www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Komenda ucrate

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ernald
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Paź 2005
Klan: teamUNITED

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 7:20 pm    Temat postu: Komenda ucrate Odpowiedz z cytatem

Zwracam się do doświadczonych administratorów platformy CS:S - czy macie jakieś pomysły jak wyłączyć komendę ucrate? Tudzież gdzie może tkwić ten myk, który umożliwia klientowi zmianę rate'ów poprzez w/w komendę, tym samym blokując "ręczne" zmienianie wartości za pomocą cl_cmdrate i cl_updaterate. Pytałem już osoby odpowiedzialne za stawianie tego serwera - podobnie jak ja, nie mają pojęcia jak to ścierwo wyłączyć. Z góry dzięki. Pozdrawiam ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 7:20 pm    Temat postu:

Powrót do góry
PawelS
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 28 Gru 2001
Klan: HighSkillers.

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewny jesteś, że coś takiego istnieje ?

Ja nie słyszałem o żadnym modzie, który tak jak np.: HLGuard, czy WWCL pod CS 1.6 blokował by jakieś cvary u klientów.
_________________
PawelS :D
Schroet / HLDS.pl / Używaj Google!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ernald
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Paź 2005
Klan: teamUNITED

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pewien, bo to mój klanowy serwer ^^ Może zapodam konkretny przykład z konsoli klienta:

Kod:

] cl_cmdrate 100
"cl_cmdrate" = "100" ( def. "30" ) min. 10.000000 max. 100.000000
 archive
 - Max number of command packets sent to server per second
 To change cl_cmdrate/cl_updaterate use one of commands below:
 command  | update |   cmd
 ---------+--------+-------
 ucrate 1 |     10 |    15
 ucrate 2 |     20 |    30 (default)
 ucrate 3 |     40 |    60
 ucrate 4 |     60 |    90
 ucrate 5 |    100 |   100 (current)


Co więcej - podejrzewam, że właśnie to "coś" odpowiedzialne za ucrate powoduje błędne działanie cvarblocka (obojętnie czy to wersja 0.2 czy 0.3b) - po wrzuceniu w/w pluginu na serv, klient posiadający wartość cl_interp ustawioną na 0.01 wchodząc na serwer automatycznie zostaje skickowany za cl_interp 0.1 O_o Ale to osobna para kaloszy, najpierw chciałem wyłączyć ten ucrate, by potem zająć się cvarblockem ^^


EDIT:
Problem rozwiązany! ;) Wszystkiemu "winien" był wacky plugin wrzucony nieumyślnie przez administratora na serwer. Działają recznie wpisywane rate'y, działa też cvarblock. Wielkie dzięki dla oCb^bloodi z #source.pl ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S] Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury