www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Counter-strike stał się paszkwilem

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
name11
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2008

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 3:39 am    Temat postu: Counter-strike stał się paszkwilem Odpowiedz z cytatem

Nie przyjmowałem tej wiadomości przez dłuższy czas, zapowiedzią tej złej nowiny było dla mnie zakończenie gry przez mojego kumpla, który grą mnie tą zaraził i początkowo wyjaśniał co i jak. Grał on w nią od niemalże początku, ja dołączyłem w 2002 roku. On od pól roku "inactive", ja do tego dorastałem i chyba już dorosłem.

Lubiłem, "kochałem" to grę i pewnie nadal siedzi ona we mnie i gdzieś tam pozostanie. Wiele razy ja odinstalowywałem - czując ze zaniedbałem coś w życiu z jej powodu, po czym ponownie instalowałem ...

Co w niej tak bardzo lubiłem ? Myślę ze to co każdy z nas: ducha rywalizacji, adrenalinę, dążenie do doskonalenia, do dominacji aż wreszcie zadowolenie z tego co się potrafi i że inni to także dostrzegają.

Co w niej mnie odstraszało i zniechęcało do dalszego grania: oczywiście smak przegranej (lecz on działa raczej pobudzająco, jako impuls do doskonalenia) lecz głównie cheaterstwo :(

To jak dziwnym tworem stał się cs dzięki ludziom którzy graja na wspomagaczach - każdy chyba dostrzega.

Problem ten istniał odkąd sięgam pamięcią, lecz ostatnio wyraźnie się nasilił.
Praktycznie na większości serwerów ffa można spotkać kogoś na wspomagaczu.
Problem ten nie jest także obcy dla tzw "pro" graczy ze znanych drużyn i co rusz napotykamy na wieści o kolejnym graczy przyłapanym na wspomagaczu.

To smutne bo głównie z tego powodu odchodzę od cs-a, gdyż nie da się już "czysto" pograć w uczciwej atmosferze.

To już nie Counter-Strike jakiego poznałem i jakim się zachwyciłem, teraz przypomina od bardziej dziwoląga z dwiema głowami ...

Gra została owładnięta przez "raka" jakim jest cheaterstwo i nie widać szans na jej wyleczenie ani w żadnych programach ani w kolejnych updatach, które jedynie zajmują się zwiększeniem "zamulenia" gry, a z cheaterstwem w cs 1.6 jest tak jak z non-steamem - ludzie zaczęli tego używać zapominając bądź nie wiedząc ze jest to zwykłe oszustwo.
Nie kryjąc się z tym nawet bo i dlaczego ?

Jak dla mnie przyszłość cs-a maluje sie w ciemnych barwach :(

ps instalkę i cfg zostawię sobie na kompie

pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 3:39 am    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 5:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za info, ale z calym szacunkiem, nie sadze by uzytkownikow boarda interesowalo, ze konczysz gre w CS.

A jesli mialbyc to zalazek do jakiejs dyskusji, to malo zachecajaco to napisales.

pozdro
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury