www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Deathmatch i Zboty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Devil_KrK
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Mar 2006

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 10:11 pm    Temat postu: Deathmatch i Zboty Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam pewien problem.Otóż DM nie chce działać razem z zbotami.Gdy działają boty,to wtedy nie działają główne opcje DM-a czyli respy i menu broni,choć Deathmatcha wykrywa.Gdy wyłączam zaś boty to DM działa normalnie :/.Zrobiłem to co trzeba jeśli chodzi o działanie amxx z zbotami i działają one z tym modem.ale nie gdy Deathmatch jest włączony :/.Czy wie ktoś może co zrobić,żeby zboty działały z jakimkolwiek Deathmatchem?Jeśli tak to bardzo proszę o pomoc :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 10:11 pm    Temat postu:

Powrót do góry
EuGeN
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lut 2006

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DM + zboty = niemożliwe :x
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Ciechu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2004
Klan: Wolności

PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie możesz z podbotami grać? W sumie na dm i tak nie widać różnicy :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jinx
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Wrz 2006

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 4:04 pm    Temat postu: a mi działa :D Odpowiedz z cytatem

zgraj amx'a tak ja trzeba z dethmach'em i do skrótu cs'a dopisz Element docelowy ............[spacja] "+localinfo mm_gamedll dlls/zbotcz.dll"


*bez nawiasów



miłego grania 8)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury