www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
mr FMF
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mAsterrr
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

demolitioN napisał:
Ja napisze tak. Naprawde nie wiem czy trafie tym razem na BL czy nie. Szczerze mówiąc zwisa mi to, zwisa mi już gra na necie. Jestem przekonany w 100%, że na lanie zagrał bym tak samo, ponieważ nie używam żądnych wspomagaczy. Nawet jak trafiłem na board poprosiłem FOMFNY'ego, żeby dał mi jakiś link z WH, bo chce obejrzeć moje demka z WH/ESP, aby zobaczeć co "inni" tam takiego widzą. Bo naprawdę można się zirytować, jeżeli niesłusznie się jest oskarżanym. Ja żyje fartami... Cały mecz z klanem mUp.asPekt grałem wręcz tragicznie no i trafiło się pare fartów i odrazu, że WH/ESP. Jakby to demko było takiego gracza jak: omen, kuben, SkejtoN, czy chodźby nawet maXTOR to pewnie wszyscy by pisałi teksty typu: "haha czysty", "haha niezłe farty nie ma co". Wiem, że nie wszyscy mnie lubią, ale bez przesady. Klan mUp.asPekt ma tam ze 20 win'ów pod rząd i odrazu chcieli zdnaleźć 4 haxy na 1 demku. Bez przesady. ZeatoR, Fr4Gger i inni skarali ostatnio na lanie w Rzeszowie 5on5 Spood'a, Kruper'a itd. Więc nie można powiedzieć, że nie mają pojęcia o grze. To samo ja, to że przegraliśmy wynikiem 13:11 na lanie na komputerach 30 fps z klanem, który wygrał cały turniej nie znaczy to, że jesteśmy lamerami, ponieważ ja wtedy grałem bez dźwięku na 30 fps'ach na co chwile zawieszającym się komputerze, a jednak nie w jednej rudzie zabijałem całą trójkę, więc żaden Wader czy raju nie będą mi pisali, że nie mam pojęcia o grze, bo ja gram tak samo na serwerze z C-D, VAC, czy HLGuard co okazało się po winie 2on2 ze spoodem i dsh na serwerze z C-D, wzięli demka i nic. Cisza... bo nie było żadnych nadzwyczajnych fartów. Ja mógłbym przysiąc na wszystko, że w meczu vs. mUp.asPekt nie używałem, żadnego wspomagacza. Po prostu każdy ma swój styl gry i ja nie mam zamairu wbiegać na BS patrząc w ziemię, żeby nie wzbudzać żadnych podejrzeń. Za niecały miesiąc znowu jest lan w e-necie tym razem lepsze komputery - fps nie będzie spadać poniżej 80 ( chociaż w domu i tak mam non stop 100 ) pewnie się tam pokarze, a także w wakacje napewno RAMPAGE pokarze się na jakimś większym lanie 5on5, ponieważ czas na to pozwoli. Ja rozumiem, że moderatorom się już nudzi ocenianie moich demek, ponieważ nie jestem na boardzie pierwszy raz i pewnie chciecie mieć święty spokój. Więc jeżeli w jakikolwiek sposób trafie tym razem na BL to ja nie zmienie swojego stylu gry, ponieważ ja tak gram i inaczej nie umiem. Mogą sobie na mnie mówić, że jestem hax czy coś, aczkolwiek grać będe dalej. DZIĘKUJE. Chyba napisałem wszystko to co miałem do napisania. Pozdrawiam.


Moim zdaniem bardzo mądre słowa... uważam, że demolitioN nie czituje... poprostu przyczepilsicie sie do niego i tyle... bo moj kolega powiedzial ze demo to cziter to trzeba cos w tym demq znaleźć... :/ pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 10:38 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ZBIK
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Paź 2001

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile chcesz moich demek??
jkaies aktualne?? czy te stare?? tak 5-cio letnie??
rece opadaja, albo wyj..bac z boarda, albo samemu olac to
proponuje topic do smietnika, rozdac kilkanascie banow i looz
_________________
Z.B.I.K.: Zombie Built for Infiltration and Killing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
rajuz0rd
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Lip 2004
Klan: asPekt

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

demolition wiesz jak to wyglada ?
Zlapali cie za reke , a ty wypierasz sie ze wszystkich sil ze to nie twoja reka i odgrarzasz sie jakimis lanami zalosne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pyros
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: nie mam

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja locham Polske. Jesteś w coś dobty, lepszy od ludzi co maja znajomości to Cię udupią na wszelkie sposoby...

demolitioN pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZBIK
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Paź 2001

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wygodnie tak sobie to tlumaczyc
ale chyba nie wszystkich udupiamy?? jesli czesc puszczamy to twoja teoria jest bez sensu, ktorzy to ludzie ze znajomosciami?? chce wiedziec od kogo demolition jest lepszy, ze musial zostac udupiony.
_________________
Z.B.I.K.: Zombie Built for Infiltration and Killing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
VeRial
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Sty 2004

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech pojedzie na acon5 :x
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ZBIK
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Paź 2001

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuje zeby caly klan pojechal
_________________
Z.B.I.K.: Zombie Built for Infiltration and Killing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury