www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
WCG dzis i wczoraj

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 11:38 am    Temat postu: WCG dzis i wczoraj Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich.

postanowilam zalozyc temat wlasnie w dziale wazne dyskusje, poniewaz glownym watkiem jest osttanie wcg jak i te starsze edycje.

tych ktorzy byli jak i tych ktorzy sledzili rozgrywki via hltv prosze o wyrazenie opinii na temat niedawno zakonczonej imprezy, Chetnie tez poznam wasze zdanie na temat ubieglych edycji.

czesc wypowiedzi zostanie zacytowana w podsumowaniu imprezy.
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 11:38 am    Temat postu:

Powrót do góry
sharkk
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 28 Kwi 2007

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zdanie już znasz, a jak nie znasz to poznasz :)

Na samym początku, w sobotę było opóźnienie i zamiast o 10:00, wszystko zaczęło się ~10:30. Mało miejsc przy scenie, mało miejsca na oglądanie graczy grających w Strefie Graczy (tj. na górze), za to ogrom miejsca dla pressroomu co pewnie dla zwykłego kibica, który przyszedł pooglądać jak gra nijo nie było zadowalające.

Przybyli ludzie mieli możliwość podziwiania zawodników w GameZone aż na długości 5 metrów(?). Dopiero po wyjściu przez redaktorów z inicjatywą (było to już dnia drugiego) dostawiono dwa monitory przed strefę graczy, dano myszkę i kibice mogli sobie klikać i oglądać HLTV, co też nie dawało powodów do satysfakcji.

Samą scenę na finały można było podziwiać tak na prawdę tylko z jednej strony i to nie wszyscy bo ilość krzeseł była ograniczona, bo wszyscy chcą oglądać tył monitorów graczy, ponieważ nie po to tam przyszli. Ludzie stojący na schodach utrudniali poruszanie się w górę/na dół. Pani z kamerą miała taką pozycję że również utrudniała poruszanie się.

Samo miejsce super, znacznie lepiej niż mieliby wynajmować halę BlueEXPO piętro niżej, bo i tak nie zajęliby zadowalającej części całej hali a płaci się przecież za całość.

Fajnie było sobie pooglądać przeciągający się mecz finałowy drabinki przegranych zza pleców graczy :) Ogólnie fajnie, ale to dlatego że mogłem oglądać mecze HLTV w wygodnym pressroomie i czasem wejść do strefy graczy. Z oczu kibica na pewno będzie to inaczej wyglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

; ) Zacznę od minusów, ale nie wykluczam, że mogą się pojawić jakieś plusy. cs.pl - rozpoczęcie cs'a o 9:00, okazuje się, że jest o 10, a ostatecznie trzeba sobie doliczyć spore opóźnienie. Do tego dochodzi brak HLTV na pierwsze mecze ;X W komentach masa narzekań i wyzwisk pod adresem organizatorów.
Z tego co pamiętam w zeszłym roku hltv klatkowało i było wrażenie jakby mecze były puszczane na rzutniku ; d Z jednej strony w tym roku obraz na hltv był dobry, ale za to te opóźnienia, niemożność obejrzenia pierwszych spotkań była strasznie irytująca. Plusem jest to, że już w czasie późniejszych meczy nie było problemów z opóźnieniami i mecze szły jeden za drugim.
Na miejscu pewnie była masa atrakcji dla widzów i każdy kto postanowił zawitać do BlueCity nie mógł narzekać. Z tego co widziałem, czytałem i słyszałem to w Warszawie było ciekawie i fajnie. Więc o widzów, którzy wybrali się do BlueCity, by obejrzeć mecze czy po prostu zobaczyć co się dzieje, zadbano. Ci którzy zostali w domu i liczyli na to, by zobaczyć większość meczy (np. ja) już się zawiedli, bo problemy z hltv każdy odczuł. Natomiast relacja na wszelkich serwisach, czy to z soboty czy z niedzieli była bardzo dobra. Jedynym minusem tej imprezy to problemy z hltv, których nie miało być prawa ;X

DELTA nadal top2 Polski - minimalna porażka z PGSem nic nie zmieniła.
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
pilovsky
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2009

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widze te twoje zalosne komentarze na temat delty to mi sie niedobrze robi... czlowieku jak sie nimi jarasz to zaloz ich fanklub i powies koszulke roma nad lozkiem. rzeczywistosc jest inna...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahahha ;d spinka off dzieciaczku ;d 1-0 dla mnie
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wisien
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: Gram maciusia :P

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było tak źle, w porównaniu do 2007 , na którym ostatni raz byłem. Można było sobie zapalic w miarę chęci, co było dużym +(oglądając monitory i siedząc na wygodnej kanapie), drogi barek i masa ludzi w ciasnym miejscu. Z racji że WCG to impreza nastawiona typowo na finały, nie na widzów, to było git. Teraz czekam na LC ale szkoda że nie w Wawce :/

Oczywiście rozśmieszył mnie fakt z brakiem neta, który już? któryś raz z rzędu daje się we znaki o ile pamiętam , zawsze gdy gra były mYm.
_________________
;o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to pradu a nie netu brakowalo ;D

sprzatajac wyciagneli o jedna wtyczke za duzo, zdarza sie.

gracze narzekali na ciasnote pomieszczenia w ktorym grali, wiec nie wiem czy tak do konca to wcg bylo nastawione na final
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pilovsky
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2009

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Listonosz napisał:
hahahahha ;d spinka off dzieciaczku ;d 1-0 dla mnie


tekst z podstawowki...kto jest dzieciaczkiem to pokazales ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra, a mozemy sie skupic na wcg ? :)
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak ;] kiedy będzie można przeczytać podsumowanie WCG?

@pilovsky, z tą podstawówką po prostu chciałem się zbliżyć do twojego i tak niskiego poziomu. Ja do tematu staram się coś w nieść, a nie tylko nabijać sobie posty zaczepiając mnie. W dodatku kompletnie nie na temat piszesz.
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzis/jutro/pojutrze

najpewniej w sobote.

juz zaczelam pisac.

Listonosz i reszta panow, bez kozakow tutaj - to nie czas...
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
L3Ny
Moderator
Moderator


Dołączył: 10 Kwi 2007

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakies wideo - wywiady , filmy jak graja gracze ^^ , dema (pov) cos bedzie ? :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kemoiz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Cze 2004
Klan: PRGK

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie jak na WCG to bylo dosc fajnie. Kazdy kto chociaz troche ogarnia rozne eventy wie, ze WCG w blue city zawsze dla widzow bylo slabe. Gdy sie mialo dostep do press roomu bylo milo, przyjemnie i towarzysko. Sledzenie rozgrywek przy tak zwanej "scenie" na dluzsza mete bylo chyba meczace (ja tam bylem tylko podczas finalu cs i troche trackmanii jak po jedzenie sie przeszlismy). Na duzy plus zasluguja organizatorzy i admini za sprawowanie opieki nad eventem. Na slabosc miejscowki wiele poradzic nie mogli ;) A no i oczywiscie fajny komentarz.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, dzieki za wpowiedzi. szkoda ze tak malo ludzi sie wypowiedzialo :))

ale w kazdym badz razie podsumowanie jest juz na stronie
http://www.counter-strike.pl/news-14760
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury