www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[PORADNIK] Jak pozbyć się zwieszek klawiatury/myszy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Kompendium wiedzy o CS 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TheStranger
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Lut 2009

PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"C:\Program Files\Valve\Steam\Steam.exe" -applaunch 10

"C:\Program Files\Valve\Steam\Steam.exe"


Zrób mi ktoś tak żeby odpalało się z LOW! |:<
_________________
work hard be prO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 11:59 pm    Temat postu:

Powrót do góry
iz1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Sty 2008

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam problem.
Zmniejszylem ten priorytet jak jest napisane ale jak wchodze na server to mi wylacza gre ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kajoo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2008

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Zmieniłem grafe na Radeona i myszka przy szybszych ruchach zaczeła się zcinać. Użyłem drugei sposobu i rezlutat jest taki że zmniejszyło tylko intensywaność tych zacięć myszki ale dalej występują.
edit:
wypróbowałem nawet sposób z niskim priorytetem który nie przyniósł większego rezultatu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kajoo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2008

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na serio nic nie da się z tym zrobić :x Próbowałem obydwu sposobów i żaden nie przyniósł oczkiewanego rezultatu. Że w XXI wieku nie można se poradzić z takim problemem to już źle jest ;/ Miałem GeForca FX 5200 który miał 128 MB teraz mam Radeona x1050 który posiada 256 MB i ścina myszke :X przecież to parodia. Chciałbym se pograć normalnie bo to nie żadna frajda że gdy koleś wysakuję myszka się zetnie i nic nie możesz zrobić i czekasz na śmierć. Naprawdę iritujące.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to głupie, ale przetestuj na innej myszce, np od kumpla...nie czytałem całego wątku.
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dhex
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Gru 2003

PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boze swiety. Po jaka cholere walic sie z dopisywaniem i tworzeniem lancuchow do kazdego skrotu.
polecam to male cos:
http://www.searchengines.pl/Prio-Process-Priority-Saver-t94193.html

ps. niektore antywiry moga piszczec poniewaz program ingeruje w taskmgr/system
_________________

peace.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
orglee
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2005
Klan: Wole złotopolskich

PostWysłany: Pią Gru 04, 2009 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie odkryć Amerykę w konserwach. ;p

Cytat:
%windir%\system32\cmd.exe /C "start /LOW %programfiles%\Steam\Steam.exe -applaunch 10"
Działa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Embi
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Wrz 2007

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam GeForce 9500 gt i steama na C:. Myszka zacina przy naciskaniu dwóch klawiszy jednocześnie. proszę o pomoc
_________________
;];]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
knoox
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 16 Cze 2009

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałem wam przedstawić mój problem, który gnębi mnie od kilku dni. Otóż kiedyś mogłem grać normalnie. Jednak po jednym update steam zaczęła zwieszać się myszka i klawiatura.

Postanowiłem poszukać coś na temat tego problemu i znalazłem wpis o tym aby zmienić priorytet. Zrobiłem to i było tak jak dawniej. Teraz już przy każdym wejściu do gry zmieniałem priorytet i mogłem się cieszyć grą.

Jednak kilka dni temu był następny update. Dzień po tym miałem problem z priorytetem. Ustawiałem na niski, lecz CS ścinał się na kilka s, co kilka s. Nawet w menu. Ścinał się też głos, czyli słyszałem wielokrotnie te same kroki, te same wypowiedziane słowa i nie mogłem się ruszyć. Totalna zwiecha.

Próbowałem jeszcze tych nieco wyższych priorytetów, ale niestety to samo. Wielokrotne reinstalowanie gry oraz steama nie pomogło. Na priorytecie "Normalny" gra się nie ścina, ale co z tego skoro ścina mi się ta cholerna myszka i klawiatura.

Od razu piszę, że to nie wina myszki ani klawiatury. Na każdych jest tak samo. Jeszcze dodaję, że nie mam wcale słabego kompa. Zresztą niejednokrotnie ludzie z dobrymi sprzętami mówili tu o tym samym problemie.

Mam nadzieje, że pomoże mi ktoś się z tym uporać, bo chciałbym sobie wreszcie normalnie zagrać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Kompendium wiedzy o CS 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury