www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[POMOC] Adobe After Effect - jak zacząć?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lunatix
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2004

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 5:39 pm    Temat postu: [POMOC] Adobe After Effect - jak zacząć? Odpowiedz z cytatem

Proszę o przeczytanie całego postu, nie na marne go pisałem i ściągałem ten program :P

Ściągnąłem kilka dni temu program Adobe After Effect (270mb) i trwało to 4 dni bo w najlepszych filmach takich jak A Gamer's Day czy Heaton 2 był stosowany ten program. Wcześniej bawiłem się w Sony Vegas Video 5 i Adobe Premiere więc jakieś tam doświadczenie mam w tych programach ale nie rozumiem kompletenie tego After Effect. Uruchamiam program i nawet nie idzie załadować filmu avi, jakiś błąd wywala ale potem jakoś wchodz. Ale gdy już mam film to nie da się tam ic robić :o żadnych efektów nie da się nakładać na film ani nic z tych rzeczy, program kompletnie bezużyteczny! |:< Wogóle nie idzie się w tym połapać. Jest jakiś totorial w języku polskim? No a jeśli nie to chociaż jakieś podpowiedzi co i jak zacząć bo nie chcę mieć 4 dni w d.... ściągania takiego wielkiego programu.

p.s szukałem też Adobe Premiere ale nigdzie go nie ma. Zrobiłem formata i wszystko szlak trafił i nie mam AP a nawet nie ma już go na stornie producenta, są tam tylko pluginy oraz aktualki ale nie ma pełnej wersju, chodzi mi o AP (nie wersję pro).

Pozdrawiam.
_________________
Sygnaturka na urlopie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 5:39 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury