www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Jak grać scoutem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alfonso35
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Sty 2010

PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 7:09 pm    Temat postu: Jak grać scoutem Odpowiedz z cytatem

Witam,
Dzisiaj stojąc sobie elegancko z awp, patrząc się na niewielką szparkę mignął mi gościu. Pomyślałem sobie no dobra, następny skręci do mnie. Tylko był mały problem- ten sam kolo mignął mi drugi raz tyle, że tym razem sadząc soczystą banie ze scouta... Pomyślałem sobie: Nie! takie farty się nie zdarzają! Poczekałem aż gościu padnie i się zapytałem co to było, a on na to, że ze scout to nie awp i z niego można w biegu strzelać. I tu pojawiają się 2 pytania.
1: Czemy po oddaniu 3 strzałów (na 100% celnych) w głowę nieruchomego celu w konsoli miałem napisane, że tylko raz trafiłem? (z awp zgon gwarantowany by miał)
2: Jak walić bańki ze scouta będąc w ruchu? Na obrazku namalowałem kolorowe kwadraciki, powiedzcie mi na którym koloże ma znajdować się przycisk gdy będę go wciskał (pamiętajcie, że się ruszam [załóżmy, że z prawa na lewo]). Obrazek na imageshack, nic nie trzeba ściągać.
http://yfrog.com/89ctadminbj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 7:09 pm    Temat postu:

Powrót do góry
hejzel
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2008

PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

css jest bugiem do ktorego zostala dolaczona gra (pewnie przez przypadek), jest jedna wielka zagada i zabicie tam kogokolwiek z zachowanie zasad fizyki graniczy z cudem
http://www.youtube.com/watch?v=vcTjRHGGqHQ
_________________
Dołączył: 31 Maj 2006
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
myg0t
Moderator
Moderator


Dołączył: 24 Maj 2004

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw przeczytaj sobie przypisy, a potem pisz bzdury ... Taka akcja była tylko na początku CS:S. Zresztą filmik na botach nic nie udowadnia ;/

Nie wiem, ale gram w to od pierwszej bety i jakoś nie miałem kłopotu z celowaniem w głowę, a narzekać mogę tylko na polski internet i interpolację...

Graj dalej w CS 1.6 i bądź zadowolony z tekturowych ścian, rzeczywiście bardziej realne :D .

Peace
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DziQ WiecznY Łowca
Moderator
Moderator


Dołączył: 22 Sie 2006

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejzel tak,tak... Strzelanie head shotów przez ściany jest bardziej realne :) . A co do scouta wystarczy trening, koleś na pewno nie zabił Cię w biegu (a jeśli nawet to miał niesamowitego farta, bo i takie się zdarzają). Musiał na chwile się zatrzymać, wiem bo też swego czasu sporo się tym bawiłem :] .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pxel
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Sty 2007

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myg0t napisał:
Najpierw przeczytaj sobie przypisy, a potem pisz bzdury ... Taka akcja była tylko na początku CS:S. Zresztą filmik na botach nic nie udowadnia ;/

Nie wiem, ale gram w to od pierwszej bety i jakoś nie miałem kłopotu z celowaniem w głowę, a narzekać mogę tylko na polski internet i interpolację...

Graj dalej w CS 1.6 i bądź zadowolony z tekturowych ścian, rzeczywiście bardziej realne :D .

Peace


Haahaha... gosciu ktróry nie zna sie kompletnie na CSS wypowiada się na temat ów gry. Tak samo jak nie szło ci sprawdzanie cheaterów na demkach tak nie idzie ci nic co jest zwiazane z CSem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury