www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[POMOC] brak obrazu :/

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hAS
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 3:02 pm    Temat postu: [POMOC] brak obrazu :/ Odpowiedz z cytatem

Wiem, że to chyba jakas prosta sprawa :/ albo i nie, ale problem jest, mianowicie sciagnelem film, dokladniej - "flYIng - a jump movie" i okazało sie, ze leci tylko muzyka, a brak obrazu. Czy moze ktos mi pomoc? BYlbym bardzo wdzieczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 3:02 pm    Temat postu:

Powrót do góry
preston^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lut 2004

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlacz monitor
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hAS
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super, po co ten komentarz? Nawet nie był zabawny :/ . Słyszałem, że moderatorzy są od zwalczania z forum spamu, a tu widze ze sam nabijasz sobie posty :x, gj dla wyszukiwaczy moderatorow :O


Pomoze mi ktos z tym problemem? Po prostu film leci, ale gra tylko muzyka, nie ma obrazu :/ to brak jakichs sterow codeca czy co? Nie wiem co jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kngcs
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Lut 2004
Klan: xDivision

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainstaluj coedki : xvid divx 3vix
_________________
Przepraszam, że używam Windowsa ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
preston^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lut 2004

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2005 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hAS napisał:
super, po co ten komentarz? Nawet nie był zabawny :/ . Słyszałem, że moderatorzy są od zwalczania z forum spamu, a tu widze ze sam nabijasz sobie posty :x, gj dla wyszukiwaczy moderatorow :O


Pomoze mi ktos z tym problemem? Po prostu film leci, ale gra tylko muzyka, nie ma obrazu :/ to brak jakichs sterow codeca czy co? Nie wiem co jest


taka odpowiedz jak i pytanie, wystarczy sciagnac divxa a jak nie pomaga to jakis kodekpak najlepiej k-lite
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury