www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Hellbreath

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lesny_czosnek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Kwi 2003
Klan: lesny,[warz]

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2005 1:14 am    Temat postu: Hellbreath Odpowiedz z cytatem

Przypomnienie o bardzo fajnej grze mmorpg z polskim Dobrym serwerem.Przypomnienie dlatego ze kiedys juz podawalem na forum ta informacje :) Gra jest naprawde dobra w skrocie: walka 2 miast, co tydzien w niedziele krucjata - czyli wielka wojna pomiedzy tymi miastami. Gra jest glownie nastawiona na pvp aczkolwiek mozna takze kuc bronie ktore maja inne wlasciwosci niz sklepowe czy znalezione,kopac iron i coal czy Gotowac roznego rodzaju potki.Pvp jest rozwiniete jak w zadnej innej grze co sprawia ze naprawde chce sie grac i jest bardzo dynamiczne.
Adres strony: http://dhost.info/vexila/news.php
Gdzie mozna zobaczyc sobie skriny oraz poczytac poradniki a takze zalozyc konto i zgrac wszystkie potrzebne rzeczy do grania.
wkleje opinie paru ludzi z innego forum:

Cytat:
Hmm... HB na pierwszy rzut oka sprawia wrazenie gdy skazanej na znudzenie sie po max miesiacu. Trzeba expic, zeby cos moc zdzialac, skille...No sa, niektore przydatne, ale na wiekszosci serverow doprowadzenie ich do 100% to katorga wymagajaca wspolpracy z innymi ludzmi... ( Poza tymi od profesji ). Wiec ? Exp, PvP, Exp...Eventy ? Exp..PvP, PvP....Exp. Co w tym ciekawego ? Niby nic, ale jak sie zacznie grac i przelamie poczatkowe opory to...heh, jak dla mnie najlepsza pod wzgledem grywalnosci gra MMORPG w jaka gralem, ale bardzo wiele zalezy tez od ludzi. I nie mowcie mi, ze w takim razie malo widzialem, bo widzialem dosc sporo UO, Line2, MU O, K O, a ostatnio WoW... I pomimo swoich ograniczen HB ma to "cos" i moze stanac w szranki z kazdym z powyzszych tytulow WoW vs HB ? Wydaje sie absurdalne, a jednak..



Cytat:
W HB grałem ponad rok. Początki - na pierwszy rzut oka gra była nie dla mnie (tak sobie myślałem), ale jak pograłem jakiś czas to mnie piekielnie wciągnęła. Nie było dnia, bez którego w nią nie grałem, gra stała się moim przyjacielem, moją pasją. Rzadko kiedy gra mnie tak mocno wciągnęła w ten niesamowicie piękny świat. Gorąco polecam Wszystkim Helbreath!!! (nie zniechęcajcie się po tygodniu grania).

_________________
http://www.republika.pl/lesny_klan/
gg 3284767
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Kwi 19, 2005 1:14 am    Temat postu:

Powrót do góry
Bl00dy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Lut 2004
Klan: gOOd Fellas by Fragger~ @ CSM (5.8)

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2005 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grałem, było to ciekawe, ale jak na owe czasy serwery mnie zniechęciły. Teraz tylko WoW.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Skype
Paluszek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2002

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2005 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a powiedz mi bo ja nie obeznany w wowie...czy mozna grac bez placenia czegokoliwek np. na polskich serwerach? jesli tak to prosze o jakis link do site kiegos polskiego serwa
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2005 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lesny_czosnek możesz sie odezwać do mnie na gg bo mam mały problem z zaistalowaniem tej gry :P

Jeśli sa i macie jakieś inne ciekawe server'y to możecie też podać :}
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
WhizZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Kwi 2004
Klan: Gnoic i Ponizac ! ~gin qr*o

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2005 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yhh w moim miescie (sobótka) gra w to b.duzo osob, graja na jakichs hiszpanskich serverach, or sth like that

mi sie nie spobalo, na hb.pl mialem ~60lvl i sie znudzilo :P
_________________
prosilem o zmiane sig-a na wymiarowy, nie to nie, zegnam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
`rysioN~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Kwi 2005
Klan: nie ma :O

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2005 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gram w to czasami na hbpld lvl~63 :P
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Hamlet
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 27 Gru 2001
Klan: fls`

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2005 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ultimaonline.pl/board - dzial helbreath
www jeszcze nie dziala, ale niedlugo bedzie... IMO hb troche nudzi, ale bardzo malo gralem i czekam az serwer hbmoongate ruszy, zapowiada sie b. dobrze. Z tego co slyszalem, to prawdziwa gra zaczyna sie kolo 100 levelu, wiec 60 lev to jest nic ;F Wchodzcie na kanal #hbmoongate@PolNet, tam sie all dowiecie.
_________________
"stoji pleb na fuul auto jebie i wchodzi zaled..." (c) przecietny uzytkownik boarda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lesny_czosnek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Kwi 2003
Klan: lesny,[warz]

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2005 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda prawdziwa gra zaczyna sie okolo 100lvl i najlepiej w gildi razem z kolegami.
_________________
http://www.republika.pl/lesny_klan/
gg 3284767
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury