www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Zamknięcie tematu.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fxt
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2009

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 2:11 pm    Temat postu: Zamknięcie tematu. Odpowiedz z cytatem

Witam. Założyłem sobie ten temat --> KLIK <-- w dziale Skrypty / Configi CS 1.6 i CS:C-Zero.
W temacie poszukuję tapety w rozmiarze 640x480, którą mogę podmienić za standardową, czyli prawdę mówiąc chodzi mi o edycję CS'a, a głównie tapety. Jedziemy dalej. W regulaminie działu Skrypty / Configi CS 1.6 i CS:C-Zero jest wyraźnie napisane:
Regulamin napisał:
Ad. 1.

Przede wszystkim należałoby się zastanowić od czego jest ów dział. Najważniejszą chyba sprawą jest fakt, iż skrypty/configi nie znaczy to samo co misc (z ang. Miscellaneous - różny, wszechstronny etc...). Tak więc nie należałoby się tutaj zajmować tematami typu - "Kcem niebieski ogien" czy "Chcialbym zmienic modele postaci". No ale, że nie mamy działu misc, to doszedłem do wniosku, że jednak możemy tutaj podciągać wszelkiego rodzaju tematy związane z edycją CS (ofc w granicach ludzkiego rozsądku - nie będziemy prowadzić rozmów o kodzie steam'a - a jest o czym rozmawiać - czy też o sprawach nielegalnych). To chyba byłoby na tyle - mam nadzieję, że jasnym jest fakt, iż jest to dział służący nie tylko zapytaniu o pomoc, ale możecie się tutaj również pochwalić waszymi skryptami, odkryciami itp. :)

Dlatego nie rozumiem decyzji administratora JoleKK'a, ktory zamkną mój temat praktycznie bez powodu. Pomijając fakt, iż nikt się nie wypowiedział rozwiązując mój problem nie powinno się zamykać tematu.

Jeżeli jestem w błędzie proszę mi go wytknąć, a się dostosuję ;]
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 2:11 pm    Temat postu:

Powrót do góry
sharkk
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 28 Kwi 2007

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałeś że potrzebujesz tapety Intel Extreme Masters III z ESL Gui 1.13 w rozmiarze 640x480. Co my mamy zrobić, bo nie widzę problemu? Jeśli potrzebujesz jej w innym rozmiarze niż jest to odpowiedniejszym działem byłby dział grafiki, bo zmiana tła CS-a nijak ma się do configów i skryptów.

Dodatkowo, czy zmianę tła można uważać za edycję CS-a? :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
GracjaNn
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak
_________________
rzal.pl napisał:
niedosc ze pelno bugow to jeszcze trzeba 10 metrowym lukiem omijac zeby kogos wyprzedzic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury