www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Kupujesz słuchawki (lub kartę dźwiękową)? - pisz tutaj
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 404, 405, 406  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ksen
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Sty 2008

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JoLeKK mogłbys napisac do mnie na gg 400026 chciałbym sie cos spytac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 3:41 pm    Temat postu:

Powrót do góry
iSh
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2004

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JoleKK, Twoje recenzje o nowych Plantronics'ach już są gdzieś na forum?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Recka bedzie na cs.pl, napisana jest w 80%, wiec jeszcze troche.

A na gg sie nie odezwe, pytaj przez pw na boardzie ;)
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ba5tek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Sty 2006

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , mam takie pytanie odnośnie słuchawek Siberia Icemat White .
Przymierzam się na nie od początku grudnia i nigdzie ich nie mogę dostać ( oczywiście nowe ). Niby sobie je zamówiłem ( 20 grudnia na cstrike.com.pl).
Ale koleś mi napisał , że nie dotarła do nich dostawa z hurtowni i niby miała być po nowym roku ( no i już czekam miesiąc). Już mi się odechciewa tego czekania i tak mnie ciągnie teraz do słuchawek "SteelSeries Siberia Red".

Dobre to rozwiązanie będzie zamiast Icemat'ów ? Słyszałem że , SS są mniej wytrzymałe niż Icemat'y. Oczywiście jakby w sklepie były dostępne obie pary słuchawek to bez wahania wziąłbym Icematy. Może macie jakieś namiary na te Icematy , bo na SS Red już mam , ale nie wie czy to dobry wybór ;/ . Może ktoś się wypowie w tej sprawie ;>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ciachu
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Mar 2008

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież to jest to samo... Icemat wyeluował w SS jak mnie nie myli... Bierz SS :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ba5tek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Sty 2006

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no , jeśli to tak to się chyba skuszę ;D Ale może ktoś wyrazi swoją opinie jeszcze xD .

edit :

"Słuchawki STEELSERIES Siberia, to nowe wydanie znanego produktu firmy Icemat. Po połączeniu firm Steel oraz Icemat w Steelseries Aps, wszystkie ich produkty otrzymały nowe wzornictwo i nowe nazwy. Dostępne informacje nie precyzują, jakie zmiany techniczne wprowadzono przy tej okazji." taki opis znalazłem na ESL Shop . Więc chyba masz rację i się skuszę ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
McFlyMichal
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Cze 2008

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Chciałbym się zapytac czy to będzie dobre połączenie ?
Ponieważ kupuje Siberie i wydaje mi się że moja karta dźwiękowa Relatek A97 bd za słaba dla tych słuchawek. Myślę żeby kupić sobie właśnie tą karte co w temacie. Doradżcie mi co mam wybrac.
Czekam też na propozyjce z inna kartą dźwiękową.'

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ba5tek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Sty 2006

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McFlyMichal napisał:
Witam

Chciałbym się zapytac czy to będzie dobre połączenie ?
Ponieważ kupuje Siberie i wydaje mi się że moja karta dźwiękowa Relatek A97 bd za słaba dla tych słuchawek. Myślę żeby kupić sobie właśnie tą karte co w temacie. Doradżcie mi co mam wybrac.
Czekam też na propozyjce z inna kartą dźwiękową.'

Pozdrawiam


Hmmm też zamierzam kupić Siberie i też mam tą kartę dźwiękową , niby czemu za słaba ? :c Coś jest nie tak po podłączeniu słuchawek ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
McFlyMichal
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Cze 2008

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nic nie powiedziałem że jest zasłaba . Ja już zamówiłem te słuchawki mają być w środe . I zastanawiam się czy ona poprostu nie będzie zasłaba. :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ba5tek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Sty 2006

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McFlyMichal napisał:
Ja nic nie powiedziałem że jest zasłaba . Ja już zamówiłem te słuchawki mają być w środe . I zastanawiam się czy ona poprostu nie będzie zasłaba. :]


Mam nadzieje , że nie. Niech się ktoś wypowie xD Kupujesz Icemat Siberia czy SS Siberia ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ba5tek napisał:
Witam , mam takie pytanie odnośnie słuchawek Siberia Icemat White .
Przymierzam się na nie od początku grudnia i nigdzie ich nie mogę dostać ( oczywiście nowe ). Niby sobie je zamówiłem ( 20 grudnia na cstrike.com.pl).
Ale koleś mi napisał , że nie dotarła do nich dostawa z hurtowni i niby miała być po nowym roku ( no i już czekam miesiąc). Już mi się odechciewa tego czekania i tak mnie ciągnie teraz do słuchawek "SteelSeries Siberia Red".

Dobre to rozwiązanie będzie zamiast Icemat'ów ? Słyszałem że , SS są mniej wytrzymałe niż Icemat'y. Oczywiście jakby w sklepie były dostępne obie pary słuchawek to bez wahania wziąłbym Icematy. Może macie jakieś namiary na te Icematy , bo na SS Red już mam , ale nie wie czy to dobry wybór ;/ . Może ktoś się wypowie w tej sprawie ;>


SteelSeries Siberia jak juz ktos dobrze mowil to dawne Icemat Siberia. Co do dostepnosci, to jadyny dystrybutor w Polsce mial dostawe dzisiaj, a przez miesiac nie mial nic na stanie. Sluchawek nie mial zaden sklep poza tymi, ktore sa na tyle duze, ze moga trzymac duze ilosci na magazynie.

Co gorsza wzrosly znaczaco ceny, wiec Ci co juz maja zamowione maja szczescie, bo sluchawki w nowej cenie to chyba 219zl i przez to stana sie one mniej atrakcyjne, mysle, ze na korzysc nowych Plantronicsow, ktore teraz beda mialy spora cenowa przewage.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
McFlyMichal
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Cze 2008

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuje SS Siberie . Może ktoś coś jeszcze powiedziec o tych sluchawkach i karcie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gud1ensoN
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Lis 2008

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej ogarnijcie, pytacie Jolka o rzeczy z kosmosu, może on jest bogiem a zarazem wszystko wiedzącym człowiekiem? OGARNIJCIE ! pytacie o rzeczy typu czy grał na Carcharias, może spytacie czy ma Mambe i czy wie czy SS planuje tworzyć jakieś nowe headsety ? ludzie ogarnijcie się ! Lepiej wejdźcie na google i poszukajcie, a dopiero później zadawajcie pytania, na które można znaleźć odpowiedzi np. 3 strony wstecz..
_________________
JEST JEDNA RZECZ DLA KTÓREJ WARTO ŻYĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pe!E
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2005
Klan: byu ale sie zmyu

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siemano, opuscilem scene jakis czas temu i wogole sie teraz nie orientuje. potrzebuje nowe sluchawy z micem do 100zl, co polecacie? te creativea fatal1ty gaming sa dobre? czy plantronics GameCom 367? czy cos pokroju MODECOMow MC-820 czy plantronicsow 350 nie bedzie odstawac zbytnio jakoscia dzwieku? pomozcie mi. wolalbym wydac jak najmniej kasy przy oczywiscie dobrej jakosci ;) dzieki wielkie z gory, z fartem.
_________________
stary wyga bez skilla ;(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
4.xmT
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 05 Wrz 2008

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co mi powiecie na temat Creativa Fatality opłacalny czy nie?

zastanawiałem się nad czymś takim jeszcze

http://allegro.pl/item526391512_plantronics_gamecom_377_dla_graczy_plantro_pl.html


Ostatnio zmieniony przez 4.xmT dnia Sro Sty 21, 2009 5:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 404, 405, 406  Następny
Strona 150 z 406

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury