www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Śniadania w Makdonaldzie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wAve
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2004

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz wracałem z imprezy rano, i wszystko zamknięte tylko mac otwarty. Byłem głodny jak cholera więc co mi tam. Kupiłem jakiś zestaw śniadaniowy i od tamtej pory dziękuję postoję. Już pomijając to, że mac to syf ale te śniadania ... przebijają wszystko ... ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 2:06 am    Temat postu:

Powrót do góry
n1tro
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Lip 2009

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stork napisał:

A kebab z dobrego lokalu też jest zajebisty, placek, mięso + przeróżne warzywa i sosy, jak takie coś może być niedobre? Rozumiem, że dla kogoś może takie żarcie nie jest wybitne ale gadanie, że to niedobre gówno to jakaś paranoja i lans.

TRUE, pracowałem w lokalu z kebabem, takze codziennie swieże mięsko było dowożone, rano były też robione bułki i sosy.
Natomiast z doświadczenia wiem, że zapiekanki są często "odswiezane" :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~mlotson
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Maj 2005

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stork napisał:
Jakie nieświeże żarcie? Z pewnością znacie chociaż jedną osobę która pracowała w fast foodzie to zapytajcie jakie tam jest sranie o higiene i o czystość, tak samo o świeżość. Takie wielkie koncerny po prostu nie mogą sobie pozwolić na afery.
Jadam od czasu do czasu w fast foodach najczęściej jak jestem głodny a akurat mam blisko do maka czy kfc, mi to smakuje ale domowych rolad, schabowych itp. żarcie z fast foodów nie pokona.

A kebab z dobrego lokalu też jest zajebisty, placek, mięso + przeróżne warzywa i sosy, jak takie coś może być niedobre? Rozumiem, że dla kogoś może takie żarcie nie jest wybitne ale gadanie, że to niedobre gówno to jakaś paranoja i lans.


a chu*a ;p ziomek w kfc pracowal to mowi ze goscie sobie podeszwy od butow w oleju z frytek maczali. w maku pare osob pracowalo to slyszalem ze jakiejs soli spejcalnej uzywaja ktora w jakis sposob uzaleznia oO

A co do tego czy dobre czy nie dobre, pod katem smaku moze i dobre, pod katem tego czy zrowe to raczej nie;p
_________________
przeczytaj dokladnie regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki

- ne-e =d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
preston^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lut 2004

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak jestes glodny to sie tym nafutrujesz i o to chyba chodzi w fastfoodzie, jednemu smakuje w lokalu x drugiemu w y
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stork
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 09 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

~mlotson napisał:
stork napisał:
Jakie nieświeże żarcie? Z pewnością znacie chociaż jedną osobę która pracowała w fast foodzie to zapytajcie jakie tam jest sranie o higiene i o czystość, tak samo o świeżość. Takie wielkie koncerny po prostu nie mogą sobie pozwolić na afery.
Jadam od czasu do czasu w fast foodach najczęściej jak jestem głodny a akurat mam blisko do maka czy kfc, mi to smakuje ale domowych rolad, schabowych itp. żarcie z fast foodów nie pokona.

A kebab z dobrego lokalu też jest zajebisty, placek, mięso + przeróżne warzywa i sosy, jak takie coś może być niedobre? Rozumiem, że dla kogoś może takie żarcie nie jest wybitne ale gadanie, że to niedobre gówno to jakaś paranoja i lans.


a chu*a ;p ziomek w kfc pracowal to mowi ze goscie sobie podeszwy od butow w oleju z frytek maczali. w maku pare osob pracowalo to slyszalem ze jakiejs soli spejcalnej uzywaja ktora w jakis sposob uzaleznia oO

Też jesteś z Częstochowy więc dziwne bo kumpel z maka tego w centrum mówił zupełnie coś innego ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Stork nie wiem. Gadalem z 2 znajomymi i opowiadali jak w wakacje tam pracowali. Ludzie niebardzo sie przejmowali gdy np. jakies kotlety upadaly im na ziemie, podnosili je, wrzucali spowrotem do buly :)
Kiedys z kolega bylem w macu, jajca byly gdy w burgerze znalazl 20gr :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stork
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 09 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to nie wiem, ja chciałem porobić w wakacje gdzieś, chociażby w fast foodzie (w końcu i tak wygrała opcja nic nierobienia) i czytałem/słyszałem coś innego :}
Raz na jakiś czas jedzenie w fast foodach nie zaszkodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaziuuu
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 19 Cze 2007

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byście wiedzieli jak większość pożywienia jest robiona, np wędliny które potrafią kosztować mniej niż mięso z którego jest robione to pewnie średnio by wam smakowało :P
_________________
"kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem
tak świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
Kazik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wisien
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: Gram maciusia :P

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, teraz się troche zmieniło pod względem designu restauracji, np. w Arkadii w Warszawie widac jak robią te hamburgery i jeszcze jako tako ujdzie, ale jak ktoś pracował jeszcze w latach 90 ubiegłego wieku, to podobno pluto do kanapek. Kiedyś był nawet taki artykuł na wp.pl bodajże 2001/2002 rok kiedy to kobieta jedząc loda z MCdonaldsa źle się poczuła, reakcja lekarza była taka " czy pani jest prostytuką?", podobno 30 rodzajów nasienia znajdywało się w lodzie, pewnie prawdym w tym tyle co nic ale jak było na poważnym serwisie to moze jest ziarnko prawdy.

btw. mój kolega co prawda w Longerze konkurencji Maka znalazł zieloną otoczkę taką od kefiru do której początkowo jest przytwierdzony korek przed otwarciem, prawie mu w gardle nie stanęło, szkoda że to Polska, bo w USA by wygrał grube miliony
_________________
;o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
aRo_O
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

~mlotson napisał:
w maku pare osob pracowalo to slyszalem ze jakiejs soli spejcalnej uzywaja ktora w jakis sposob uzaleznia oO
nie soli, a sody. Nie chodzi o uzależnienie, po prostu jak jesz tak nafaszerowane żarcie, to mimo, że się zapychasz tym żarciem, to wciąż nie czujesz się najedzony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaziuuu napisał:
Jak byście wiedzieli jak większość pożywienia jest robiona, np wędliny które potrafią kosztować mniej niż mięso z którego jest robione to pewnie średnio by wam smakowało :P


nom ; d
Kiedyś byłem na wakacjach i gadałem z takim kolesiem który robił w jakieś masarni czy czymś takim. Jak kurczaki były stare, tzn. powinny polecieć do utylizacji to kąpali je w wodzie utlenionej i kurczaki były jak nowe, leciały do sklepów i wszyscy się cieszyli jakie to dobre.

A jak jecie kiełbase z biedronki, czy w ogóle z jakiegokolwiek sklepu to myślicie, że jecie mięso ? Więcej w tym mączki i innych dodatków niż mięsa. Jak ktoś chce zjeść prawdziwą kiełbase to lepiej się z jakimś dogadać i kupić od jakiegoś rolnika świnie, dać rzeźnikowi i wtedy wiesz co masz, ale problem w tym, że kg kiełbachy nie będzie kosztować 10zł.

Znajomy który przyjeżdzał odbierać żywca do mnie na spęd przywoził mi kiełbase którą robił jego szwagier i kg kosztowało 18 zł. I tu wiedziałem co jem ; )


Więc nie ma co mówić, że w barach szybkiej obsługi jemy gówno, bo w rzeczywistości mięso które codziennie kupujemy w sklepach i którym się tak zachwycamy nie jest wcale lepsze jakościowo, tylko nie ma tyle mitów i opowieści o nim.
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Panzer
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Gru 2002

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego w Warszawie trza jezdzic na Plac Szembeka. :-)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CSI_LV
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2007

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wisien napisał:
Kiedyś był nawet taki artykuł na wp.pl bodajże 2001/2002 rok kiedy to kobieta jedząc loda z MCdonaldsa źle się poczuła, reakcja lekarza była taka " czy pani jest prostytuką?", podobno 30 rodzajów nasienia znajdywało się w lodzie, pewnie prawdym w tym tyle co nic ale jak było na poważnym serwisie to moze jest ziarnko prawdy.


to akurat jest miejska legenda 100% sciemy
_________________
zbanowany za napisy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest temat o skladzie polskich parowek, a o sniadaniach w macu, ktore sa Beee :)

Co do tego miesa, to wiadomo, ze za 10zl/kg nie dostaniesz nic, co jest godne polecenia. O tym byly juz setki Uwag, czy innych Spraw dla reportera.
Chcesz dobre miesko? Idz do Stasiak, albo Andrzeja, zamotaj mu swiniaka i niech Ci zrobie kaszanki.
Ew. masz hajs, kupuj w dosc "elitarnych" sklepach, gdzie z 1kg miesa, robia 0.7kg wedliny :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
gib
Moderator
Moderator


Dołączył: 08 Cze 2004
Klan: #insu[beto]

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CSI_LV napisał:
Wisien napisał:
Kiedyś był nawet taki artykuł na wp.pl bodajże 2001/2002 rok kiedy to kobieta jedząc loda z MCdonaldsa źle się poczuła, reakcja lekarza była taka " czy pani jest prostytuką?", podobno 30 rodzajów nasienia znajdywało się w lodzie, pewnie prawdym w tym tyle co nic ale jak było na poważnym serwisie to moze jest ziarnko prawdy.


to akurat jest miejska legenda 100% sciemy


Chciałem to samo napisać :) btw. to z szejkiem, a nie lodem była opowiesc.
_________________
gibek @ sk

szron na butelce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury