www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[PORADNIK] Bronie ( EDITED ! )

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Kompendium wiedzy o CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HeadShot@Machine
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2007
Klan: (>^.^)>

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 12:07 pm    Temat postu: [PORADNIK] Bronie ( EDITED ! ) Odpowiedz z cytatem

Wszystkie materiały pochodzą ze strony:

http://www.cs-best.yoyo.pl/

Ku woli zectro'... Teraz może być ?! Lol...

******************************************************************************************************

Poradniki ( EDIT 28.08.07 )

**********************************************GLOCK**********************************************

Wiele osób nienawidzi Glocka lub myśli, że jest to słaba i nieużyteczna broń; postaram się jednak przedstawić, iż (w dobrych rękach) potrafi on być najlepszym pistoletem w Counter-Strike'u. Mam nadzieję, że poradnik ten pomoże wam zrozumieć, jak doskonałą bronią potrafi być Glock.

Dane techniczne:

Producent: Glock
Dostępność: Terroryści i CT
Cena: $400 (startowa dla Terrorystów)
Naboi w magazynku: 20
Szybkostrzelność: 7 pocisków/s
Czas przeładowania: 2.3 sekundy
Średnie obrażenia - nieosłonięty tors: 18 pkt życia
Średnie obrażenia - nieosłonięta głowa: 82 pkt życia
Średnie obrażenia - tors + kevlar: 9 pkt życia, 4 pkt pancerza
Średnie obrażenia - głowa + hełm: 42 pkt życia, 21 pkt pancerza


Największe zalety:

Duży magazynek. Z magazynkiem o pojemności 20 strzałów masz duże szanse przetrwać walkę na pistolety, i dobić przeciwnika, kiedy będzie przeładowywał pistolet.

"Stopująca moc". Kiedy trafisz przeciwnika z Glocka, spowalnia go to do tego stopnia, że porusza się tak wolno, jakby kucał. Wykorzystuj tę przewagę, szczególnie w połączeniu z taktyką Okrążania Przeciwnika.

Brak podrzutu. W przeciwieństwie do większości broni w Counter-Strike'u Glock 18 nie ma podrzutu (celownik nie unosi się do góry przy strzelaniu). Podczas walki naboje lecą dokładnie tam gdzie celujesz! Nie musisz ściągać celownika w dół tak jak w przypadku innych pistoletów. Na większe odległości jeśli już raz trafisz, to przeciwnik jest w zasadzie bez szans (szczególnie na otwartej przestrzeni). Dzięki "Mocy Stopującej" przeciwnik będzie praktycznie stał w miejscu, skazany na Twoją łaskę (a raczej - niełaskę)

TaktykiOkrążanie przeciwnika [Circle Strafing]
Taktyka ta sprawdza się najlepiej przeciwko snajperom i ludziom z shotgunami, ale jest dość skuteczna przeciwko każdemu rodzajowi broni.
Taki sposób poruszania się może sprawiać trudności niektórym graczom, gdyż wydaje się bardzo nienaturalny, ale jak to sie mówi - trening czyni mistrza.
Największą zaletą tej taktyki jest to,że przeciwnikowi jest bardzo ciężko nadążyć za nami. Co więcej, Mouse Sensitivity niektórych graczy w ogóle wyklucza możliwość nadążania z obracaniem się za okrążającym ich przeciwnikiem.
Circle Strafing w ogóle jest jedną z najlepszych metod dla praktycznie każdej broni (poza karabinami snajperskimi i karabinami z włączonym trybem przybliżenia) przy walce na bardzo małe odległości. Zresztą, taktyka ta jest znana i używana przynajmniej od czasów Quake'a [przyp. von_Hell]Z boku na bok
Poruszając się z boku na bok stajesz się trudniejszy do zastrzelenia. Zmuszasz przeciwnika do ruszania bronią na boki, co w efekcie czyni ją mniej celną. Dopóki się ruszasz, przeciwnik będzie miał bardzo utrudnione zadanie, wykorzystaj to.
Wykorzystując tę technikę, pamiętaj, żeby ciągle utrzymywać przeciwnika na celowniku, przesuwając myszką w odwrotnym kierunku do kierunku strafe'owania.Strafe'ując i skacząc [BunnyHop]
Taktyka ta jest chyba najbardziej efektywna, ale też najtrudniej się do niej przyzwyczaić.
Kiedy kierujesz się prosto na wroga stajesz się doskonałym celem. Wystarczy lekko przymierzyć i dostajesz heada... Ta taktyka znacznie zmniejsza szansę na Twój zgon, ponieważ nie nigdy nie stajesz w tym samym miejscu i na tej samej wysokości. Taktyka ta jest po części rozwinięciem taktyki "Z boku na bok". W tym przypadku, przeciwnik nie tylko musi ruszać bronią na boki, ale dodatkowo w płaszczyźnie góra-dół.
Na czym to wszystko polega? Otóż celem jest ciągły ruch, ciągłe skoki i kucanie. Strafe-jump w lewo, strafe-jump w prawo i z powrotem, aż do znudzenia (śmierci wroga). Przypomina to trochę skaczącego królika [stąd angielska nazwa tej taktyki - BunnyHop]. Pomimo, iż początkowo może być ciężko przystosować się do tak irracjonalnego sposobu poruszania się, taktyka ta jest naprawdę tego warta.

*************************************SHOTGUN (M3)*************************************


Wstęp
Wbrew pozorom, M3 w odpowiednich rękach potrafi być doskonałą bronią. Ciężko ją polecić początkującym graczom, ale po odrobinie treningu broń ta sieje olbrzymie spustoszenie. Dlaczego tak jest? To spróbuję przedstawić poniżej.

Bądź cichy
Czajenie się wielokrotnie zwiększa efektywność tej broni. Ponieważ nie jest ona szybkostrzelna, pierwszy strzał ma olbrzymie znaczenie. Czając się, zwiększasz swoją szansę na udany atak. Jeśli uda Ci się podejść do przeciwnika niepostrzeżenie, to w większości przypadków nie zdąży on się nawet ruszyć. Jeśli tylko nie raszujesz, przyczaj się, podejdź w absolutnej ciszy, przyceluj dokładnie i... To powinno załatwić sprawę. W większości przypadków jeden dobrze trafiony strzał załatwia sprawę, Dlatego element zaskoczenia jest taki ważny.

Walka na bliski zasięg
To Twój najlepszy przyjaciel. Przy spotkaniu oko w oko, posiadacz shotguna ma olbrzymią przewagę, wystarczy jeden celny strzał, by zdjąć praktycznie każdego.

Ponieważ M3 jest najbardziej efektywny w walce bezpośredniej, sprubój to wykorzystywać w trudnych sytuacjach. Dla przykładu - natykasz się na grupę przeciwników. Nie szarżuj, tylko wycofaj się na dobrą pozycję i sprubój wciągnąć przeciwników w pułapkę.

Walka na średni zasięg
W walce na średnim dystansie, M3 wciąż ma sporo zalet. 3, może 4 strzały zazwyczaj załatwiają sprawę. Tylko jak oddać tyle strzałów pod ostrzałem? Odpowiedź jest prosta - skacz, biegaj, szalej.... W przeciwieństwie do innych broni w CS, M3 zachowuje swoją celność niezależnie od tego, czy skaczesz, biegasz, strafe'ujesz... Wykorzystaj to. Będąc w ruchu zmniejszasz szanse na zostanie trafionym, a skoro nie ma to większego wpływu na celność Twojej spluwy? Czemu nie...

Walka na duży dystans
Cóż, bądźmy szczerzy. Jeszcze nikt nie stworzył śrutówki, która byłaby celna na duże odległości... Jednakże bywa i tak, że pojedynczy strzał na dużą odległość spowoduje duże obrażenia, ale CS to nie loteria, licząc na farta stajesz się prostym celem.

M3 Shotgun to bardzo specyficzna broń... Poniżej kilka powodów takiego stanu rzeczy:

* siła AWP/AWM
* brak podrzutu
* brak jakiegokolwiek zooma
* doskonała celność na krótki zasięg
* celność nie zmienia się podczas skakania, kucania, biegania...
* mobilność
* bardzo niska cena
* szybkie przeładowanie "pojedynczych" pocisków

Dane techniczne

Producent: Benelli
Dostępność: Terrorists and Counter-terrorists
Koszt: $1700
Pocisków w magazynku: 8
Szybkostrzelność: 1.25 strzałów na sekundę
Czas przeładowania: 4.2 sekundy (dla 8 pocisków)
Średnie obrażenia - nieosłonięty korpus: 100 health
Średnie obrażenia - nieosłonięta głowa: 100 health
Średnie obrażenia - korpus + kevlar vest: 100 pkt. zdrowia
Średnie obrażenia - głowa + helmet: 66 pkt. zdrowia, 33 pkt. zbroi

Strzelanie na małe odległości
M3 trafił dokładnie w cel w każdej próbie. Rozrzut jest niski w porównaniu do różnych SMG.Rozrzut
M3 trafił wszystkie cele jednym strzałem! Śruciny powinny się mieścić w czerwonym kółku.Celność
Ten obrazek ukazuje wpływ poruszania się na celność M3. A w zasadzie ukazuje brak takowego wpływu...
Strzały oddane z niedużej odległościPełny magazynek
Na poniższym obrazku - efekt wystrzelenia wszystkich (ośmiu) pocisków z magazynka.
Jak widać, żaden strzał nie został zmarnowany.Rozrzut na średnie odległości
Dolna część obrazka ukazuje odległości z jakiej oddano strzały.
Jak widać, do zabicia przeciwnika może być potrzebne kilka strzałów, ale o ile jesteśmy w ruchu, powinno się udać.Odległość zerowa
Przy strzelaniu z tak małej odległości, pojedyncze trafienia są niezauważalne,
ślady po trafieniach zlewają się w jedną całość.

[i]Ten kształt powstał dla zaspokojenia potrzeb artystycznych autora :P[i]

[img[http://www.cs-best.yoyo.pl/upload/Download/m3_6.jpg[/img]

A tak wygląda odległość zerowa w praktyce.Szczęście z daleka
Zdarza się, że pojedyncze trafienie z dużej odległości zada wysokie obrażenia.
Biedny zakładnik... On był przedmiotem tego testuTo by było na tyle, jeśli chodzi o M3. Polecam sprawdzić w praktyce.


*************************************AK 47*************************************

Wstęp

Automatic Kalasnikov 47 można uznać za najlepszą broń w grze. Na tą opinię składa się niesamowita siła ognia oraz możliwość precyzyjnego strzelania. Mam nadzieję, że poniższe fotki z testu pomogą ci lepiej kontrolować AK 47 i będziesz wiedział jak (i gdzie) lecą kule w zależności od sposobu strzelania. Ten test jest ogromnie przydatny, jeżeli po jego przeczytaniu będziesz odtąd odpowiednio obchodził się z kałachem. Zapraszam do lektury.

Fakty

Dostępność: Tylko Terrorists Cena: $2500 Ilość naboi po przeładowaniu: 30 Szybkość strzału: 11 naboi/sek. Czas przeładowania: 2.5 sek. Średnie obrażenia: - strzał w korpus bez kamizelki: 36 życia - strzał w głowę bez hełmu: 100 życia - strzał w korpus z kamizelką: 27 życia, 4 osłony - strzał w głowę z hełmem: 100 życia, 15 osłony

Odrzut

To zdjęcie pokazuje (całkiem duży!) odrzutu w AK 47. Po wycelowaniu w środek tarczy zostaje wciśnięty klawisz strzału (przytrzymany aż do końca magazynka), bez celowania w tarczę podczas strzału.Jeszcze raz powtórzyłem ten test, ale tym razem próbowałem celować podczas strzelania.Dokładność
Poniższe dwa zdjęcia pokazują moc tej broni. Po jednym strzale do każdego celu z dużej odległości i oba 100% celne.

Duży zasięg
Kolejna para obrazów prezentuje skuteczność strzału seriami po 2-3 kule na dużym dystansie. Komentarz jest chyba niepotrzebny ...

Średni dystans
W poniższe dwa cele został wystrzelany cały magazynek seriami po 3-4 naboje. Jak widać po celności strzału jest to znakomita taktyka na bliskie i średnie dystanse.Strafing (bieganie na boki)
Celownik został ustawiony na linii tarcz. Po przyciśnięciu klawisza fire, nie puszczałem go biegając na boki. Po wystrzeleniu całego magazynka przewróciła się tylko jedna tarcza.Powtórzyłem test, ale tym razem wycelowałem w podłogę, tak aby odrzut pokierował kule w stronę tarcz.Jeszcze jedna próba ze "strejfem", ale tym razem po rozpoczęciu strzelania (jedna seria do końca magazynka) próbowałem celować. Teraz poszło o wiele lepiej!*************************************MP5*************************************

Wstęp

Jestem przekonany, że MP5 Navy jest najlepszą półautomatyczna bronią w CS z nie za dużym zasięgiem, ale za to z szybkością strzału i sporą trafnością do celu.

Bliskie starcia

Nawet jeżeli nie strzelasz seriami, mp5 Navy jest zaskakująco łatwa w kontroli, a rozrzut kul jest raczej mały. W przypadku bliskich starć, gdy w rękach trzymasz mp5 najlepszym wyjściem jest przytrzymanie spustu i kierowanie kul w przeciwnika. Strzelanie seriami nie ma sensu, ponieważ to tylko o kilka procent poprawi twoją celność, a przeciwnik będzie miał dużo więcej czasu na obronę.

Średnia odległość

Chyba najskuteczniejszą taktyką strzelania na średnią odległość, jest seria 5-8 kul z jednoczesnym obniżaniem celownika w stronę klatki piersiowej. Zdjęcia z przeprowadzonych prób możesz zobaczyć niżej.

Strzelanie z daleka

Skuteczność mp5 Navy na dużych odległościach jest mizerna. Kule rzadko lecą tam gdzie celujemy i bardzo trudno jest trafić tyle razy, aby zabić przeciwnika zanim on nas zabije.

Fakty

Dostępność: Terrorists oraz Counter-Terrorists Cena: $1500 Ilość naboi po przeładowaniu: 30 Szybkość strzału: 13 naboi/sek. Czas przeładowania: 2.7 sek. Średnie obrażenia: - strzał w korpus bez kamizelki: 28 życia - strzał w głowę bez hełmu: 84 życia - strzał w korpus z kamizelką: 12 życia, 6 osłony - strzał w głowę z hełmem: 44 życia, 22 osłony

Odrzut

Mp5-ka jest łatwa w kontroli, ale zaczyna znosić w górę między 5 a 9 kulą serii. Poniższy test był robiony na wciśniętym klawiszu strzału (przytrzymany aż do końca magazynka), bez celowania w tarczę podczas strzału. Widać lekkie znoszenie w górę i mały rozrzut kul.Te dwie tarcze pokazują różnicę znoszenia i rozrzutu kul z pozycji kucania i na stojąco. Kucając otrzymujemy tylko trochę większa celność, co widać na zdjęciu.Dokładność
Następny obraz pokazuje jak ruch działa na dokładność MP5 Navy. Jak widzisz, podskakiwanie niekorzystnie wpływa na twoja celność, a kucanie nieznacznie ja polepsza .Strzelanie seriami - rozrzut
Każda liczba odpowiada ilości wystrzelonych kul w 1 serii. Jeżeli nie jesteś w bliskim starciu, nie powinieneś strzelać dłuższymi seriami niż 8-10 naboi, po to aby utrzymaćŚredni zasięg
Poniżej widać odległość, z jakiej zostały oddane strzały do celu. Do każdej tarczy został wystrzelony cały magazynek w jednej serii. Jak widać po odrzucie, lepiej nie strzelać długimi seriami, ponieważ po kilku nabojach kule wyraźnie przestają trafiać w celSeria 5 kul
Efektywna taktyka na średni dystans dla mp5 to celowanie w szyję i posłanie serii 5, nawet 8 kul z jednoczesnym obniżaniem celownika na klatkę piersiowa. Naturalny odrzut mp5 skieruje naboje w środek głowy twojego przeciwnika.Seria 3 kul
Tutaj możemy zobaczyć efektywność posłania serii 3 kul prosto w głowę.Duży zasięg
Z takiej odległości prawie nie można trafić w środek tarczy. MP5 Navy nie jest stworzona do strzelania na duże dystanse.Strafing (bieganie na boki)
Celność podczas strefowania na średniej odległości nie wypadła najgorzej. Co innego na dużych odległościach (zdjęcie niżej), gdzie widać duży rozrzut tak, że nawet jeden ze słupków nie został trafiony.


*************************************AWP*************************************

NA POCZĄTKU CHCIAŁEM POWIEDZIEĆ, ŻE PORADNIK TEN ZOSTAŁ SKONSTRUOWANY NA PODSTAWIE WYPOWIEDZI CZŁOWIEKA O IMIENIU DENNIS "WALLE" WALLENBERG. WSZYSTKIE FILMY SĄ JEGO AUTORSTWA, NIE MOJE. INFORMUJĘ TEŻ, ŻE ABY OBEJRZEĆ FILM, KLIKAMY NA LINK PPM, PO CZYM WYBIERAMY ZAPISZ ELEMENT DOCELOWY JAKO... I ZAPISUJEMY FILMIK NA DYSK. FILMY NIE ZAWIERAJĄ TREŚCI REKLAMOWYCH, JAK I INNYCH WIRUSÓW, WIĘC NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA EWENTUALNE SZKODY ( ALE NIE MA SIĘ CO BAĆ :D )

W tym poradniku walle daje nam porady i triki jakie mogą być użyteczne dla początkujących, jak i weteranów. Jest znany ze swoich umiejętności w posługiwaniu się AWP, które doprowadziły do jego sukcesów w duńskiej CPL i meczach SEL, które udokumentowano w dwóch popularnych filmach z CS-a : "Wallenberg Brothers" 1 i 2. W tej chwili gra dla teamu spiXel. Korzystajcie z poradnika!

Poradnik (słowa walle'go):

Myślałem o stworzeniu poradnika do AWP od jakiegoś czasu i oto on. Nie potrzebowałem żadnej specjalnej zachęty, po prostu chciałem.

1. Szybki zoom

Żeby używać szybkiego zoomu, musisz wiedzieć gdzie jest Twój celownik - bez przybliżania. Możesz to osiągnąć tylko przez praktykę (sugeruję celowanie w cel bez zoomu i sprawdzanie potem jak blisko byłeś/aś).
Szybki zoom jest używany w ten sposób: przybliżasz i strzelasz krótko po tym. Możesz oczywiście strzelać od razu lub poczekać z strzelaniem. Zobaczysz o co chodzi oglądając filmik poniżej.

SZYBKI ZOOM FILMIK -> http://www.mm.pl/~crazy/yoyo/snabbzoom.wmv

2. Sposób na strzelanie bez zoomu

Każdy doświadczył, że czyste strzały "nozoomowe" rzadko kiedy trafiają do celu, ale jest na to sposób. Powiedzmy, że trzech lub więcej przeciwników biegnie na Ciebie lub coś podobnego. Ty w takim momencie posyłasz pierwszy strzał z zoomem, a potem trzymasz cyngiel (attack1), nie pozwalając Twojej AWP złomować. Z tą metodą będziesz trafiał strzały "nozoomowe", tylko wtedy gdy Twój pierwszy strzał był "zoomowany" (pewnie są jakieś inne metody na takie strzelanie, ale to jest ta, której używam).

BEZ ZOOMU FILMIK -> http://www.mm.pl/~crazy/yoyo/nozoom.wmv

3. Spawnjump

Nic nie wiem o tym, że SpawN jest uważany za bycie jednym z pierwszych używających tego skoku, ale tak ten skok został ochrzczony.
Ten skok pozwala Ci strzelać tak szybko jak jest to możliwe kiedy skaczesz i lądujesz na ziemi. Ideą tego skoku jest to, żeby lądować do tyłu, uciekając przed wibracją celownika, która pojawia się podczas lądowania do przodu . Pozwala Ci to strzelać szybciej.
Przykład: Gdy Ty, jako terrorysta planujesz przejąć drogę (co my, Szwedzi nazywamy "bananem" - wiodącą do małego BSa (lewa droga od respa terro , <przypis: chyba chodzi o de_infreno?>. Wskakujesz w "banan" , używając powietrznej akceleracji (org. airacceleration) - by wylądować do tyłu (akceleracja 10 jest wymagana).

SPAWNJUMP FILMIK -> http://www.mm.pl/~crazy/yoyo/spawn.wmv

Wyjaśnienie filmu: Na początku avika, pokazuje jak tor strzału może się zmienić, jeśli skaczesz do przodu i próbujesz strzelać szybko, gdy lądujesz (Zdaje mi się, że przez przypadek strzeliłem za szybko jednym razem, ale zrozumiesz o co chodzi). Zaraz po tym pokazuje spawnjumpa.

4. Jak przejrzeć innego gracza AWP?

Używając tej metody będziesz wiedział gdzie inny użytkownik AWP idzie po tym jak wystrzelił, ponieważ odgłos strzału z AWP podąża za ruchem gracza. Na przykład jeśli strzela i idzie w prawo, usłyszysz to.

***************************PODZIĘKOWANIA*************************

Dzięki wszystkim za natchnienie do napisania tego multi-poradnika :D Uff, ale mnie łapska bolą :P

Zachęcam także odwiedzić ten temat:

http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=67057

Znajdziecie tam obrazy map w JPG, które np. edytując w PAINCIE możecie pozmieniać i utworzyć swoją taktykę... Więcej w topiku. Pozdrawiam :D

PS: Piszcie w postach czy może być :P
PS2: PLZ do moderatora - może by tak przykleić ? :D

*********************************************************************************

Wszystkie materiały pochodzą ze strony:

http://www.cs-best.yoyo.pl/

Ku woli zectro'... Teraz może być ?! Lol...
_________________
www.pajacyk.pl | nakarm głodne dziecko... :)
Padłeś - powstań... RECONNECT !!! :P :P :P


Ostatnio zmieniony przez HeadShot@Machine dnia Sro Sie 22, 2007 12:50 pm, w całości zmieniany 16 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 12:07 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Modlix25
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sie 2006
Klan: SBD, ale to nie klan

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, jak strzelać z awp z daleka żeby trafić bez celowania??? Hmm, to trzeba mieć chyba farta. Przy takim rozrzucie. No chyba ze ktoś będzie grał i właczał sobie ALT. Najsłynniejszy zestaw broni z awp, czy awp i deagle i full ekwipunek. Tu trzeba ćwiczyć samemu najlepiej na serverach deatmach. Ja narazie umiem scout i deagle albo SG 1. AWP i SG 550 są mniej celne. A z tym pierwszym zestawem mozna grac bez celownika na wyczucie :P Oto link
http://pl.youtube.com/watch?v=ipz804NFqJU

Na filmiku jest pokazane, zoom raz a potem na wyczucie w to samo miejsce. Z bliska tylko nie fartem można z awp nie zabić.

A tego gościa lubię choć skośnoocy to niezle grają.

Poradnik z awp http://pl.youtube.com/watch?v=G-MLBNMSW18

Zna ktoś chiński??? (może to przetłumaczy)
_________________
+b


Ostatnio zmieniony przez Modlix25 dnia Pon Sie 20, 2007 10:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Wisien
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: Gram maciusia :P

PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie że na hs only jest przesunięty hitbox heda i sie zupełnie inaczej gra niż normalnie?Testowaliśmy już z kumplem.

Normal: Hitbox od szyi tak do linii czoła

HS: Hitbox od okolicy nosa do tak mniej więcej końca glowy

imo lepszy zwykły deatmatch chociaż na hs only wyrobisz nawyk walenia heda ;]
_________________
;o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
era~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Sty 2007

PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o glocku po hooy? Zero rozrzutu, nie ma wielkiej filozofii co robić, celować w łeb ofkorz, więcej zabawy jest już z usp...
_________________
ableblu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
WiktoreQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Lut 2007

PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Świetny poradnik , duzo taktyk. ale zauwazylem literowke.
*************************************SOTGUN (M3)*************************************

zamiast Shotgun (M3) jest sotgun :D Tak pozatym to poradnik swietny ale przydalo by sie wiecej broni min. deagle , awp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie poradnik....to badania każdej z broni ehehhehe :P
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FiK
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 26 Cze 2003

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 5:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat wyczyszczony z OT, ide zglosic go do kompendium wiedzy o 1.6 majac przy tym nadzieje, ze bedziesz go konstruktywniej rozwijac :)

a i jeszcze jedno - pilnuj, zeby linki do filmikow i grafiki nie wygasly bo beda cie szykanowac ^^
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
HeadShot@Machine
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2007
Klan: (>^.^)>

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BoyD napisał:
ale linki nie chca chodzic :c


Klikasz ma linka prawym przyciskiem myszy i dajesz "Zapisz plik docelowy jako..." lub podobnie. Nie da się go obejrzeć normalnie, w przeglądarce...

FiK - Dzięki za zgłoszenie - ale co ja mam jeszcze rozwijać :P

1. AWP
2. Glock
3. AK 47
4. M3
5. MP5

Jak chcesz, mogę dodać jeszcze to:

1. M4
2. USP
3. Deagle
4. Scout
5. Granaty
6. Auto-awp ( automatyczna sniperka )... PASI ? :P
_________________
www.pajacyk.pl | nakarm głodne dziecko... :)
Padłeś - powstań... RECONNECT !!! :P :P :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
FiK
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 26 Cze 2003

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasuje - temat wyczyszczony i przenosze do kompendium :)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Kompendium wiedzy o CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe