www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Bardzo dziwny problem! :/

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
theDeX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Sty 2006

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 10:59 am    Temat postu: Bardzo dziwny problem! :/ Odpowiedz z cytatem

Mam w Steamie CS:CZ , zainstalowalem go , update wszystko jest. Wlanczam Czero cche sie połączyć na jakis server to mi najpierw pisze cos z <b>Ticket costam..</b> a potem ze wogole nie posiadam na Steamie CS:CZ i mam sie zalogować na koncie ktory ma CS:CZ. Niekiedy wieczorami moge pograć sobie w CS:CZ. Konto jest moje , nie kradzione , ma około 2 miechów i nie było takich problemów. Tylko z Czero mam takie problemy. Jak ktoś wie co mam zrobic zeby to nie wyskakiwało i mógłbym cały czas grac w CS:CZ piszcie!! Pozdro!
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 10:59 am    Temat postu:

Powrót do góry
suruwa
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Cze 2005
Klan: mamo, mamo kręcę sie jak karuzela

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://support.steampowered.com/cgi-bin/steampowered.cfg/php/enduser/std_alp.php?p_sid=ZA2WvEei&p_lva=&p_li=&p_page=1&p_cv=&p_pv=&p_prods=0&p_cats=0&p_hidden_prods=&prod_lvl1=0&cat_lvl1=0&p_search_text=Ticket+&p_new_search=1&p_search_type=answers.search_nl

Ticket costam O_@ przypominam, ze google jeszcze dziala, a steam ma swoj support
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
siekie.ra
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Sie 2006
Klan: NNO.cz

PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mialem to wystarczylo poczekac z 2-3 h i juz bylo po ploblemie :)
_________________
Kontakt :
#search.pl @ QUAKENET /msg siekiera`afk , siekiera`on
GG # 2821731
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury