www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
problem steam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BARTEQ
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Paź 2007
Klan: Inviolable

PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 4:00 pm    Temat postu: problem steam Odpowiedz z cytatem

Witam:) Mam problem ze steamem. Dzisiaj naszła mnie ochota pograć w cs:cz i chciałem wejść na jakiś serwer polski i wyskoczyło mi "twoje konto zostało zablokowane z powodu oszustwa" czy coś podobnego jak wezmę "ok" i chce wejść na ten serwer to wchodzi normalnie i po jakimś czasie mnie wyrzuca. Nie mam żadnych czitów na kompie i nigdy nie grałem na nich.Od czego to może zależeć?? A dodam że jak chce wejść na jakiś zagraniczny to wchodzi normalnie bez żadnego problemu.:(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 4:00 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Toxic_Pomur
Moderator
Moderator


Dołączył: 11 Lis 2005
Klan: Counter-Strike.PL

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli twoje steam ID jest na jakiejsc blackliscie tak mi sie wydaje
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytaj działy z problemami 1.6...ostatnio przybyły bany widmo na VAC...niby czyste, ale z servów wywala z komunikatem blokady....coś w valve się nieźle pokwasiło....pisać do nich trzeba i tyle...innego rozwiązania brak...można poczekać, reinstalować steama, ale na niewiele może się to zdać
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury