www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
HLC
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PoprostuJa
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Wrz 2007
Klan: PenduLuM#

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 9:47 pm    Temat postu: HLC Odpowiedz z cytatem

Witam . Dzis zakończyly sie rozgrywki w HLC . JAk wam sie podobało . Co sądzicie o organizacji? A jak Drużyny ? Czy turniej spełnił wasze oczekiwania?

Ja osobiscie uwazam ze organizacja byla bardzo slaba:/ mecze byly transmitowane z duzym opuzniem. Ale za to bardzo podobala mi sie gra Fx czy którys z polskich klanów byl tak bliski pokonacia n1 Polska PGS? Piszcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 9:47 pm    Temat postu:

Powrót do góry
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc tak, zacznę od tego, że organizacja była na pewno lepsza niż na WCG. (byłem tylko pierwszego dnia na HLC)

Było nawet fajnie, można było się wygierczyć, choć mimo tego, że było wiele turniejów dla publiki, to brakowało mi stanowisk wolnych od turniejów, z wieloma grami. Fakt, był airborne, carbon, quaka też na chwilę włączyliśmy, demko crysis'a, wiedźmin (myślałem, że ta gra jest gorsza, ale z tego co chwilę przy niej usiadłem to nawet nawet! ), konsolówki fifa, sega rally chyba i pro street. No właśnie: gość chodził i pieprzył, że tu się gra w coś tam, a i tak każdy na niego lał :) Brakowało mi 1.6 wolnych od turniejów, no i za co na kompach z carbonem nie działało ea.com i nie można było gierczyć z kumplami obok nie rozumiem....z tej strony porażka.

Z tego co widziałem vib i JoleKK na swoim stanowisku nieźle się pocili, troszkę było zamieszania, ogólnie wyszło nie najgorzej. Jednak co to za turniej.....tylko fun zone i aim mapy..., co z tego że był css, CSS i 1.6 w wykonaniu PGSu i jakiegoś klanu niezłe, te plazmy pod stanowiskami na scenie zapracowały na duży ++, wiadomo, nie można było się spodziewać jakiejś Korei ale było nieźle.

Same kompy z Komputronika też w miarę, choć zauważyłem, że na wielu kompach żadna konfiguracja grafiki w grach nie była wykonana...no i Crysis (demko) zdechło na maxie na tych kompach :) Myszki (G5) i klawy (G11) logitecha też fajne, niezła reklama w stylu dotknij, zagraj, kup :)

Luudzi było dużo, od dwólatków, po dziadków :)

Ogólnie mile spędzony czas :) Atmosfera wśród graczy też fajna, można było pogadać, choć i znaleźli się ogarniacze nie umiejący czytać info z monitora...no ale to zostawmy n/c :)

To tak w skrócie, co zapomniałem napisać, to zapomniałem :)

Pozdro
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KhazarOne napisał:
Z tego co widziałem vib i JoleKK na swoim stanowisku nieźle się pocili, troszkę było zamieszania, ogólnie wyszło nie najgorzej.


Vib nie byl ze mna na stanowisku, za duza z niego szycha :P, wpadal czasem jak byly problemy lub zapytac jak leci.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie fajniee, tylko że JoleKK nie przyjął mnie do turnieju 1vs1 :(
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
FragStar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lip 2006
Klan: A po co?

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5tR napisał:
Ogólnie fajniee, tylko że JoleKK nie przyjął mnie do turnieju 1vs1 :(


A mnie przyjął :P Grałem drugiego dnia o 13:45 tylko, że odpadłem w pierwszej rundzie 8:9 z jakimś 2fastem ;(

A co do całego HLC to było co na nim robić;) Świetna organizacja, kupa gier i sprzętu, na którym można było zagrać. Fajne konkursy (czerwone łapki:D) choć tych nagród (gadżetów) ciut mało było, no ale ogółem ok.

Ogółem bardzo podobał mi się doping w meczu finałowym CS'a Pro. Mam nadzieję, że ktoś to nagrał;)

Ogółem OGIEŃ:D
_________________
Xbox 360 GamerTag: Gonzor91
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
K1nG
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Maj 2007

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś wygrał z PGSem 1vs 1 ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PoprostuJa
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Wrz 2007
Klan: PenduLuM#

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K1nG napisał:
ktoś wygrał z PGSem 1vs 1 ?


a wierzysz ze ktos wygral?:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Pagi
Moderator
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maly OT:
Wie ktoś może kiedy będą rozlosowywane grupy na nowy sezon i kiedy w ogóle będzie rozpoczynał sie nowy sezon? Slyszalem, że styczeń 2008, ale nie wiem na ile to prawdziwe..
_________________
tymozyna napisał:
nie warto jest sie odwracac od czegos co sie lubi, a warto walczyc o to!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
K1nG
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Maj 2007

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PoprostuJa gdybym tam był to może i ktoś by wygrał :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wisien
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: Gram maciusia :P

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HLC > WCG

Dużo konkursów, duży krok w stronę widzów, turniej 1on1 w którym doszedłem do semi-finału :D turnieje fify, PESa itp.

Fakt jeżeli chodziło o te czołowe mecze to słabo było z oglądaniem,ale ogółem bardzo fajnie było ;]
_________________
;o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JoleKK napisał:
KhazarOne napisał:
Z tego co widziałem vib i JoleKK na swoim stanowisku nieźle się pocili, troszkę było zamieszania, ogólnie wyszło nie najgorzej.


Vib nie byl ze mna na stanowisku, za duza z niego szycha :P, wpadal czasem jak byly problemy lub zapytac jak leci.


no toż to wiem, że nie był xD, szpanił rozdając autografy xD, ale za to Ty JoleKK, niezła robota! bo robić co było :) turniej też wyszedł nawet fajnie, jak poszedłeś "odpocząć" to oglądaliśmy poczynania graczy, Lew pilnował, choć też gracze czasem zdarzali się głusi ale co tam, niezła reklama JoleKK.info jako sig całego stanowiska prowadzących :), różne info też nieźle było aktualizowane na cs.pl, relacja też spoko. Szkoda że mnie nie było drugiego dnia, w ogóle było coś ciekawego oprócz meczów progamerów naszych?

Pozdro
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wisien
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: Gram maciusia :P

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wie ktoś na jakiej zasadzie działają magiczne kuponiki z Shooters.pl? ;P
_________________
;o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KhazarOne napisał:
no toż to wiem, że nie był xD, szpanił rozdając autografy xD, ale za to Ty JoleKK, niezła robota! bo robić co było :) turniej też wyszedł nawet fajnie, jak poszedłeś "odpocząć" to oglądaliśmy poczynania graczy, Lew pilnował, choć też gracze czasem zdarzali się głusi ale co tam, niezła reklama JoleKK.info jako sig całego stanowiska prowadzących :), różne info też nieźle było aktualizowane na cs.pl, relacja też spoko. Szkoda że mnie nie było drugiego dnia, w ogóle było coś ciekawego oprócz meczów progamerów naszych?


Bylo sie ujawnic, sporo znanych mi osob mowilo, ze byli, ale jakos wiekszosc nie zagadala :P.

Reklama mojego sajtu rzeczywiscie wyszla i o to chodzilo, zeby obie strony skorzystaly. Zaluje jedynie, ze nie kazdy mogl zagrac, coz to chyba jedna z niewielu wpadek orga, ze dali tak malo kompow na najpopularniejsza gre.

A co do 2 dnia, to ja nie wiem, siedzac u siebie niewiele widzialem, final ogladalem z hltv i tylko okrzyki slyszalem z 30 sekundowym wyprzedzeniem.

Ogolnie impreza udana.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JoleKK napisał:
KhazarOne napisał:
no toż to wiem, że nie był xD, szpanił rozdając autografy xD, ale za to Ty JoleKK, niezła robota! bo robić co było :) turniej też wyszedł nawet fajnie, jak poszedłeś "odpocząć" to oglądaliśmy poczynania graczy, Lew pilnował, choć też gracze czasem zdarzali się głusi ale co tam, niezła reklama JoleKK.info jako sig całego stanowiska prowadzących :), różne info też nieźle było aktualizowane na cs.pl, relacja też spoko. Szkoda że mnie nie było drugiego dnia, w ogóle było coś ciekawego oprócz meczów progamerów naszych?


Bylo sie ujawnic, sporo znanych mi osob mowilo, ze byli, ale jakos wiekszosc nie zagadala :P.

Reklama mojego sajtu rzeczywiscie wyszla i o to chodzilo, zeby obie strony skorzystaly. Zaluje jedynie, ze nie kazdy mogl zagrac, coz to chyba jedna z niewielu wpadek orga, ze dali tak malo kompow na najpopularniejsza gre.

A co do 2 dnia, to ja nie wiem, siedzac u siebie niewiele widzialem, final ogladalem z hltv i tylko okrzyki slyszalem z 30 sekundowym wyprzedzeniem.

Ogolnie impreza udana.


hehe "znanych" osób...no spoko dobra rada na przyszłość, ujawnimy się przy najbliższej okazji :) Właśnie, następnym razem albo sprzedajcie komuś baty albo coś, jak to możliwe, że do gry która (bynajmniej jak dla mnie) jest n1 na takich imprezach, było tak mało stanowisk i w dodatku tylko turniejowych...Wy tam powinniście mieć co najmniej 10 kompów i drugie tyle powinno stać dla publiki wolne od turniejów...no ale przecież lepiej było rzucić denne airborne, carbona etc...

Pozdro
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PawelS
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 28 Gru 2001
Klan: HighSkillers.

PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 10:56 pm    Temat postu: Re: HLC Odpowiedz z cytatem

PoprostuJa napisał:
Ja osobiscie uwazam ze organizacja byla bardzo slaba:/ mecze byly transmitowane z duzym opuzniem.

Mozesz rozwinac mysl ?
Pagi napisał:
Wie ktoś może kiedy będą rozlosowywane grupy na nowy sezon i kiedy w ogóle będzie rozpoczynał sie nowy sezon?

Będzie o tym info na stronie, daj trochę pospać ludziom :P
Wisien napisał:
wie ktoś na jakiej zasadzie działają magiczne kuponiki z Shooters.pl? ;P

Masz info na stronie.
_________________
PawelS :D
Schroet / HLDS.pl / Używaj Google!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury