www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Czechy Legalizacja - Dobry Pomysł?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SLaNg
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Sie 2004

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe kiedy bedzie walka o to czy mj jest szkodliwa czy nie, moze juz byla nie czytalem 5 stron tego topicu :)
_________________
:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 8:03 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

była - http://psychodnia.pl/pl/izolatka/uzaleznienia/fakty-i-mity-o-marihuanie.html
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Listonosz napisał:
była - http://psychodnia.pl/pl/izolatka/uzaleznienia/fakty-i-mity-o-marihuanie.html


niezła beka, jak przeczytałem, że jakaś tam część palaczy MJ sprobuje browna, to mi sie już odechciało tego czytać.

Cytat:
'co tam, skoro zapaliłem skuna, to nie zaszkodzi spróbować browna...''


Po prostu brak mi słów :)
Nie wiem jak Ty Listonosz, ale nigdy nie spotkałem kogoś, kto pali MJ, żeby także sprobował kiedykolwiek browna.

Tu masz kolejne śmiechy:

Cytat:
W samych tylko Stanach Zjednoczonych ok. 120 000 osób rocznie zgłasza się na leczenie z powodu uzależnienia od marihuany.


Może powiedzą dlaczego jest ich aż 120.000? Oglądałem ostatnio ciekawy program, o ile pamiętam na Discovery, albo Zone Club, o przestępczości. Wypowiadała się pewna pani, która sama przyznała, że osób zgłaszających się o pomoc z powodu "uzależnienia od marihuany", jest tak dużo, gdyż złapani z mj, mają wybór: albo masz spore problemy z prawem, albo my to załagodzimy, a ty się zgłosisz o pomoc w sprawie uzależnienia.
Nieważne, czy pali 1 raz, czy 23291, w większości przypadków tak jest.


Ale to nie jest temat o tym, czy marihuana jest dobra czy nie.

Co do legalizacji w Czechach, wydaje mi się, że tam po prostu rząd nie potrafił sobie z tym poradzić, dlatego doprowadził do legalizacji tych substancji. Zresztą legalizacja "twardych" narkotyków, to już dla mnie przegięcie.
Słyszałem, że w Niemczech też są na ten temat prowadzone rozmowy, ale tamto społeczeństwo jest zupełnie inaczej nastawione do narkotyków niż polskie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
elosz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lis 2007

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Listonosz napisał:
była - http://psychodnia.pl/pl/izolatka/uzaleznienia/fakty-i-mity-o-marihuanie.html


boze wez wyjdz. Pierwsza lepsza strona w google, jakies farmazony i odrazu wrzucasz.

Przeczytalem tylko pierwsza strone tematu i reszty nie mam ochoty. Wypowiadaja sie tutaj osoby ktore w zyciu nie zapalily/widzialy gandzi na oczy.


Pozatym czesc z was chyba nie wie dlaczego ta legalizacja nastapila, a pierwsi sa do gloszenia glupot.


Pozostaje miec tylko nadzieje, ze wkoncu TK rozpatrzy sprawe posiadania marihuany przy sobie i bedzie mozna bez strachu smigac po osiedlu :)

pozdrawiam palaczy!
_________________
Livin' by the gun : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

omg podałem link, fakty są faktami, bo jest to szkodliwe ; X Podałem tylko link do stronki z googla, a w żaden sposób nie odniosłem się do tego co tam jest napisane. Ja to przeczytałem, informacje zatrzymałem dla siebie w i w żaden sposób nie miałem zamiaru wywoływać dyskusji z Wami, bo wiem, że nie miałaby ona żadnego sensu.
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
xxx_xx_
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lip 2005

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam napisał:
Zresztą legalizacja "twardych" narkotyków, to już dla mnie przegięcie.


Czemu? dragi to dragi, co z tego, że zabijają i tak 3/4 osób bierze koks na dyskotekach.Technomłoty też chcą uprawnienia, czemu sami rasta mają miec lepiej :D

Jak dla mnie temat do zamknięcia, kto chce niech sobie bierze i pali browna nawet. Wiadomo, że jeden człowiek spróbuje i mu się spodoba, a drugiemu się odechce i uważa że to syf.

Swoją drogą co do palaczy trawy:
THC zostaje w mózgu, robią się flashbacki i masz zwisy chwilowe co jakiś czas, mogą wlepic ci mandat nawet pare miesięcy po zażyciu, bo według prawa możesz dostac fazy. Alkohol wypijesz, przemieli ci szarą masę na trociny i go strawisz. Dlatego alkohol jest legalny, a trawa nie.

Pozdrawiam palaczy jak i alkoholików :)

Może kiedyś jakoś się u nas ułoży
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brAun
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Sty 2007

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stawiasz na rowni koks i browna z MJ ? wg mnie to jest nie powazne.
_________________
rn --------> popek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
L3Ny
Moderator
Moderator


Dołączył: 10 Kwi 2007

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Legalizacja wszedzie zielonego i bedzie dobrze : ) ale do 5g. : P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Pagi
Moderator
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xxx_xx_ napisał:
THC zostaje w mózgu, robią się flashbacki i masz zwisy chwilowe co jakiś czas, mogą wlepic ci mandat nawet pare miesięcy po zażyciu, bo według prawa możesz dostac fazy.

Chyba pomyliłeś trawe z kwasem, bo o flashbacku po trawie to jeszcze nie słyszałem...
_________________
tymozyna napisał:
nie warto jest sie odwracac od czegos co sie lubi, a warto walczyc o to!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz w "Dziendobry tvn" sie wypowiada jakis rezyser i ziomek w zoltej koszulce ;) O dziwo, sa nastawieni w miare pozytywnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
elosz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lis 2007

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pagi napisał:
xxx_xx_ napisał:
THC zostaje w mózgu, robią się flashbacki i masz zwisy chwilowe co jakiś czas, mogą wlepic ci mandat nawet pare miesięcy po zażyciu, bo według prawa możesz dostac fazy.

Chyba pomyliłeś trawe z kwasem, bo o flashbacku po trawie to jeszcze nie słyszałem...


tez sie zastanawialem co on za bzdury wypisuje. Jak thc moze sie odkladac w organizmie ? Pale juz tyle lat, ale w zyciu nie mialem zadnego 'flashbacka' ;o. Jedynie raz mnie pokrecilo, jak musialem polknac prawie 3g, po 30 godzinach bylo calkiem smiesznie :D
_________________
Livin' by the gun : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lenekk
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2007
Klan: TVP1 17:30 poniedziałek-piątek

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

THC odkłada się w tłuszczach w organiźmie, także w tkance tłuszcozwej w mózgu. Uwalnia się stopniowo, dlatego może byc wykryte nawet po paru miesiącach.
_________________
Wysyłam zaproszenia na lockerz.com! informacje na PW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
$df
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Cze 2008
Klan: Nie gram już.

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ale te flashbacki to przesada :lol:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaziuuu
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 19 Cze 2007

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak słucham te pierdzielenie że palenie marihuany jest nieszkodliwe to paść ze śmiechu można, jak ktoś dużo zielska pali to tak mu to niszczy psychikę że nawet sobie nie zdaje sprawy. Miał dwóch kumpli co przez rok prawie nonstop palili to potem mieli różne dziwne stany lękowe itp...
_________________
"kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem
tak świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
Kazik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DEZETiKAJOTAKAHOOY
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2009

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaziu tak mi dzwignales cisnienie twoim postem, ze az musialem nowe haslo generowac zeby ci odpisac.

Jaralem caly 2009 dziennie, ale nie mowie dziennie tzn np wieczorem pare bong i kapa, tylko rano, przed poludniem(mowiac poludnie mam na mysli godzine 12:00), po poludniu, po obiedzie i od 18-19 w opor do zasniecia. Teraz jestem od 3 tygodni w szkocji i nie widzialem jeszcze zielska na oczy, a nawet cisnienia nie mam, tymbardziej stanow lekowych. Stan lekowy to mam jak czytam pierdoly listonosza czy posty podobne twoim. ELO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 6 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury