www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem z kontem steam.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magk1980
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Paź 2008

PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 12:07 pm    Temat postu: Problem z kontem steam. Odpowiedz z cytatem

Mam problem z kontem steam. Instaluje się poprawnie, wpisuję hasło i login. Dane są przyjmowane jednak gdy się uruchomi steam to wszędzie jest informacjia żebym kupił grę. Ja mam oryginał kiedy instalowałe grę po raz pierwszy wszystko działało po pewnym czasie musiałem zmienic pewne podzespoły i dokonałem ponownej instalacji gry i zaczeły się problemy. Nie ma możliwości aby dane konta dostały się w niepowołane ręce. Czy można założyci konto bez klucza? Jakie jest prawdopodobieństwo że zostały założone dwa konta lub że konto zgłupiało?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 12:07 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Glenroy
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 25 Lis 2008

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekhmm...to tak
Po pierwsze na jednym key-u nie da rady założyć dwóch kont - oba są automatycznie BANowane.
Po drugie, możliwość dostania się danych kąta w niepowołane ręce jest dosyć realna...szczególnie jeśli np. login to kowalski a pass kowalski start...to chyba nie jest aż tak trudne do odszyfrowania :P ale wątpię w to, że ktoś rypnął Twoje konto (w końcu już teraz chyba każdego posiadacza blaszaka stać na wydatek max. 50zł :lol: )
Po trzecie, czy te wyskakujące info o kupnie gry nie jest czasem pod nazwą "steam update"??? bo zwykle przy starcie steamu wyskakują reklamy ze sklepu online valve-a. Zwykle wystarcza kliknąć na CLOSE i po kłopocie :lol:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
magk1980
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Paź 2008

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielki dzięki za pomoc. Problem rozwiązałem poprzez zgłoszenie do valve że konto zostało skradzine w odpowiedzi dostałem informację że nazwa konta jest inna od tej którą miałem na wydruku podczas rejestracji. Nie mam pojęcia jak dokonałem zmiany nazwy ale wszystko działa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury