www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Dodawanie wlsnych botow??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korki
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Wrz 2006

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 4:08 pm    Temat postu: Dodawanie wlsnych botow?? Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, w jaki sposob moge dodac wlane boty to znaczy ze jak sa tylko 4 boty w terror w cs (arctic,terror,leet,guerilla) to ja chce dodac np 5tego bota, toremu chce dac na imie lol, i bedzie po planszy chodzilo 5 roznych rodzaji terror. jakoz zrobiono tak w czero jak dodali spentanza i militie. mam nowy fajny model bota, jak moge z niego zrobic bota oddzielnego?? trzeba sciagnac jakis plik czy cóś? jakies inne boty?? mam wersje 1.6 z digital zone oprocz oryginalnego anthology i w tym z digital sa militia i spentanz rownierz ale niestety nie moge nimi grac, wiec jakos komus sie to udalo zrobic. PLZ O PORADE z gory dziex :x
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 4:08 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Korki
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Wrz 2006

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry mialem zawieche na kompie i niechcacy napisalem temat 2 razy, nie traktujcie tego jako spam, sorka zamknijcie temat. :x
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury