www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Apel do adminów - domorosłych czitoznawców za 3 grosze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xtrim
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2004

PostWysłany: Nie Maj 15, 2005 1:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paaanowie , paaanowie, kilka uwag.
1. Dlaczego gram ffa, a nie gathery? ... bo moge grać ffa !!!! nikt mi tego nie broni !!! Bo mam net z doopy i często lagi i nie jestem dyspozycyjny, gram jak mam dobry ping, a po trzecie gram ffa BO TAK!
2. Przed chwilą znowu dostałem bana na kalohu :D znowu płakali że mam czity >_< god i love this game !,
3. Wszystkie bany jakie opisałem to bany wedle tzw. widzimisie, żadnych demek nikt nie zgrywał, ot tak sobie delikwent ubzdurał, że da bana i jusz.
_________________
Skończ waść, wstydu oszczędź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Maj 15, 2005 1:45 am    Temat postu:

Powrót do góry
Zosia lat 4 zabije was
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 08 Gru 2004

PostWysłany: Nie Maj 15, 2005 7:26 am    Temat postu: Re: Apel do adminów - domorosłych czitoznawców za 3 grosze Odpowiedz z cytatem

" No wiec gram, Zosia wlazła na spekta no i też doświadczenie życiowe pozwoliło stwierdzić że mam czitki. kicked and banned. "

Ejj kolego maly to nie ja ci dalem bana---jak nie wiesz to nie pisz glupot oki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
montana102
Moderator
Moderator


Dołączył: 16 Sty 2005
Klan: kiedys ogladalem :x

PostWysłany: Nie Maj 15, 2005 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my ostatnio gralismy mecz spara z jakimiś anglikami na ich serwie i keidy mój kumpel poejchał 2 z noża stwierdzii że czitujemy i nas wyjebali choć ze na serwie były wszlekiego rodzaju zabezpieczenia :| :}
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Puchacz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2001
Klan: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 15, 2005 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xtrim - to zmien serwer na inny, taki na ktorym niebede cie banowac za twoj wrodzony skill.

Osobiscie uwazam ze temat jest...Głupi :x (taa wiem brak argumentow, ale po co_O)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Xtrim
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2004

PostWysłany: Nie Maj 15, 2005 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Puchacz napisał:
Xtrim - to zmien serwer na inny, taki na ktorym niebede cie banowac za twoj wrodzony skill.

Osobiscie uwazam ze temat jest...Głupi :x (taa wiem brak argumentow, ale po co_O)


Po pierwsze, daruj sobie sarkazmy
Po drugie, masz racje, brak jakichkolwiek argumentów, to nie temat jest głupi tylko twoja wypowiedź
Po trzecie, nie wiem jak ty, ja nielubie obrywać bany za przysłowiowe jajco, nie kłade i nie bede kładł laski na takie rzeczy. Mam ochote się całkowicie "odciąć" od wizerunku czitera, bo już mnie to konkretnie wq :< :< :< a. Niech sobie krzyczą dzieciaczki co chcę, ale ban na popularnym serverze przez te ich krzyki to już troche za wiele.

Małe edit: widze, że to jednak się posuwa w stronę mojego domniemanego czitowanie... ja chciałem zacząć dyskusje o serverach i adminach ( i tytułowym czitoznawstwie), a wy tu do mnie bijecie...
_________________
Skończ waść, wstydu oszczędź


Ostatnio zmieniony przez Xtrim dnia Nie Maj 15, 2005 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
don fenom3n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Nie Maj 15, 2005 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xtrim napisał:
Puchacz napisał:
Xtrim - to zmien serwer na inny, taki na ktorym niebede cie banowac za twoj wrodzony skill.

Osobiscie uwazam ze temat jest...Głupi :x (taa wiem brak argumentow, ale po co_O)


Po pierwsze, daruj sobie sarkazmy
Po drugie, masz racje, brak jakichkolwiek argumentów, to nie temat jest głupi tylko twoja wypowiedź
Po trzecie, nie wiem jak ty, ja nielubie obrywać bany za przysłowiowe jajco, nie kłade i nie bede kładł laski na takie rzeczy. Mam ochote się całkowicie "odciąć" od wizerunku czitera, bo już mnie to konkretnie wq :< :< :< a. Niech sobie krzyczą dzieciaczki co chcę, ale ban na popularnym serverze przez te ich krzyki to już troche za wiele.



Nie mowie ze czitujesz ale skoro wszedzie dostajesz bany to widac cos musi byc nie tak :x
Na For Fun'ie nie ma adminow dzieci.
Płac ze server , na FF płaca wiec to ich server i moge robic co chca,a jak sie komus nie podoba wychodzi albo otrzymuje pomoc w wyjsciu.Proste?
_________________
słuchaj fenom3n'u w tym jest dusza ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xtrim
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2004

PostWysłany: Nie Maj 15, 2005 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie czekałem, aż ktoś powie "coś w tym musi być". No i jest, pewnie, że jest. A co? Przeczytaj mój pierwszy post !!!! Śmieszne są argumenty "to nasz server! Jak bedziemy chcieli to zbanujemy wszystkich !" Tak to ma wyglądać? Jak ktoś stwarza problemy ( kurcze ma czity czy nie), to go od razu cegłą w łeb, bo tak prosciej nie?
_________________
Skończ waść, wstydu oszczędź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
don fenom3n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Maj 16, 2005 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xtrim napisał:
No właśnie czekałem, aż ktoś powie "coś w tym musi być". No i jest, pewnie, że jest. A co? Przeczytaj mój pierwszy post !!!! Śmieszne są argumenty "to nasz server! Jak bedziemy chcieli to zbanujemy wszystkich !" Tak to ma wyglądać? Jak ktoś stwarza problemy ( kurcze ma czity czy nie), to go od razu cegłą w łeb, bo tak prosciej nie?



A po co ma sobie psuc nerwy?
Placi,wymaga to chyba rzecz oczywista.
Jak placisz za bmw to niechcesz malucha mam racje?
_________________
słuchaj fenom3n'u w tym jest dusza ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vanji
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2004

PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj kumpel ostatnio dostal bana na null3 bo zabil przez sciane !

a kto mu dal bana ? Nie wiecie ? Wiec Wam powiem:

Znawca Polish Scena KonterA, Pogromca wszystkich co wala przez scianY , Pogromca w polskim klanbejsie, High skill person, pan male 'w' czyli :

FF|wolina w przyszlym wcieleniu - Pentagram'Ladies ! wolina. Odciol mu dostep do grania FFA na jedynym przyzwoitym servie, no ale coz nie bedzie wiecej gral na sluchawkach i zabijal przez sciany!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
don fenom3n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vanji napisał:
moj kumpel ostatnio dostal bana na null3 bo zabil przez sciane !

a kto mu dal bana ? Nie wiecie ? Wiec Wam powiem:

Znawca Polish Scena KonterA, Pogromca wszystkich co wala przez scianY , Pogromca w polskim klanbejsie, High skill person, pan male 'w' czyli :

FF|wolina w przyszlym wcieleniu - Pentagram'Ladies ! wolina. Odciol mu dostep do grania FFA na jedynym przyzwoitym servie, no ale coz nie bedzie wiecej gral na sluchawkach i zabijal przez sciany!!


Straszne :x pisales w tej sprawie do BRAVO ?
_________________
słuchaj fenom3n'u w tym jest dusza ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vanji
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2004

PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo dobry pomysl ! trzeba do gazety czy na stronke internetowa ? Jak cos mozesz dac linka ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
don fenom3n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vanji napisał:
ooo dobry pomysl ! trzeba do gazety czy na stronke internetowa ? Jak cos mozesz dac linka ?


Niestety nie posiadam :(

/close topic
_________________
słuchaj fenom3n'u w tym jest dusza ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
myg0t
Moderator
Moderator


Dołączył: 24 Maj 2004

PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

don fenom3n napisał:
Vanji napisał:
moj kumpel ostatnio dostal bana na null3 bo zabil przez sciane !

a kto mu dal bana ? Nie wiecie ? Wiec Wam powiem:

Znawca Polish Scena KonterA, Pogromca wszystkich co wala przez scianY , Pogromca w polskim klanbejsie, High skill person, pan male 'w' czyli :

FF|wolina w przyszlym wcieleniu - Pentagram'Ladies ! wolina. Odciol mu dostep do grania FFA na jedynym przyzwoitym servie, no ale coz nie bedzie wiecej gral na sluchawkach i zabijal przez sciany!!


Straszne :x pisales w tej sprawie do BRAVO ?


... ja tam ostatnio widziałem w kiosku na pierwszej stronie "Przyjaciółki" :D :lol: :D :lol: :}
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury