www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Arena Fighters |TP| @ shoters.pl

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thunderdome
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Mar 2007

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 9:12 pm    Temat postu: Arena Fighters |TP| @ shoters.pl Odpowiedz z cytatem

Nie polecam nikomu tego serwa. Admina ma tam niejaki "remix" nie wiem czy zazwyczaj gra na tym nicku czy nie,ale jest bardzo smieszny. Przypomne ze jest to serwer TP. Aktualna mapa byl Kabul. bedac przy warzywniaku ( spory kawalek od bramy) zatrzymalem sie i spytalem po jakim czasie mozna raszowac... uzyskalem odpowiedz "no to powiedz papa"i dostalem kicka, postanowilem wyjasnic te sytuacje i sie na nowo wbilem na serw zeby sie dowiedziec czy nad nieszczesnym warzywniakiem jest rasz ? no i co ciekawe dowiedzialem sie ze jednak tam mozna biegac... no i jak zaczolem dociekac za co dostalem kicka to dostalem go znow za jak to nazwal REMIX za spamowanie gdzie tylko chcialem sie dowiedziec o co chodzi i dlaczego nie szanuje sie graczy.Jak to jest ze ktos kto ma admina na serwie TP nie zna zasad TP ???? czy mi sie wydaje czy cos z tym 13-latkiem jest nie tak ? Ludzie !! Wy Tworzycie Polska scene CZ a zachowujecie sie jak niepelnosprawne dzieci... zanim komus dacie kicka czy bana 2 razy sie zastanowcie albo porozmawiajcie o tym!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 9:12 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Mariann
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Maj 2006

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buhahahah...

bylem wtedy na servie, nawet z toba w CT... po pytaniu, po jakim czasie mozna raszowac odpowiedzialem, ze po 60 sek.

Cytat:
Przypomne ze jest to serwer TP

jestes az tak naiwny ? myslisz, ze na publicznym servie, beda grali calkiem obcy dla siebie gracze, prawdziwym TP ??
hahah przeciez to nierealne... owszem jezeli sa ludzie znajacy zagadnienie TP to mozna zauwazyc taka gre, ale nie z osobami takimi jak ty...
Cytat:

bedac przy warzywniaku zatrzymalem sie i spytalem po jakim czasie mozna raszowac

Cytat:
Jak to jest ze ktos kto ma admina na serwie TP nie zna zasad TP ????

Wynika z tego iz byles tam sam (bo z toba byly problemy na cale 18 osob), zaraz po starcie z respa, czy to jest wg. ciebie TP ? poleciec gdzies samemu ?
Jak to jest, ze ktos wypowiada sie nt. TP nie znajac zasad TP ??

co do kika za spam to nie dostales go przeciez odrazu, ty po czasie na nastepnej mapie... gdyz zaciekle (wrecz natretnie) przedstawiales swoja racje spamujac tyle czasu... owszem mozna przedstawic swoje zdanie, ale nie tyle czasu... wszystko ma swoj umiar

Cytat:
czy mi sie wydaje czy cos z tym 13-latkiem jest nie tak ?

po tym co slyszalem i widzialem miano bycia 13-latkiem nalezy do ciebie...
kiedy remix przeszedl do TS aby im pomoc bo przegrywali, ty zaczales z jakims typem w CT (nie pamietam dokladnie nicka) jezdzic po remix-ie, bo on tego nie slyszal... takie zachowanie jest zachowaniem wlasnie 13-letniego dziecka neo...

ja osobiscie gram tam bardzo czesto, gdyz poznalem tam naprawde fajnych ludzi, jest to nowy server wiec trzeba chwilke poczekac, az wszystkie dzieci, ktore wyklinaja, spamuja (takze przez mic-a) czy bawia sie np. w TK, TA zostana zbanowane, wtedy dopiero bedzie sympatyczna gra, wsrod ulozonych emocjonalnie ludzi :)

Server naprawde polecam, osobom z humorem i kultura :)

ps. nie jestem tam adminem, tylko zwyklym graczem

pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
weloxis
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Maj 2007
Klan: T3'

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ten serwer naprade jest powalony. przed chwila jakis koles (nie pamietak nicku) zaczal wrzucac mi ze jestem najgorszy itp. a sam nie byl lepszy. BANDA IDIOTOW!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Thunderdome^^
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Mar 2007

PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 4:12 pm    Temat postu: extra Odpowiedz z cytatem

Moge wiedzieć za co dostalem bana na forum ?? za to ze napisalem prawde ?? jak chcecie to moge znalezc 5 graczy ktorzy mimo iz tam ich nie bylo to napisza ze przypadkiem widzieli cala sytuacje i potwierdza ze ja mialem racje.

Mariann

"Wynika z tego iz byles tam sam (bo z toba byly problemy na cale 18 osob), zaraz po starcie z respa, czy to jest wg. ciebie TP ? poleciec gdzies samemu ?
Jak to jest, ze ktos wypowiada sie nt. TP nie znajac zasad tp"

... ja stanolem przy warzywniaku "pod tym daszkiem" i pytalem sie czy mozna raszowac, obok mnie ktos stal i patrzac na mnie powiedzial "ze mozna raszowac po 60 sekundach" po tym jak spytalem od razu dostalem kicka.


"co do kika za spam to nie dostales go przeciez odrazu, ty po czasie na nastepnej mapie... gdyz zaciekle (wrecz natretnie) przedstawiales swoja racje spamujac tyle czasu... owszem mozna przedstawic swoje zdanie, ale nie tyle czasu... wszystko ma swoj umiar"

wiesz co to jest spam ? po prostu chcialem sie dowiedziec za co dostalem kicka i czy w miejscu, o ktorym mowa jest powyzej jest rasz. Ten caly remix wogole nie chcial ze mna pisac wiec pytalem sie za co kick, jak spytalem innego admina czy w owym miejsci jest rasz a ten powiedzial mi ze tam nie ma rasza wiec hallo....co admin to inna zasada ???


"po tym co slyszalem i widzialem miano bycia 13-latkiem nalezy do ciebie...
kiedy remix przeszedl do TS aby im pomoc bo przegrywali, ty zaczales z jakims typem w CT (nie pamietam dokladnie nicka) jezdzic po remix-ie, bo on tego nie slyszal... takie zachowanie jest zachowaniem wlasnie 13-letniego dziecka neo..."

Po pierwsze mam 24 lata. po drugie nie obrazalem remixa tylko twierdzilem ze nie zna zasad TP skoro kickuje mnie za cos czego nie zrobilem (tzn za rasz), jakis koles ktory sie przylaczyl do rozmowy mowil ze ten serw jest "poj..." i admini robia co tylko chca...

Nie polecam tego serwera zadnemu graczowi...

Na koniec chciałbym sie dowiedziec dlaczego moje konto na boardzie zostalo zbanowane ??

Zapraszam wszystkich na normalny serwer [TDO].
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Thunderdome^^
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Mar 2007

PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRAWO.... TOXIC MASZ TU H@ ?????


zawsze z szacunkiem podchodzilem do boarda...ale widze ze to byl blad ?? teraz nikt mi nie poie za co doatalem bana ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Thunderdome^^
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Mar 2007

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednym slowem... T R A G E D I A ... to nie moze byc ten "board"...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hg.Pr0 ShifT
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 05 Lis 2004
Klan: IntellyEye

PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 3:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z Najlepszych serwerów czero. :P

Obserwacja Banowania Arena vs Inne Serwery:

Arena Fighters
0 Banów w Ciągu 4 Godzin

CHNP 1
1 Ban w Ciągu 2,5 Godziny

CHNP 2
4 Bany w Ciągu 4 Godzin

Universal Soldiers 2
2 Bany w Ciągu 4 Godzin

Universal Soldiers (Warcraft)
0 Banów w Ciągu 3 Godzin
_________________
Kara musi byc !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury