www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Granie na tv...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dhex
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Gru 2003

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 4:10 pm    Temat postu: Granie na tv... Odpowiedz z cytatem

w zasadzie topic powinien wyladowac albo w modernizacji kompa albo kupnie monitora jednak nie do konca jestem na taki krok zdecydowany. obecnie jade na stary crt 21" ktory powoli zbliza sie ku swojemu koncowi. ale w czym rzecz.

zastanawiam sie czy jest sens kupic tv - jakis szajsung/sony (na bank 100/200hz, co polecacie) tak do 42" z mysla zeby w niego wtopic do 4 moze 4,5k.
oprocz swojej pierwotnej funkcji (tj ogladanie tv/filmow i tego ze ma wisiec na scianie i robic bog wie jakie wrazenie) chcialbym go wykorzystac jako monitor dla pc.
tu pojawia sie pare rzeczy. chce wiedziec czy ktos z was ma tak zrobione i czy moglibyscie sie podzielic tym jakie sa wasze wrazenia, wady/zalety itp.

ps. wybaczcie za styl w jakim to napisalem ale mi sie nie chcialo :}
_________________

peace.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 4:10 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Goglin
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Lis 2005

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 7:42 pm    Temat postu: Re: Granie na tv... Odpowiedz z cytatem

dhex napisał:
w zasadzie topic powinien wyladowac albo w modernizacji kompa albo kupnie monitora jednak nie do konca jestem na taki krok zdecydowany. obecnie jade na stary crt 21" ktory powoli zbliza sie ku swojemu koncowi. ale w czym rzecz.

zastanawiam sie czy jest sens kupic tv - jakis szajsung/sony (na bank 100/200hz, co polecacie) tak do 42" z mysla zeby w niego wtopic do 4 moze 4,5k.
oprocz swojej pierwotnej funkcji (tj ogladanie tv/filmow i tego ze ma wisiec na scianie i robic bog wie jakie wrazenie) chcialbym go wykorzystac jako monitor dla pc.
tu pojawia sie pare rzeczy. chce wiedziec czy ktos z was ma tak zrobione i czy moglibyscie sie podzielic tym jakie sa wasze wrazenia, wady/zalety itp.

ps. wybaczcie za styl w jakim to napisalem ale mi sie nie chcialo :}

To po co w ogóle piszesz i zawracasz głowę innym? o0

Teraz telewizora imo. lepiej nie kupować. Poczekaj trochę aż ogarną się telewizory na LEDach i Plazmy oraz LCD spadną z ceny.
Wrażenia, zalety i wady ... takie same jak na monitorze, tylko że na większym.
Jeżeli twierdzisz że Samsung robi szajsy - szajsung - to nie bierz go. Bravia jest bardzo dobrą serią LCD. Zaś jeżeli chcesz Plazme bierz Viere od Panasonica.
Osobiście czasami podłączam PC do TV (32") od szajsunga, ale monitor 22' w zupełności mi wystarczy. A podłączam go tylko dla kilku gier które są tego warte typu Crysis.
_________________
ESLid: 2438416
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dhex
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Gru 2003

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chce mi sie tyczylo sie FORMY i SPOSOBU w jaki napisalem swoje co-nie-co...
nie wiem jak jest obecnie z tv od samsunga (dlatego pytam?) jednak jakis czas temu gdy jeszcze bawilem sie przerabianiem tunerow sat. widzialem pelno tematow na roznych forach elektronicznych m.in. o tym ze sie psuja - ot weszlo w krew szajsung.

ktos jeszcze cos? ;s
_________________

peace.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Od!n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Kwi 2005
Klan: SIODEMKA.org.pl

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robiłem taki test, że podpiąłem laptopa do TV LCD, Philips 37" FullHD przez łącze HDMI i muszę powiedzieć, że bardzo fajnie to wyglądało. Nie zauważyłem smużenia (choć może jestem już po prostu przyzwyczajony do niskiego odświeżania bo gram na laptopie).

Niestety nie miałem za dużo czasu, żeby potestować to dokładnie. Więc nie wiem czy ciężko ogarnąć taką rozdzielczość czy to tylko kwestia przyzwyczajenia.


Co do tych 42" to się zastanów bo to zależy jak duży masz pokój. Nie ma sensu kupować tak dużego TV jak masz siedzieć 2 metry od niego. Poczytaj na necie jakie są zalecane odległości.
_________________
SIÓDEMKA - CS1.6, CS:GO, CoD4 oraz BF3!
www.siodemka.org.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury