www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Boty na cs-assault_upc

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Guardianator
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Wrz 2006

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 3:46 pm    Temat postu: Boty na cs-assault_upc Odpowiedz z cytatem

Witam mam takie pytania:
1. Ściągnełem sobie podbot All in one i wszystko jest super i sobie gram chociaz miałem problem bo nie wiedziałem jak zrobic żeby moznabyło grac np. 8 na 8 ale sobie poradziłem ale do rzeczy: Pograłbym sobie na cs_assault_upc ale tam nie ma waypointów. Ściągnełem jakieś i powklejałem wszystko do własciwego folderu ale... nadal na mapie upc nie ma botów... Jak więc zrobić żeby działało tzn skąd można ściągnąć jakieś fajne waypointy do innych map w tym do cs_assault_upc?? Oczywiście szukałem na tym forum odpowiedzi ale nie znalazłem.

2. Druga sprawa: nie wiem czy ten problem został już poruszony, ale wkurza mnie jedna rzecz: dlaczego na mapach cs_xxx z zakładnikami jest tak że jak ktoś z mojej drużyny idzie do zakładników (tzn. np doszedł do nich pierwszy) to ZAWSZE bierze tylko jenego zakładnika a nie 4???? Logiczne że bierze sie wszystkich (ja tak robie i mysle ze wszyscy tez tak robią ale nie boty...) Nie wiem, da się to jakoś zmienić czy wpisac jakąś komendę czy coś???

3. Sprawa trzecia: boty mają różne śmieszne nazwy np Sigourney Weaver
(oczywiście wiem jak je zmienić...) Ale Przed ich nazwami (w grze) pojawia się napis [POD] albo [P*D] czy da sie to jakos wyłączyć czy nie wiem jakoś zmienic żeby tego nie było tzn żeby były tylko nazwy botów???

4. Sprawa czwarta: na tym forum sa różne komendy do botów ale do all in one nie ma... są wogóle jakieś komendy?? np. typu żeby wszyscy szli za mną czy coś???

Proszę o pomoc
z góry dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 3:46 pm    Temat postu:

Powrót do góry
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Dziwne powinno działać, boty mogą ci się od razu nie pojawić, możesz potrzebować "=" i dodać kilku. Jakby co to ściągnę i zobaczę

2.Od tego jest plik konfiguracyjny botów:
E:\ProgramFiles\Valve\Steam\SteamApps\eldziobaqo\counter-strike\cstrike\addons\podbot\podbot.cfg
Tam masz kupe komend, poszukaj bo nie bardzo mam czas na przeglądanie. Jak nie ma to nie wiem ...

3.Patrz pkt 2
pb_detailnames <1|0> - [Pod] usuwa i nie tylko zobacz opis w pliku cfg.

4.Używasz tych komend spod z, x, c, u mnie działają ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Guardianator
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Wrz 2006

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra, dzięki ale:

co do botów na cs assault upc:
boty ściągnełem stąd:http://www.geocities.com/thesirclan/frames/pod.htm
są to dwa pliki: readme.txt oraz cs_assault_upc.pwf i trzeba je dać do folderu X:\Program Files\Counter Strike 1.6\cstrike\addons\podbot\wptdefault no i robię tak ale nie działa. Moze plik jest wadliwy??

Jeszcze jedna sprawa:
Nie wiem ale nigdzie nie znalazłem komendy w pliku podbot.cfg dotyczacej tego ilu zakładników ma zabrać bot. Napewno jest taka opcja???

Aha tak na marginesie:
Co oznacza słowo: headshoot czy jakos tak oraz "raszować"??? Bo jestem w tym zielony....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Headshot to strzał w głowę...
Rush czyli szybki atak na respa wrogów że tak to nazwę... Jak na jakiś servach masz antyrush to znaczy że sa jakieś miejsca gdzie nie możesz przejść przed upływem iluśtam sekund...
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Guardianator
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Wrz 2006

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha dzięki

co do botów na cs assault upc próbowałem nie działa czekałem godzine na mapie i boty sie nie pojawiły. Jak zrobic zeby działało???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Guardianator
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Wrz 2006

PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wkońcu wie ktoś co zrobic żeby boty działały na cs_assault_upc (jakie waypointy trzeba i skąd ściągnąć) czy nie?????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Guardianator
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Wrz 2006

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie no błagam powiedzcie mi skąd sciągnąć jakies waipony do cs assault upc czy cos w każdym razie zeby działały podboty na tej mapie NO ILE MOŻNA CZEKAC?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury