www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Krg - dlaczego właśnie tak?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fl3t05
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Lip 2006
Klan: Delux Modern

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 7:37 pm    Temat postu: Krg - dlaczego właśnie tak? Odpowiedz z cytatem

Dość długo zastanawiałem się nad napisaniem tego tematu. Powód, o którym chcę porozmawiać, jest bardzo, ale to bardzo kontrowersyjny i zapewne wywoła pewnego rodzaju "sprzeczki". No, ale cóż...

Całkiem niedawno na polskiej scenie Counter Strike'a było dosyć głośno o pewnym wydarzeniu. Chodzi mi oczywiście o popularną "aferę koszulkową". Śledziłem na bieżąco wszelkiego rodzaju newsy na polskich serwisach, kilkakrotnie czytałem list "Detektywa Mike'a" oraz oświadczenie pana Wasyluka. Chwilowo polska scena podzieliła się na dwa wrogie obozy. Z jednej strony stał admin ESL, a z drugiej ludzie oskarżający go (nie będę tutaj wymieniał nicków, ponieważ każda osoba zorientowana w temacie wie o kogo chodzi). Różnorakie artykuły na e-sportowych serwisach, walka na słowa, chęć pokazania innym swoich racji...

Szczerze powiem, że nie trzymałem niczyjej ze stron. Przyglądałem się sporowi z boku i zaciekawieniem czekałem na zakończenie. ESL wybroniło się bardzo dobrze swoim oświadczeniem i sprawa umilkła. Wszystko wróciło do normy, wszyscy zapomnieli o aferze i nie było żadnego rodzaju niedomówień.

Polska scena CS-a rozwijała się dalej, głównie dzięki FOMFNY'emu, który wpadł na wspaniały pomysł założenia polskiego uyR Tournament pod nazwą teamplay. Do czego zmierzam? Dzisiaj czytając serwis Netgaming.pl natknąłem się na newsa pt. "KRGGATE #2? A czemu by nie ;-)". Po przeczytaniu go ogarnęły mnie bardzo dziwne uczucia. Cóż to? Dlaczego pan Maciej Wasyluk, admin ESL, znana i poważna osobistość polskiej sceny e-sportowej przyczepia się Bogu ducha winnemu FOMFNY'emu o jakąś głupią nazwę? O co tu w ogóle chodzi? W czym to przeszkadza? Czyżby Krg obawiał się, że teamplay okaże się lepsze od ESL? Nie sądzę. Więc co jest kurde grane? Wygląda to jak szukanie jakiejś prostej zaczepki, tylko po co? Cholera, nie wiem...

Zapytacie pewnie po co ten post, po co ten temat. Już odpowiadam. Zachowanie pana Wasyluka wydaje mi się bynajmniej dziwne i zastanawiam się co kryje się pod nim. Czy chodzi tylko o głupią nazwę czy o coś więcej? Czy istnieje ktoś kto odpowie mi na to pytanie? Jeśli tak to czekam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 7:37 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Gawroon
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Lip 2006

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ogole nie wiem o co chodzi......to tak jakbyś 3-latkowi tłumaczył energie kwantową.....?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PeAcEmAkEr
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 11 Lip 2003

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gawroon napisał:
Ja w ogole nie wiem o co chodzi......to tak jakbyś 3-latkowi tłumaczył energie kwantową.....?


chodzi o to
http://netgaming.pl/news1197.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
~mlotson
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Maj 2005

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm wg mnie najodpowiedniejsze beda slowa Ras Luty z kawalka z plyty EastWest Rockers pt. Dokąd tak biegniesz "Sa chwile kiedy czuje sie zle, bo ja widze w co ten swiat zmienia sie. Ludzie gonia iluzje, zaglebiaja sie w zlo i korupcje, nie maja czasu na refleksje." oraz "W materialnym swiecie ty pogubiles sie temperatura wzrasta, a ty pragniesz wiecej.." juz to raz pisalem ale to smutne, ze rzadza pieniadza zostawia puste w glowie.. ;f
_________________
przeczytaj dokladnie regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki

- ne-e =d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szatan
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 30 Gru 2005

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myśle podobnie jak ty Fl3t05 to czysta głupota też tego nie moge pojąć FOMFNY zaliczył kłopoty tylko dlatego, że "użył" jakiejś tam nazwy...
_________________
przeczytaj dokladnie regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Ha0seK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Lip 2004
Klan: Frozen gaming

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo CS to ogolnie wylegarnia głupków (nie mówie o nikim wyzej), cziterów itp.

Dlatego CS ma tyko sens 4fun, chociaz juz teraz nawet na publikach nie mozna spokojnie pograć, najlzej jest jak uslyszysz tylko 1000 razy "Zal" "fart" i troche wyzwisk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Flegma
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2006

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby Fomfny nie byl konflikotwy to by zmienił ta nazwe i po kłopocie oMG: O

CZARNE PENTO ATTACK ~ i pizda blada ; /
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ha0seK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Lip 2004
Klan: Frozen gaming

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może lubi i nie przeklada za bardzo cs na zycie swoje i ma znich "polewe" ?:F

nie wiem ja sam ci juz mowilem, nie mam zamiaru grac "na powaznie" w tą gre, bo całe srodowisko z ta gra zwiazne jest chore:}
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szakal1615
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Sty 2007
Klan: Maciek FTW

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie...gdyby nie było csa, nie byloby czitow...gdyby nie bylo esportu, nie bylo by takich afer...ale to wszystko jest i trzeba się z tym pogodzić^^

Wasyluk od początku był jakiś z leksza...dziwny ;X Kto wie, może ma coś do FONFNY'ego?? :P
_________________
+bz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
fokuz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2004

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 4:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odświeżaj |:<
_________________
Nowe zdjęcia, czas start !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury