www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Source Dedicated Server (dzwieki,admin itp?)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
downers1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Paź 2006

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 4:47 pm    Temat postu: Source Dedicated Server (dzwieki,admin itp?) Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam duzo problemow i pytan odnosnie tego programu.

1.Czy moge do serwera Source Dedicated Server dodac dzwieki z Quake.Sciagnelem z Boarda jakis .cfg z dzwiekami ale kompletnie nie wiem jak to zrobic wiec prosilbym jak cos to o szczegolowe podanie.(gdzie co wkleic itp)

2. Jak mam wejsc jako admin?? Bo np w grze jak jestem w konsoli to nie moge nikogo skickowac ani nic.

Osobnym moim problemem jest malo FPSa. Moj sprzet to Athlon 2200+, 512 DDR, GeForce 6600GT 128mb, przewaznie zawsze mam 30fps...do 50 to rzadkosc,wiem ze tych tematow jest pelno ale peobowalem wszystkiego i nic nie dalo. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz!! :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 4:47 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Głodny
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2004

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Masz zainstalowany Mani-Admin-Plugin? Jak nie to zainstaluj. A później zajrzyj do przyklejonego tematu.

2. Jak już zainstalujesz M-A-P, albo jeśli już masz to musisz przypisać sobie uprawnienia, ale taki temat powstał bardzo niedawno, więc chyba sobie znajdziesz. A jak nie chcesz to możesz właśnie przez konsole, komenda "kick".

Z tym to nie tutaj, ja ci proponuję skorzystać z różnych configów, znajdziesz ich trochę, ale w odpowiednim dziale.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
downers1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Paź 2006

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe no zainstalowalem ale nie wiem co dalej xD dlatego prosilem o szczegolowe inf. wiem jak zrobic admina ale dzwiekow niewiem :(( Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Głodny
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2004

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyklejony temat? :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kotan
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2006

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Ci udziele odpowiedzi :P
Jeśli dobrze Cię rozumiem to chcesz dodac dźwieki na serwer Cs:S. A więc musisz wpierw :

  1. Połączyć się z serwerem ftp twojego serwera Cs:s
  2. Następnie wejść w folder /cstrike/sound/admin_plugin tu możesz wrzucać dźwięki jakie chcesz żeby były na serwerze
  3. Wejść w folder /cstrike/cfg/mani_admin_plugin i otworzyć plik soundlist.txt
  4. W tym pliku musisz dodać wpisy pliczków dźwiękowych które dodałeś, przykładowo tak :

    1. Wrzuciłeś na serwer plik o nazwie sound.mp3
    2. Musisz dodać wpis w soundlist.txt taki :
      Kod:
      "Nazwa_w_mani_admin_pluginie(oczywiście_jaką_chcesz)" admin_plugin/sound.mp3


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Głodny
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2004

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałeś dobrze, ale ci nie poszło. :P Do dźwięków quake jest oddzielny plik: quakesoundlist.txt. Całość instalacji tego jest w przyklejonym temacie, o czym wspominam już kolejny raz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
downers1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Paź 2006

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ymm...w przyklejonym temacie?? lol hehe sory
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Głodny
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2004

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tutaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kotan
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2006

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głodny napisał:
Chciałeś dobrze, ale ci nie poszło. :P Do dźwięków quake jest oddzielny plik: quakesoundlist.txt. Całość instalacji tego jest w przyklejonym temacie, o czym wspominam już kolejny raz.

Heh, chciał o dźwiękach to ma :P Nic nie wspomniał o quake soudach :] Pewnie jeszcze ich nie zainstalował :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Głodny
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2004

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 9:02 pm    Temat postu: Re: Source Dedicated Server (dzwieki,admin itp?) Odpowiedz z cytatem

downers1 napisał:
1.Czy moge do serwera Source Dedicated Server dodac dzwieki z Quake.


Czasem przydaje się przeczytać coś. :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S] Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury