www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
GeForce 7300 GS - karta spaliła się ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trewas
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Kwi 2007

PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 7:29 pm    Temat postu: GeForce 7300 GS - karta spaliła się ? Odpowiedz z cytatem

Od jakiś dwóch dni mam problem z moją kartą graficzną ( raczej )
Podczas grania mixa z kumplami zaczęło coś się dziać ,obraz mapy sie zniekształcał i musiałem zrestartować komputer. W everescie sprawdziłem temperature karty graficznej i było około 70 stopni Celsjusza, wydało mi się to na dużo więc przestałem grać. Postanowiłem, że otworze komputer i zobaczę co jest z tą kartą. Odkurzyłem ją, a następnie włączyłem komputer. Temperatura spadła o 10 stopni, lecz po krótkim czasie znów było 70. Teraz jestem cały czas na trybie awaryjnym, więc praktycznie nic mi nie działa. Dodam, że nie mogę dodać zdjęć z włączania komputera, bo mi nie wykrywa telefonu, ale powiem tyle, że na pierwszym ekranie są pionowe niebieskie kreski, na drugim oraz trzecim również. A podczas ładowania trybu awaryjnego są wyświetlane znaczki $$ na całym ekranie. Na szczęście mam zrzut ekranu z gry zaraz przed spaleniem się karty(??). SCREENSHOT.
Czy aby na pewno spaliła się karta graficzna ? Co mogło być tego przyczyna ? Czy da się jakoś rozwiązać ten problem bez kupowania nowej karty ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 7:29 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Pejdz
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 09 Lut 2009

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli karta by się spaliła, to byś w ogóle sobie nie pograł. Napisz czy masz chłodzenie karty PASYWNE czy może masz wentylator na karcie. Jeśli masz i temperatura wynosi 70 stopni, to jest to o wiele za dużo i będziemy kombinować dalej.

Podczas odkurzania karty mogłeś uszkodzić jeden z jej elementów. Jeśli tak się stało, to być może już tego nie naprawisz i w grę wchodzi kupno nowej karty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fartuch`
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Lip 2006
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie chłodzenie nie daje rady, ewentualnie padły pamięci na karcie. Zainstaluj riva tuner i ustaw wentylator na 100% o ile nie jest ustawiony na tyle. A jeśli masz jakiś w obudowie to skieruj go na kartę na jakąś 1h i zobacz czy takie kwiatki wyskakują.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trewas
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem dzisiaj w serwisie komputerowym z tą kartą i powiedzieli mi, że karta jest przegrzana i nic innego mam do zrobienia aniżeli kupić nową. A co do Waszych wypowiedzi to nie mogę sprawdzić jak w tej chwili ma się karta, bo jestem na trybie awaryjnym i everest nie jest w stanie niczego określić co do tej karty. Będę musiał kupić nową. Mimo wszystko, dzięki za Wasz wysiłek ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
empty123
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Kwi 2009

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nieoddales do reklamacji ? Chyba ze sie skaczyla ;]
_________________
98% osób czyta posty z ręką na myszce. Nie odrywaj ręki już za późno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trewas
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety czas gwarancji minął, z resztą nie mam czasu czekać 2 tygodnie aż mi powiedzą, że nie da się tego naprawić ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AmPo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Wrz 2006
Klan: Soft-Core.pl

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy czy mi się wydaję czy na tym screenie co on dał jest opengl32.dll ? (Magazynek w usp widać)
_________________
"stoji pleb na fuul auto jebie i wchodzi zaled..." (c) przecietny uzytkownik boarda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fartuch`
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Lip 2006
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie bo nie widać przez model USP nóg typa, jak dla mnie zwykłe przekłamanie obrazu.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AmPo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Wrz 2006
Klan: Soft-Core.pl

PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja bym się kłócił :D
_________________
"stoji pleb na fuul auto jebie i wchodzi zaled..." (c) przecietny uzytkownik boarda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury