb

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no...akurat z enclave nie jest pod tym wzgledem najgorzej :) Co innego moge powiedziec o aie, których czołowy gracz - zdaje sie Insekt :x - smiał sie z długich włosów Lothara po przegranym przez Insekta meczu w ESL 1on1...to było dla mnie troche żałosne, ze taki dobry gracz nie umie przegrac z honorem...Panowie troche KULTURY ! :D Negatywne emocje rozładujcie na jakiejs lasce albo co... :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ŁaweQ
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Kwi 2005

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za duzo DZIECI po prostu w CS:S jest... tatus kupi komputerek, zalatwi internecik i siedza takie dzieciuchy i wyzywaja kogo sie da... eh...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
loonstar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Kwi 2004
Klan: eXtasy

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOL THEBorg was nie oskarza tylko zwraca wam uwage... A teraz zauwaztlem za polowa wypowiedzi opiera sie na uniewinnianiu swoich czynow... Graczem "PRO" nie staje sie osoba ktora jedynie nie wyzywa innych graczy...

Amen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kolo?
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2005

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po czesci zgadzam sie z ŁaweQ'iem 8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tak!
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Kwi 2002
Klan: team-delta

PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

erx3n napisał:
o jeszcze aie w czoluwce n1


Rzeczywiście nie jesteśmy w "czoluwce" :D
_________________
www.team-delta.pl || #team-delta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TheBORG
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Paź 2001
Klan: NFU

PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie , dziekuje kilku osobom za sprostowanie juz w moim imieniu! Ja tu nie wymieniam na 1st , 2nd czy 3rd miejscu. Po prostu od niedawna zagladam na boarda i zauwazylem ze tutaj wszyscy do siebie nienawiscia palaja :o nie rozumiem tylko dlaczego ? Co do enclave, nic do was nie mam ,w sumie nie widzialem was w akcji, widzialem tylko kilka wypowiedzi gdzies na forum. Chodzi mi generalnie o zasade, bo jakos tak sie ulozylo ze tak wlasnie to wyglada :/ i jest to strasznie przykre :/ Mam nadzieje ze sie ogarniemy, napijemy razem i bedzie PEACE AND LOVE for ALL :*
_________________
NFU Multigaming Community - #NFU @quakenet , www.nfu.risp.pl !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury