www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
3 pytania: wykres; fps; de_dust2

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
godzilla
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Wrz 2007

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 5:57 pm    Temat postu: 3 pytania: wykres; fps; de_dust2 Odpowiedz z cytatem

mam kilka pytań nie chce zakładać wielu wątków także zadam je wszystkie tutaj:
* pierwsze jak wyłączyć ten wykres na dole poprawej stronie
* drugie jak zwiększyć ilość fps w grze mam ustawione maxfps na 300 nawet jak gram offline to mam tak mało
* trzecie pewnie zauważyliście na zdjęciach coś jakby druga mapa w de_dust 2 po co ona została zrobiona.

1. Click
2. Click
3. Click
4. Click
5. Click

OMG! Nie wklejaj całych obrazków! Podajemy tylko linki (dop. DziQ WieczY Łowca)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 5:57 pm    Temat postu:

Powrót do góry
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[...] Nigdy nie wklejamy całych obrazków! Podajemy TYLKO i WYŁĄCZNIE linki do nich

1. Należy wpisać w konsoli, albo najlepiej w cfg net_graph 0
2. Jak dla Ciebie 130 fps jest mało no to lepiej przeproś swój komputer. Komenda fps_max nic Ci nie da. Ona służy jedynie do ograniczania fpsów, kiedy jest ich naszym zdaniem zbyt dużo (np. mamy 300, i nie chcemy obciążać maszyny ustawiamy fps_max 100, od tej chwili komputer będzie wyświetlał 100 fpsów, chodź w rzeczywistości w 90% przypadków wyświetla tylko 60, ponieważ nasz monitor nie jest w stanie wyświetlić ich więcej).
3. Pytanie bomba. Z takim czymś się jeszcze nigdy nie spotkałem. Rozejrzy się dookoła na d2, np. na długiej... To co tam zobaczysz, to jest to co znajduje się na tej mini mapie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
godzilla
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Wrz 2007

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. dzięki
2. włącz 5 zdjęcie mam tam 44 fps a wcześniej było ok. 130 fps bo nie było żadnej akcji, ruchu poprostu stałem w miejscu.
3. Tak na długiej wiem, ale ta mapka jest pod de_dust2.
Na końcach (przekątnych) mapy są jakby dwie wysepki one są widoczne podczas gry, ale tej mapki nie widać jest ukryta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem o co Ci chodzi. Jak już mówiłem to jest to samo. Wg zostały zrobione mniejsze wersje po za mapą, by nie potrzebnie nie zwiększać rozmiaru mapy(co by pewnie miało też wpływ na fpsy), tak więc zrobiono małe wersje, których większe odbicia są za mapą... Zresztą jak wylecisz po za mapę to raczej jest rzeczą normalną, że fpsów jest mniej. Zresztą, jeśli chcesz ich mieć więcej to jedna rada - wymień komputer... Wszelkie stosowanie hight-fpsów, i innych badziewi według mnie nie ma żadnego sensu, ponieważ różnica nie jest jakaś wielka, a przyjemność z grania mocno spada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury