www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Niska wydajnosc gry >.<

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yakcyll
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 6:07 pm    Temat postu: Niska wydajnosc gry >.< Odpowiedz z cytatem

Postanowiłem sobie, że post na boardzie będzie ostatnią rzeczą, jaką zrobie, ale zostałem zmuszony to zrobić :-/ :D Wy sie na tym znacie, więc może mi pomożecie. Mój problem jest banalnie oczywisty - FPS'y x_X (i ping, ale to na końcu :) ). Na większych obszarach (jak np. gala u CT na d1_cz) i w akcjach fps-y spadaja mi do 1-8 fps max, na innych także mam do 30, tylko w ciasnocie znadzie sie gladkie 50.
Przedstawie parę rzeczy, które są tu wymagane:
Kod:

Proc: AMD Duron 1.2 GHz
RAM: 192 MB
Grafa: nVidia GeForce 4 MX 440

Config do fps'ów
Kod:

cl_himodels 0
gl_keeptjunctions 0
gl_clear 0
gl_cull 1
gl_dither 1
gl_lightholes 0
gl_palette_tex 1
gl_spriteblend 1
gl_ztrick 1
r_detailtextures 0
r_detailtexturessupported 0
r_mirroralpha 0
r_mmx 1
violence_ablood 0
violence_hblood 0
violence_agibs 0
violence_hgibs 0
precache 1
fs_lazy_precache 1
cl_dynamiclights 0
cl_shadows 0
cl_minmodels 1
s_reverb 0
voice_dsound 1
gl_texturemode GL_NEAREST_MIPMAP_NEAREST
gl_round_down 4
gl_max_size 64
fastsprites 2
d_spriteskip 2
ati_npatch 0
ati_subdiv 0
cl_identiconmode 1
cl_particlefx 0
cl_weather 0
cd_fps 1
cl_corpsestay 1
hpk_maxsize 1
max_wallpuffs 1
max_rubble 1
max_shells 1
max_smokepuffs 1
cl_nopred 0
cl_lw 1
cl_lb 1
cl_lc 1
cl_download_ingame 0
cl_allowupload 0
mp_decals 1
cl_cmdbackup "2"
hisound 1
loadas8bit 1
s_a3d 1
alias "m_pitch" "r_drawviewmodel 0"

Nie używam i nie będę używał high-fps models. Gram na 800x600 16bit (opengl). Kiedyś chyba miałem lepszą grafę, bo nie zwracałem na nią uwagi, ale teraz nie pozwala mi ona na szybkie reakcje :/ Potraktowałem system jeszcze GameXP'kiem. Czy są jakieś sposoby na "dopalenie" gry? Przynajmniej do 40 fps, pozwalajacych na jako-taką grę.
Aha, i pingi. Neo 2MBit, rate 20000, cl_rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 400. Pingi od 150-200 od pewnego czasu, wydawało mi sie, że to TP coś miesza, ale trzyma się to drugi tydzień :/ Można na to coś poradzić? Jeśli trzeba coś dopisać, to piszcie, wyedytuję post.

P.S. Mam ustawione wszystko w karcie, tj. v-sync off, performance itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 6:07 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Toxic_Pomur
Moderator
Moderator


Dołączył: 11 Lis 2005
Klan: Counter-Strike.PL

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest taki fajny programik ktory dostosowuje ci cfg to osiagow twojego kompa zeby gralo ci sie jak najlepiej :P ale nie pamietam nazwy :D
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
y3hudi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Kwi 2005
Klan: ciocia Stasia ;f

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brat cioteczny na podobnej konfiguracji tj. athlon 1200mhz 256sdr mx440 patrzac sie w sciane ma 100fps a w akcji od 40 do 60 fps max tyle ze gra na 640x480x16x100hz.

propozycja odnosnnie fps : FORMAT

a teraz ping :D brat cioteczny posiada osiedlowke 360/256 i nie ma z tym problemow grajac na ustwaieniach rate 25000 cl_cmdrate 101 cl_updaterate 101 cl_backup 2 na polskich serverach ping w granicach 30ms. a dlaczego nie ma problemow z pingami ? bo ma oryginalnego arcavira ( nie jakis skaner on-line czy mega pro avast )

propozycja odnoscie pingu : SKANY ( ad-aware, spybot, jakis anty vir ? tylko dobry bo jezeli nie to rowniez FORMAT )

pozdro :D mam nadzieje ze udalo mi sie pomoc :P
_________________
Intel Pentium Dual-Core E5200@3833Mhz,DFI BloodIron P35,2x1GB HyperX 1066MHz,9600GT 512Mb,SAMSUNG 80+250Gb,Huntkey 425W
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Yakcyll
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toxic Own3d :D
poszukałem w necie paru configów co do osiągów (www.google.pl --> cs more fps ^^), zainstalowalem starsze stery karty, zgralem config, odpalilem -> 80 fps w akcji :D Dzięki chłopaki, na formata mam za dużo danych, lepiej kombinować :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury