www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Ślizgacze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
x
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Sty 2005

PostWysłany: Czw Cze 16, 2005 7:34 pm    Temat postu: Ślizgacze Odpowiedz z cytatem

Chciałbym abyście podzielili się ze mną opinią na temat ślizgaczy.Jakie wg was są najlepsze do Icemata.Moim zdaniem np miceskatezy dobrze pasuja tylko do padów plastikowych(S&S.func,ricochet) lub steelpada 4S.Na Icemacie słabo chodzą. Do Icemata natomiast świetne są padsurfery dedykowane przez Icemata, ale one strasznie szybko się ścierają. Wiem ,że dobre są mouseskatezy(uniwersalne do każdego rodzaju padów).Ich jeszcze niewypróbowałem ale mam zamiar.Jaka jest wasza opinia? Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Cze 16, 2005 7:34 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Rascal vel DXM
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Kwi 2005
Klan: Vistula.cz

PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz teoretycznie tu chodzi o teflon..
wiec jezeli kupic tasme 100% teflonowa to powinno ci po wszystkich padach smigac pieknie jak jst w rzeczywistosci nie wiem (ja mam SteelPada S&S wczesniej uzywalem dobrych slizgaczy firmy maverick a teraz dedykowane do S&S slizgi steelpada.. szczegolnej roznicy nie zauwazylem..)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ReaspowN
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do Icemata próbowałem już różnych ślizgaczy i moim zdaniem najlepiej do tego pada pasują Mouse Skatezy. Poślizg jest na nich idealny i również troche mniej słychać odgłosy szurania. Radze Ci wypróbować Mouse Skatezy.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury