www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
CD & time out > problem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
was
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Gru 2004

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 6:09 pm    Temat postu: CD & time out > problem Odpowiedz z cytatem

Najpierw C-D:
Kiedy odpalam cs'a to mi strasznie przycina cs w menu, a jak sie lacze na serv, to jest connetcting, potem sie cs zawiesza. Z wczesniejsza wersja cd mialem tak, ze wogule nie wchodzilo do cs'a.

time out:
Na niekore servy kiedy sie lacze mam time outy... czasami wchodzi za 2 razem, ale czesto jest tak, ze wogule nie wchodzi :/ Nie zalezy to od porta serva, ani od rodzaju.... (na niektore pifpafy wchodzi, na niektore nie). Zauwazylem jeszce, ze czesto nie wchodzi jak jest na servie soundcheck.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 6:09 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Tomexxx
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Sty 2005

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 6:34 pm    Temat postu: Re: CD & time out > problem Odpowiedz z cytatem

was napisał:
time out:
Na niekore servy kiedy sie lacze mam time outy... czasami wchodzi za 2 razem, ale czesto jest tak, ze wogule nie wchodzi :/ Nie zalezy to od porta serva, ani od rodzaju.... (na niektore pifpafy wchodzi, na niektore nie). Zauwazylem jeszce, ze czesto nie wchodzi jak jest na servie soundcheck.


już kiedyś tak komuś powiedziałem:
ustawiasz cl_timeout "999"
i fs_lazy_precache "1"

i sprawa załatwiona...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury