www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
zBOT inaczej ?? wtf?!?!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mateusheq
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Kwi 2006
Klan: xGen

PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 5:32 pm    Temat postu: zBOT inaczej ?? wtf?!?! Odpowiedz z cytatem

witam,
wiec mam taki problem, na poczatku ( nie pamietam jak to zrobilem ) tak jakos wkleilem folder cstrike z folderu zBOT ze nie mowily one np.: "Roger That!", i wtedy moglem dodac bota o nazwie takiej, jakiej nie bylo w pliku BotProfile. Po rr steama wklejam tak samo, natomiast teraz te boty mowia ( to nawet jest fajne ), lecz nie moge dodac takiego bota jakiego nie ma w tym pliku BotProfile, tylko musze go najpierw tam stworzyc.... Rozumiecie? Ja chcialbym sie dowiedziec gdzie mam wkleic ten folder cstrike z folderu zBOT tak, aby bylo tak jak przedtem, tzn. zeby nie mowily, ale zebym mogl dolaczyc bota o nazwie ktora nie musi byc w pliku BotProfile.
Prosze o pomoc...
thx ^^

PS. pewnie ktos zauwazy, ze tes sam topic postawilem w dziale botow,ale tam nikt nie odpisywal, wiec postawilem go tez tu, bo tu zazwyczaj jest najwiecej osob, a to jest mi troche potrzebne ... te zBoty :]
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 5:32 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ToP_radzi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Maj 2006

PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz jakiś problem w zainstalowaniu botów...?
Masz folder cstrike z botami wklejasz go do folderu cs’a tak jak podmiankę :x tak za bardzo nie wiem OCB;x
_________________
www.stopznieksztalcaniu.blo.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mateusheq
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Kwi 2006
Klan: xGen

PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie ty nie kumasz , ja wiem jak zainstalowac zboty, jesli wkleje je tak jak ty mi radzisz ( juz tak robilem nie raz ) , to bede one mowily nie ? A mi chodzi o to gdzie je wkleic tak, zeby nie mowily ? Rozumiesz? Moze to sie wydaje dziwne, ale na poczatku tak mialem i moglem dodawac obojetnie jakiego bota. Np.: a pliku BotProfile sa tylko standardy, ja nic tam nie zmienialem, ale w cs'ie w konsoli moge tak wpisac :
bot_add_t ToP_radzi i taki bot mi wejdzie, a jesli zrobilbym tak jak ty mi kazesz to tak sie nie da, musze stworzyc takiego bota jakieog chce...
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wektor89
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Maj 2006

PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wdaszje zboty do csa... puzniej wywalasz folder z wavami jak oni tam gadaja...
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mateusheq
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Kwi 2006
Klan: xGen

PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

omg nie chodzi mi o to ze przeszkadza mi to ze oni gadają! Ja chcialbym po prostu dodawac boty takie jakich nie ma w pliq BotProfile czaicIE !! A gdy zrobie tak jak wy mi mowicie to nie moge tak zrobic ... musze go najpierw stworzyc.
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nightangel
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2005

PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze po prostu sprobuj usunąć ten plik BotProfile. A jak nie zadziała to są dwie wersje Zbotów i w jedenj właśnie można dodawać dowolne boty. Poszukaj na cs.pl albo na google gdzieś powinny być.
_________________
Jezus zmienił wode w wino, Chuck Norris potrafi zmienić bobra w taboret
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mateusheq
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Kwi 2006
Klan: xGen

PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thx nightangel, wiesz mozesz miec racje, bo ja przez jakis czas nie mialem w cale botoq a potem skads sciagalem. mozliwe ze te inne sciagalem
pozdr i thx jeszcze raz ;]
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
anarchie
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2005

PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mateusheq napisał:
thx nightangel, wiesz mozesz miec racje, bo ja przez jakis czas nie mialem w cale botoq a potem skads sciagalem. mozliwe ze te inne sciagalem
pozdr i thx jeszcze raz ;]


omg...


a jesli chcesz zeby boty nie mowily, ustaw sobie

sv_voiceenable 0
voiceenable 0

i bedziesz mial stfu all :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury