www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Zamkniecie tematu "Servery CS 1.6"

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiewiorek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Maj 2009

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 11:05 pm    Temat postu: Zamkniecie tematu "Servery CS 1.6" Odpowiedz z cytatem

Moderator zamknal moj temat http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=120547&highlight=wiewiorek+servers
poniewaz tak jak on napisal mi na priv
Cytat:
A ja Tobie wyraźnie pisze, że jeden z twoich kolegów podbijał ten temat i dlatego został on zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją na dole jest odpowiedni dział w którym możesz założyć temat, poskarżyć się czy wyżalić. Z mojej strony tyle na ten temat.


Ale to nie jest moj kolega ja go nawet nie znam... To co mam zrobic jakies nowe konto podbic komus tematy i zamkniecie mu temat?? Bez przesady...
Prosze o usuniecie tego tematu i ja zaloze nowy lub odblokowac go.
Dziekuje.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 11:05 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Rzeznik
Moderator
Moderator


Dołączył: 30 Sty 2005

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz o kogo chodzi.
_________________
:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rav~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Gru 2007

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież Pagi zablokował jego temat..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiewiorek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Maj 2009

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Tilt podbijał mój temat bo napisał 2x to samo a Pagi zablokował go i właśnie o to chodzi że chce żeby został odblokowany.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sharkk
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 28 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież Ty też kilkukrotnie podbiłeś temat uważając go za miejsce do wypisywania superaśnych niusów czego to Ty nie dodałeś na serwerze.

Nas niewiele obchodzi czy znasz kolegę który też podbijał czy nie.

Prosisz o odblokowanie tematu a nie czytałeś regulaminu, mam na myśli sygnaturkę, o którą już byłeś raz upomniany.


Ostatnio zmieniony przez sharkk dnia Pon Sie 03, 2009 1:03 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wiewiorek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Maj 2009

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie nie wiedziałem o cochodzi pozatym przeczytałem jeszcze raz regulamin i nic nie znalazłem że nie można mieć w podpisie mojego forum pozatym inni też mają więc myślałem że można...

Np. Rzeznik ma to dlaczego ja nie moge miec?

I powiec mi gdzie jest napisane w regulaminie że nie piszemy newsów w swoim temacie nie rozumiem tego.
_________________


Ostatnio zmieniony przez Wiewiorek dnia Pon Sie 03, 2009 1:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sharkk
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 28 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może przeczytałbyś wzmiankę odnośnie szerokości obrazka w podpisie?

Dodatkowo na twoim forum są tematy o tematyce non steam, za co temat powinien zostać usunięty całkowicie a ty otrzymać bana z miejsca :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wiewiorek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Maj 2009

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby gdzie jest to napisane o non-steam??
U mnie można reklamować tylko Serwery STEAM :) Jest napisany temat...
"Serwery Steam" wiec o co chodzi.

Co do podpisu... myślę że to nikomu nie przeszkadza że mam troche dłuższe logo.

Edit:
I Prosze znajdź wzmianke o pisaniu newsów w temacie.

Pozatym ja tu nie przyszedłem się kłócić z tobą tylko jesli nie można pisać newsów to nie będe pisał i tyle bo skąd miałem wiedzieć że nie moge napisać o nowościach w swoim temacie. Więc dalej prosze o odlobkowanie mojego tematu.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sharkk
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 28 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne ja znalazłem temat od razu :O

Co do podpisu to nie skomentuje tego co przed chwilą napisałeś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wiewiorek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Maj 2009

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do podpisu właśnie go zmieniam, ale po co zmieniasz temat skoro ja pisze o odblokowaniu tematu a ty szukasz innych "dziur"...

Więc napisz mi gdzie to jest bo ja nie rozumiem.

aaaa i napisz mi o tych newsach gdzie jest tak napisane w regulaminie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
friZz
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 16 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież regulamin jest po to, by go łamać, czyż nie ?

Myślę, że skoro nikomu nie będzie przeszkadzać trochę dłuższa sygnatura to tak samo można przecież uzywać wulgaryzmów, pisać o NS, zakładać milion tematów o tym samym itp. Przecież nikomu to nie przeszkadza...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fartuch`
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Lip 2006
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi przeszkadza, to nie użytkownicy są dla regulaminu tylko regulamin dla nich. To nie są newsy, bo newsy zazwyczaj umieszcza się w pierwszym poście przy pomocy edycji.


co to znaczy? pierwszy raz widzę takie coś
Wiewiorek napisał:
I powiec mi ...

_________________


Ostatnio zmieniony przez Fartuch` dnia Pon Sie 03, 2009 1:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiewiorek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Maj 2009

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahaha :D jeśli tobie przeszkadzało że sygnatura jest dłuższa o 100 pikseli to mi to powiec... a nie płaczesz moim zdaniem regulamin co do podpisów nie jest dopracowany bo chodzi oto że sygnatura może być dłuższa poziomo ale żęby nie zajmowała za dużo miejsca pionowo więc skończ temat z sygnaturami i daj mi wreszcie wzmiankę o tych newsach skoro się czepiasz i pisz wreszcie na temat bo od początku czepiasz się tylko innych pierdół!!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiewiorek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Maj 2009

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fartuch` napisał:
Mi przeszkadza, to nie użytkownicy są dla regulaminu tylko regulamin dla nich. To nie są newsy, bo newsy zazwyczaj umieszcza się w pierwszym poście przy pomocy edycji.


co to znaczy? pierwszy raz widzę takie coś
Wiewiorek napisał:
I powiec mi ...



Ile jeszcze postów będziemy się klócić i pisać o podpisach ii innych rzeczach czy możemy przejśc do sedna sprawy czyli tak jak napisałem w temacie "Zamknięcie tematu" gdybyście napisali mi najpierw upomnienie żebym nie pisał newsów to bym tego nie robił a jeśli zamknęliście mi temat to teraz chce żeby go odblokować. I prosze skomentujcie na temat to bo ja nie mam za dużo czasu.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem po co ta piane tu bijecie.

Temat zostaje odblokowany, od tej pory z umiarem w pisaniu posta pod postem (vide nowe muzyczki) i zadnych dyskusji z regulaminem, albo przestrzegasz, albo nie korzystaj z forum. Przeczytaj go z 5 razy, skoro umykaja niektore zasady i wszyscy beda szczesliwi.

Sprawe uwazam za zamknieta.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury