www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Dla zielonych [07.02.09]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS:Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pitersid
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Sie 2007

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sposobem ale dziala, dla tych ktorzy moga miec podobny problem podaje sposob:

Tworzymy nowy plik cfg np. imie.cfg, wklejamy do niego nick zawierajacy znak specjalny w moim przypadku to:

Kod:
name "d'class"


a do zwyklego config.cfg dodajemy wpis:

Kod:
alias Nick "Nick1"
alias Nick1 "name [AA]%Krown; alias Nick Nick2"
alias Nick2 "exec imie.cfg; alias Nick Nick1"
bind "p" "Nick"



I dziala :)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 10:53 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Guli17pl
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lis 2008

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dwie rzeczy do poprawki;
Cytat:

No cóż, łatwo się domyślić, że im większa rozdzielczość, tym lepsza grafika, no ale niestety mniej fps :/ . Podobnie sprawa wygląda z directx, im nowszy, tym bardziej „pochłania” nam komputer.

Niestety na komputerach zbyt dobrze sie kolego nie znasz, wszystko zależy od twojej karty graf. albo ogółem sprzętu jakiego posiadasz... niektórzy (np. ja) mają o wiele więcej fps na dx_9 niż na 7czy8...

2 rzecz
Cytat:

antycheat.pl - Czarna lista Cheaterów, można tam pobrać najnowszą listę oszustów, jak i zgłosić podejrzanych typków...

kiedyś myślałem, że to jacyś "pro gejmerzy" oceniają te dema, że może mają do tego jakieś programy czy coś, które ułatwiają im ocenić czy to cheater czy nie...
ja wiem wiem, autorze tematu, że pan "myg0t" to twój znajomy i że go cenisz za to co robi... no ALE jeżeli ma taką stronę to niech prowadzi ją DOBRZE.... TO ZNACZY:

ostatnio mój znajomy, którego bardzo dobrze znam został umieszczony na waszym AC (zawsze powtarzaliśmy na serwerze, że jeżeli noobki myślą, ze mamy wspomagacze niech nas/jego nagrają i wrzucą na AC, tam ocenią to, bo wy nie umiecie) co sie okazało wrzucili demko na AC i pan pro myg0t wraz z kolegami stwierdził po jednej 5sekundowej akcji, strzelaniu w ściane z AK na "full auto", że znajomy ma norecoil'a - hm panie myg0t tobie radze ściągnąć sobie jakiegoś norecoila i walić w ściane... efekt jest całkiem inny . . . do tego nie można BYĆ nigdy w 100% pewnym jeżeli sie wali na "full auto" z ak, bez powodu czy ktoś ma cheata czy nie . . . to znaczy można być jezeli waliłby 10razy tak samo lub w podobnym stylu - wtedy są podejrzenia - ale mimo tego nie ma sie pewności, a pan myg0t ocenił to po 1 akcji, ze ewidentny no recoil, jakiś jego równie "pro" znajomy to potwierdził, dzięki niemu mamy niezłą bardache na serwerach ff@, bikoz ludzie myślą ze AC to PRO strona, a z tego co zauważyłem to zwykłe przeciętniaki -,-, tak naprawde po takiej akcji mygot powinien spytać o następne demo, lub najlepiej o IP jakiegoś serwera na którym można spotkać danego gracza, wejść tam i po oglądać - ale oczywiście pan myg0t na to nie ma czasu . . . do tego mój znajomy ewidentnie pokazywał na tym demie, że ma opanowane to i owo np. ; "namierzanie szybko w przeciwników,refleks, umiejętne używanie słuchawek, b.dobra znajomość mapy i przede wszystkim "ogólne zachowanie" tzn. gra na ff@ tak jak by grał mixa...

p.s
Teraz już wiem czemu black lista AC jest tak rzadko spotykana na PL serwerach . . . szkoda, ze dopiero teraz to zrozumiałem . . .
p.s(2)
Chodziło mi ogółem, że takich stron nie warto polecać/reklamować, nawet jeżeli to strona znajomego, mój znajomy od zawsze w 100% uczciwy grać, od ponad 4lat gra w cs;s a teraz nie może sobie pograć na ~10 serwerach ff@ + ma opinie czitera (opinia na ff@ bardzoo szybko sie rozchodzi) i co teraz ? nowe konto steam przez jakiegoś Kretyna ? hm nie bardzo . . . gra dalej i w czterech literach ma opinie AC.

p.s(3)
Tylko, żeby mi ktoś nie napisał, że "przecież nikt nie jest święty, każdy może sie pomylić" - prosze was, bez takich tekstów, bo w tym przypadku taki tekst nie pasuje... mogli po prosić o inne demo, które by na pewno dostali w przeciągu 1-2dni, ale od razu stwierdzili, że cheat i chuuj , zamykamy temat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zele do AC to nie tu, to jest zbior informacji a nie dyskusja o AC, zdaje sie, ze maja swoje forum.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS:Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury