www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Steam: Problem zagadka ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SiD
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Sie 2004

PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 8:24 am    Temat postu: Steam: Problem zagadka ? Odpowiedz z cytatem

Witam.

Z powodu iz gram w CS-a od kiedy tylko wyszedl mialem dlugo przerwe i nie moglem grac z braku sprzetu i czasu i czasami wyrywkowo mi sie udalo gdzies u kogos lub na nocce zagrac ze znajomymi :)

Teraz mam sprzecior ktory nie moze byc wadliwy i po pracy zawsze czas by pograc w CS-a albo cale weekendy w domu :)

Kupilem Anthology, wpadam do domu i instaluje caly szczesliwy jak male dziecko hehe...

Ladnie sie zainstalowalo, potem szybki update i wlaczam ...

Szukam serwerow i zaczynaja sie schody ...

- Przy wejsciu na serwer czasami odrazu wyskakuje mi komunikat : "Failet contact with game serwer" no i z jakim bym sie nie chcial polaczyc to wlasnie to wyskakuje ( lub cos podobnego tego rodzaju) przytym wychodze z gry i wchodze ponownie i wtedy moge polaczyc sie i grac.

- Ale jak juz sobie gram i jest fajnie to nie na dlugo albo odrazu albo po rundzie albo w czasie gry CS mi sie zawiesze , po porstu sie zawiesza. nie moge wyjsc, nie moge ALT +F4, nie moge nawet ALT+TAB. Jedyne co moge to znaczek Windowsa na klawiaturze co mi minimalizuje do pulpitu i wtedy prawym myszli i zamknij. Znowu odpalalm CS-a i wchodze i gram i znowu to samo ... :(

Czy ja mam pecha? czy cos tu mam wadliwe ...

Internet mam 2Mb - to nie moze byc wadliwe.
moj komp to tez maly wypasik :
Procesor - Intel Duo Core 6600 - 3.0
Grafa - Radeon HD 2900 XT - 512
RAM - 2Gb

To co jest nie tak? wadliwa wersja Steama? :(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 8:24 am    Temat postu:

Powrót do góry
Toxic_Pomur
Moderator
Moderator


Dołączył: 11 Lis 2005
Klan: Counter-Strike.PL

PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwne, moze ja bym nie patrzyl na sprzet tylko na postawiony system ktory moze byc bledny tudziez jakies ustawienia w konfiguracji windy jak i cs'a, najlepiej kombinuj wlacz/wylazc steam i wyloguj/zaloguj na konto te metody zazwyczaj na wszystko pomagaja ;)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SiD
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Sie 2004

PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprobuje tak jak walsnie mi radzisz .. ale czasami mysle ze to moze wada jakas graficzna bo jak mi sie w grze zawiesi to sie dzieje tak ze gra mi zatrzymuje obraz i dziweik z ostatniej secundy ... eehhh takie zycie :(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury