www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Pomoc K700i

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość





PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 9:22 am    Temat postu: Pomoc K700i Odpowiedz z cytatem

Siema mam Sony Ercissona K700i. Kupiłem sobie takie urządzenie

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&lc=pl&ver=4000&template=pp4_1_1&zone=pp&lm=pp4_1&pid=10161

Zainstalowałem sterowniki itd.. Wszystko jest gut :O ale co dalej? np chce sobie mp3 na telefon wzucic?:O co mam robic? zaden nowy dysk mi sie nie pokazuje. Jest tylko folder Sony Ericsson. W ktorym jest kilka programow :O w tym synchornizacja ktora mi sie pokazala w telefonie podczas kiedy w komputerze grzebałem przy niej. Czy wie ktoś coś o tym? a może mam złe sterowniki? zna ktoś strone? gdzie sciągne? proszę odpisujcie.
Powrót do góry
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 9:22 am    Temat postu:

Powrót do góry
SzKoD-nick
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Paź 2002
Klan: Z nienacka ^^

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest dobrze.
Jezeli zainstalowales prawidlowo software, w systrayu powinna byc widoczna ikonka synchronizacji. Musisz sprawdzic czy porty COM sa otwarte czy zamkniete. Jezeli masz juz jakies COM`y zajete przez inne oprogramowanie, musisz wybrac pierwszy wolny COM i ustawic go na "enable". Pozniej klikasz opcje "sychronizuj" i po chwili wybierasz podlaczone urzadzenie ( wtym wypadku to bedzie najprawdopodobniej "my k700i"). Progsy ktore sa w katalogu "Sony Ericsson" sluza do edycji MMSow, zabawy melodyjkami, synchronizacji z np Outlookiem (wymiana adresow PC<->k700i) i jakies tam inne duperele.

Podczas uruchamiania synchronizacji na PCie w telefonie ci sie nic nie pokaze. To nie IRDA, czy BT ^^

Na pulpicie powinna pojawic sie ikonka "My phones", czy cos takiego. Klikajac ta ikonke, nastepnie folder z nazwa aparatu powinienes zobaczyc kilka katalogow (inne, zdjecia, filmy, dzwieki...). Do katalogu "inne" mozesz uploadowac dowolne pliki, ktore potem chcesz wykorzystac jako np zalaczniki do wysylania maili z Soniaka. Mozesz np napisac maila w Outlooku, potem go przeciagnac na pulpit i jako plik poczty skopiowac do folderu "inne" w telefonie. Potem z telefonu wybierasz danego maila i klikasz "wiecej", "wyslij email"...

Ewentualnie mozesz posluzyc sie tym softem z tej stronki -> http://www.clubsonyericsson.com/en/software_windows.shtml

Have fun :]

Acha. Czy ktos wie jak mozna skopiowac maila z k700i do kompa ??
_________________
co sie stanie jak nacisne ten guzik ??? -- BOOOOOOOOOM !!!!! :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Skype
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury