www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Moja recenzja: SALKER

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
happy-angel
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Cze 2004
Klan: Stargard Szcz.

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 5:02 pm    Temat postu: Moja recenzja: SALKER Odpowiedz z cytatem

Chciałem to napisać jako post do poprzedniego tematu ale to chyba jest za dobre na post wiec będzie tematem.

Jeszcze tym latem oglądałem kilka filmików o tej grze i grałem w tą grę w wersje pre Alpha (Nie dokończony silnik +kawał planszy +brak oryginalnych dźwięków +prawie zero broni) krótko mówiąc miałem okazję zobaczyć mniej więcej jak wygląda silnik. Oczywiście w to co grałem było skradzione ale wiecie ze to jest Ukraina bez wałków się nie da :) Z tego co zobaczyłem można wywnioskować że to nie będzie ani HL2 ani DooM3 po pierwsze gra daję dużo wolności niema ograniczenia przestrzeni. Wolność wykonywania misji, możemy robić co chcemy jak chcemy z kim chcemy, możemy w pojedynkę walczyć z całym światem albo szukać sojusznikiem. Kolejny plus to jest to że gra jest bardzo realistyczna po mimo tego że jest pełno zombi. Fizyka gry jest naprawdę doskonała, pomimo tego co widzieliśmy w HL2 dochodzi to że niektóre ściany da się przebić i to w zależności od materiału z którego jest ona zrobiona będzie zależało jaki naniesie uron kula. Wspomnę o tym że w grze pojawiają się różnego rodzaju promieniowanie które ciężko jest zauważyć nagim okiem, prędzej możemy zobaczyć jego oddziaływanie na inne przedmioty/istoty. Pełno jest pułapek typu: boby, miny, pułapki zostawione przez mutantów które wyglądają dość ciekawie. Do tego dochodzą pola magnetyczne i tym podobne. Wspomnę także o intelekcie botów, każda istota będzie miała własne zachowanie, poziom intelektu. Przykładowo grupy specjalne takie jak „BERKUT” odpowiednik byłemu GROMU w Polsce czy SWAT w stanach, działa grupowo współpracując ze sobą wzywając wsparcie. Zachowanie ukraińskich komandosów nie jest podobne do tego co widzimy CS tylko raczej podobne do tego co widzimy w filmach, prowadzą skomplikowane ruchy, zamieniają się nawzajem, pomagają sobie nawzajem, przykrywając ogień. Zachowują się też w zależności od tego jakie mają rozkazy. Będzie ich kilka rodzaje i każdy będzie wykonywał swoje zadanie: patrol, ochrona … Mniej skomplikowane mutanty są dość tępe i bardziej zachowują się jak bydle ale nie działają za każdym razem tak samo tylko też mają swoją określoną taktykę ataku (grupami lub skradanie) wspomnę także o tym że to zwierze żeby przeżyć na określonym terenie musi zjadać inne wiec może także umrzeć w sposób naturalny. Tak samo musi polować na inne i wykonywać mniej więcej te same czynności co drapieżnik w przyrodzie. Oczywiście role mogą się odwrócić i osłabiony „bydlak” stanie się pokarmem dla gromady jakichś słabszych mutantów. Mutantów jest całe mnóstwo nie znam ich nazw ale są takie co się teleportują stają się niewidzialnymi czy wykorzystują w/w pola magnetyczne czy radioaktywne.Teraz powiem parę słów o technice. Na tym terenie możemy używać wszystkiego co się nam przytrafi na mapie od zapałek do samochodów. Oczywiście tak samo jak w realnym świecie każda technika potrzebuje zasilanie czy paliwo, tak samo się niszczy. Przykładowo żeby zbić helikopter będziemy potrzebować ciężkiej amunicje ale także możemy próbować zdjąć go za pomocą pistoletu ale mamy na to naprawdę małe szanse (ale jest). Broń możemy komuś zabrać kupić sprzedać wymienić tak samo jak inne przedmioty typu jedzenie, paliwo, amunicja … ehh nie wiem o czym nie wspomniałem w końcu to było prawie rok temu :P jak coś źle to pisać, pytać.

---- -- --- -

UPDATE: Zapomniałem wspomnieć o tym że gra nie będzie miał tak dużych wymagań będziemy mieli do wyboru DX7 albo 8 nie pamiętam już w tej chwili i DX9 przy tym że ten drugi będzie miał mniejsze wymagania niż HL2.


Ostatnio zmieniony przez happy-angel dnia Pią Kwi 08, 2005 5:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 5:02 pm    Temat postu:

Powrót do góry
LyNi De PuCh
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sty 2003

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 5:07 pm    Temat postu: Re: Moja recenzja: SALKER Odpowiedz z cytatem

happy-angel napisał:
Chciałem to napisać jako post do poprzedniego tematu ale to chyba jest za dobre na post wiec będzie tematem.

heh widze ze forum ledwo ruszylo a juz sie burdel robi. recenzja moze byc... ale moim skromnym zdaniem mogles ja dac do tamtego topicu.

ps. literowka w nazwie topicu ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
vsh3r'
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: A po co?

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedz mi kto robi te boby? Owczarki niemieckie czy ratlerki?
Fajny podzial na pulapki: boby, miny i pulapki

A co do twojego tematu, nie sadze aby bylo lepsze niz ten powyzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
WarCry
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 21 Kwi 2004

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kozie boby.
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
~WIKTOR4LIFE
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Kwi 2005
Klan: VIC:*

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2005 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boby budownicze i sponge boby!~
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury