www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Stworzę stronę www dla clanu...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maq1991
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Lut 2007

PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 4:19 pm    Temat postu: Stworzę stronę www dla clanu... Odpowiedz z cytatem

Witam. Tak jak w temacie, więc:

Elo! Zrobię stronę dla clanu w technologii PHP. Nie posiadam serwera www. W zamian oczekuję dodanie linku, buttona, lub pixelshadera na stronie clanowej i ewentualne przyjęcie mnie do clanu na zasadzie czysto honorowej. To nie znaczy że nie umiem grać :P :D Mogę grać jakieś drobne sparingi. Najlepiej gdyby clan był już z graczami i taki który nie jest na etapie tworzenia teamu, bo takie propozycje z góry odrzucam. Szukam pr0 clanu z pr0 wynikami. Oto strona którą wraz z kolegą stworzyłem (Jeszcze jest na wykończeniu): http://www.cs-town.go.pl

Z reguły gram w CS:CZ i dlatego TYLKO clanom grającym w w/w zrobię stronę.

Kontakt GG, steam, lub mail. Ewentualne pytania proszę zamieszczać w tym temacie.

GG: 3504900
Mail: cwir3k1[at]gmail[dot]com
Steam ID: cwirek

Ponieważ spotkałem sie z dezaprobatą na innym forum (nie wspomnę jakim), uprzedam że strona nie jest robiona za pomocą szablonów, tylko za pomocą CMS.

POZDRO!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 4:19 pm    Temat postu:

Powrót do góry
maras-kevlar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sty 2003

PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 4:22 pm    Temat postu: Re: Stworzę stronę www dla clanu... Odpowiedz z cytatem

maq1991 napisał:
uprzedam że strona nie jest robiona za pomocą szablonów, tylko za pomocą CMS.
Wiesz co to szablon i CMS?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
!-Kha$aR-!
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Lut 2007
Klan: -=|WS|=-

PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widać że cms....o ile się nie mylę to szablon tylko grafika przerobiona, a za co w stopce usunąłeś że jest to php fusion??? taką stronkę a nawet lepszą w fusionie to sam bym se zrobił jakbym potrzebował.

Pozdro
_________________
hmmm.......pier***li mi avka kurde.... www.wschood.go.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
maq1991
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Lut 2007

PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo jak napisałem wyżej: strona na wykończeniu. Tak masz rację jest to php-fusion. Czekam na theme, które zamówiłem tydzień temu. Theme ten jest poto, by nie wyłączać strony.

Forum też będzie miało swój skin, więc proszę o wstrzymanie się z komentarzami ok?
_________________
[center][/center]


Ostatnio zmieniony przez maq1991 dnia Wto Lut 27, 2007 4:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
maras-kevlar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sty 2003

PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CMS - zarzadzanie trescia. Nie ma nic wspolnego z ukladem strony/wygladem. Wedlug twoich definicji zainstalowany CMS to szablon. Bo do zainstalowanego cms'a "wklepujesz" tresc i masz strone.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maq1991
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Lut 2007

PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i będziecie teraz rozmyślać czy to szablon, czy to cms....

nieważne

USUŃCIE TEMAT bo z tymi ludźmi nie da się nawiązać jakiegokolwiek kontaktu. tylko wszystko komentują ...


koniec. kropka finito, end. Nie odpowiadajcie. nic KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
[center][/center]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
maras-kevlar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sty 2003

PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pa, tylko wiesz, nie napinaj sie tak nastepnym razem, bo prawda czesto boli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
!-Kha$aR-!
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Lut 2007
Klan: -=|WS|=-

PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CMS=Central Message System !!!!!! Ludzie.....theme, czy tam skórka jak wolicie to tylko wygląd graficzny podstawiony pod ten system zarządzania.....a CMS to nic innego jak całe oskryptowanie gotowe, żeby podstawić pod niego theme i gotowe.....czyli CMS=gotowy serwis, wystarczy tylko zrobić theme, albo podstawić lay'a...jeszcze coś? mogę wyjaśnić.....a sorry to theme trzeba od razu zamawiać??? nie można samemu zrobić????
_________________
hmmm.......pier***li mi avka kurde.... www.wschood.go.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury