www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Fx@GameGune 2008

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
delano.
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 6:13 am    Temat postu: Fx@GameGune 2008 Odpowiedz z cytatem

Widać, że na swoim pierwszym tak dużym turnieju powoli ogarniają. W pierwszym meczu można było zobaczyć stres itp. Teraz to kara jest.
Nie wiem jak wy, ale ja im życzę szczęścia, bo będzie im potrzebne.
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 6:13 am    Temat postu:

Powrót do góry
19 [Z] 46
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sie 2007

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt poki co nawet niezle im idzie ;) ale nie idzie im gra w tt zupelnie... ;) Jesli pionas bedzie ciagnac gre to wygraja jezeli to nie to bedzie problem ;d
_________________
www.mortus-team.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
HAz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Gru 2006

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie swietnie graja w ct, widac ze maja "skilla", natomiast w terro idzie im slabiej poniewaz nie sa jeszcze dobrze zgrani, za mało takich eventow odwiedzaja, rzec mozna ze w ogole. Co do graczy to dla mnie rewelka Pionas i dOK, natomiast tjb jest taki troche zdezorientowany, no ale to tylko moje spostrzerzenie. Nie zmienia to faktu ze ich bardzo lubie i zycze im szczescia :}
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nuber
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2006
Klan: Krowy

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj mecz z TBH gdzie zagrali dobre ct (13:2) a potem myślą że są elo i 1 runda w tt rasz zamknięty,nie wiem czy to ich taktyka(wątpię) czy czuli się zbyt pewnie siebie ale przez to mieli problemy potem i ledwo wygrana.
Teraz 16.1 w dupę od Hiszpanów,nuke to ich słaba strona :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja czytałem wywiad z BEn'em po PGA co walnęli Pentagram to mówił, że nuke jest ich dobrą mapą !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Olej_92
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Cze 2008

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nuke im dobrze wychodzi co już nie raz pokazali, ale jednak to 1 taki turniej w ich wykonaniu więc nie ma co gadać tylko czekać na kolejne. Myślę że jest w nich duży potencjał. Ostatnio MYM jest w nieco słabszej formie więc może FX przyniesie nam teraz więcej emocji ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rvd
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lis 2006
Klan: nie oglądam.

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ up raczej, nie ;p FX jeszcze bardzo dalko zeby postawic opor swiatowej czolowce. nie oszukujmy sie.. na gg nie grali z nikim naprawde dobrym. z hiszpanami dostali do 1, a rok temu PGS biegal po x6tence z diglami na eswc.
ale i tak najs ze zaszli tak daleko i pokazali ze nie tylko na swoim podworku moga cos ugrac.
_________________
_benioo napisał:
przecież to offtopic czyli każdy może być debilem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Olej_92
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Cze 2008

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodziło mi o to że dorównają MYMowi tylko że będą jednak częściej gościć na światowych arenach- z jakim skutkiem to już zupełnie inna sprawa;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I'm więcej LAN'ów tym lepiej dla nich opczajcie cały czas grają praktycznie u nas w kraju ostatni chyba większy event gdzie byli to było na wsvg w Londynie 2006r. i to w innym składzie gdzie z obecnych grał chyba tylko tjb (wtedy u nich grał pitek rulon redrum [znany ze specster o ile się nie mylę :D ] ) Naprawdę im więcej będą grali z lepszymi tym bardziej się ogarną w końcu uczy się tylko od lepszych ! GL!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bulletprooF~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o gre z lepszymi jako taka, bo caly czas trenuja z zagranicznymi teamami. Wieksze doswiadczenie zdobywane na zagranicznych eventach bardzo sie liczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rvd
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lis 2006
Klan: nie oglądam.

PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olej - chodzilo mi o to ze daleko im jeszcze by np zagrac w finale jakiegos prestiżowego eventu i dostarczyc 'prawdziwych emocji'
_________________
_benioo napisał:
przecież to offtopic czyli każdy może być debilem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Moris
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Paź 2006
Klan: miejsce na twoja reklame

PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wystepu FX kazdy powinien byc zadowolony, poniewaz nawet dobrze im poszlo. Nie zapominajmy, ze to jest chyba pierwszy ich zagraniczny turniej w obecnym skladzie... To normalne ze na poczatku przychodza porazki. Przypomnijcie sobie poczatki Team Pentagram. Na poczatku nie wygrywali nic, ale z czasem juz cos zaczeli ugrywac. Mam nadzieje ze bedzie z FX tak samo jak z PGS, a teraz z MYM :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
klux
Moderator
Moderator


Dołączył: 27 Paź 2003

PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FX ma potencjal, ale nie ma ogrania na zagranicznych turniejach. nie wiem czy ich organizacja jest w stanie fundowac im zagraniczne wyjazdy, ale jestli tak, to warto.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury