www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Analizator o CS.pl
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rickeln
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2007

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam te czasy ; ) rok 2006 - wchodziłem codziennie i patrzyłem kto jest dodany ;D fajnie by było znowu reaktywować boardowe BL ; )
hahaha a pamiętacie jak był hax na serwerze i perfidnie czitował to każdy pisał: lecisz na boarda :lol: :lol:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 10:29 pm    Temat postu:

Powrót do góry
kemoiz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Cze 2004
Klan: PRGK

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez dobrze wspominam te czasy. Breszka, Crusader :) A teraz to niestety nie ma ludzi z ogolnym powazaniem ktorzy mogliby oceniac demka.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMOON
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 14 Lut 2010

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rickeln napisał:
hahaha a pamiętacie jak był hax na serwerze i perfidnie czitował to każdy pisał: lecisz na boarda :lol: :lol:

Taaa.. ja pamiętam :D
nie wiedziałem co to board ale wiedziałem, że jak ktoś leci na boarda to ban i jak mi tak pisali to zesrany byłem :D (choć nie czitowałem :>)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WrObEl1.6 napisał:
Kilka osób nad tym myślało ale to decyzja należy do Jolkka a podejrzewam, że odpowiedź będzie negatywna.


Ja nie widze ludzi, ktorzy zajeli by sie ocenianiem dem. Breszka, Filip czy Suvoshi, juz dawno tu nie zagladaja. Ale sam pomysl mi sie podoba i forma prowadzenia przez boarda tez byla ciekawa.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale moze warto sprobowac?

juz keidys poruszalismy ten temat...
na poczatku podszkolil bys ludzi i tyle : P
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj nikogo nie wyszkolisz. Wiele razy wydaje sie, ze ktos cos ma ale material dowodowy jest zbyt krotki, zeby to obiektywnie stwierdzic. W takich przypadkach bez doswiadczenia, bedziesz wydawac bledne wyroki. A doswiadczenie mozesz zdobyc albo majac doczynienia z cziterami na codzien jako admin albo samemu czitujac. Na pewno nie bedziesz ekspertem po przeszkoleniu :D

Poza tym, kto by mial te demka oceniac? Ile jest osob aktywnych, ktore maja jakies doswiadczenie, graja jakis czas i maja ochote to robic? No i oczywiscie maja czas na ocenianie demek, ktorych pewnie bedzie masa.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka osob sie odzywalo :>
z tego co pamietam cale 3 :D

ale nie od razu rzym zbudowali
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fartuch`
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Lip 2006
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im więcej ludzi od oceniania demek, tym mniej każdy z nich musi poświęcić czasu. Z tego co wiem Suvoshi ocenia demka na pewnym serwerze z modem war3ft.

Konkurencja dla blacklisted :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic na sile jak to sie mowi, z reszta zadna wyrocznia w sprawie cziterow nie jestem zeby kogos "szkolic". Poza tym, chocby nie wiadomo kto ocenial to i tak znajda sie ludzie, ktorzy jego wiedze beda podwazac. Tak bylo przy czuku, ktorego krytykowano, a teraz czytam, ze za czuka bylo dobrze, a teraz jest zle.
Niestety ale tak juz jest, ze u nas teorie spiskowe sa popularne, sam jak ocenialem demka to "okazywalo sie", ze zbanowany gral w jakims klanie, ktorego ponoc nie lubie, albo nie lubi cs.pl i to zemsta oraz setka innych wyssanych z palca teorii.

Ale cos ptaszki spiewaja, ze bedzie alternatywa dla BL...
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe ja doskonale pamietam, jakie bylo nie raz poruszenie na boardzie jak ktos wpadal. Niektorzy sie bronili na wszystkie mozliwe sposoby. Od wyzwisk, przez grozby a konczac na placzu i przepraszaniu :D Niestety pamietam tez, ze czesto wszystko rozchodzilo sie po kosciach pomimo tego, ze ktos czitowal i zostalo to udowodnione :/
Tamtymi czasami board byl ciekawszy. Lubilem jak sie "cos dzieje" gdy wpadal kolejny "hajt" :D

Zanim cos w ogole zaczniecie myslec w tym kierunku to proponuje przeprowadzic jakas ankiete wsrod graczy a najlepiej posiadaczy serwerow jak sie na to zapatruja. Tzn czy sa w ogole zainteresowani taka forma listy cziterow. Bo badz co badz ktos bedzie musial poswiecic troche czasu zeby to wszystko ogarnac a jesli potem maja korzystac z takiej listy 3-4 serwery to moim zdaniem szkoda zachodu.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rickeln
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2007

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JoleKK napisał:
Ale cos ptaszki spiewaja, ze bedzie alternatywa dla BL...


Teraz JoleKK dorzuciłeś do pieca :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klux
Moderator
Moderator


Dołączył: 27 Paź 2003

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak było, ale z tej perspektywy stwierdzam że dobrze się stało że BL sie stąd wyniósl. Przy obecnym poziomie coponiektórych cięzko by było utrzymać tam porządek.

Według mnie te symboliczne opłaty za zgloszenie to dobry pomysł. Czlowiek się 2 razy zastanowi zanim kogoś zglosi, a z tych symbolicznych dochodów i administratorzy dostaną jakieś granty. Prosta zasada - nie chcesz, nie korzystaj.

Co do analizatora - znam go trochę i boli go, tak jak każdego doświadczonego gracza, że na jego temat wypowiadają się ludzie nie mający bladego pojęcia o nim samym i tej grze a uważających się za mentorów, bo schowanych za fakenickami etc. Tak reaguje każdy. Niestety polska scena cs'a to bagno, doszło do zmiany pokoleniowej (przepaść - jednak jolekk zakladając 10 lat temu nasz serwis byl w podobnym wieku, a jednak stworzył coś sensownego i jeden z najbardziej udanych projektów na tej scenie) i nci się na to nie poradzi. Trzeba sie dostosowywać do rzeczywistości, gdzie w każdej chwili możesz być zaszczuty o byle co. Wcale się nie dziwie że Adam tak zareagował, choć fakt faktem, jako admin BL, czyli wyrobionej marki, czasami powinien być bardziej stonowany w swoich wypowiedziach.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rodzynek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2005

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@JoleKK Powód do frustracji ? Pojechali po mnie ? Pierwszą wiadomość jaką dostałem od byłego admina BL było coś w stylu: "No to powodzenia, bo Cię większość znienawidzi". Świadomie doszedłem do BL i teraz sam sobie odpowiedz - ile jest prawdy w tym co napisałem ? Czy nie jest tak, że większość "dzieci" - tak to nazwijmy - zaczyna Swoją przygodę z sceną od CS.PL, najstarszego serwisu o kontim w Polsce ? Każdy ma Swoją cierpliwość co do ludzkiej głupoty - moja w tamtym momencie się skończyła (jak Ci pisze ktoś, że masz pryszcze to według niego źle ocenisz demo - gratuluje, mówi samo przez siebie). Poniosło mnie, przyznaję. Dodatkowo ANI JEDEN komentarz na blacklisted.pl & ster-gaming.pl nie został usunięty/edytowany. Polecam zajrzenie na tą 2 stronę i zobaczenie komentarzy pod newsem o blacklisted :)

Nie wywyższam się, że wygraliśmy jakiegoś cupa z jakimiś słabszymi graczami, tylko byłem świadkiem głupoty takiego człowieka. Po przegranym meczu w eliminacjach na lana (wysoka wygrana do 2) założył konto na pewnym portalu i nie dość, że zbeształ całą naszą drużynę która wtedy przegrała mecz, to dodatkowo typowo dziecinnymi odzywkami zaczepiał moją osobę, spamując mi m.in. w profilu.

Słowo jeszcze o tytule tematu. Nie wypowiadam się nieprzychylnie o całym serwisie CS.PL (Swoją drogą sam dla Was kiedyś pisałem), a jedynie jego użytkownikach, co chyba wystarczająco szczegółowo opisałem wyżej.

Co do mnie i mojego oceniania. Strzelam w hedy od ponad 4 lat. Swoje na tej scenie już przegrałem i teraz jeżeli mogę jej pomóc - mam taki zamiar. Jak widzieliście BL jest tak zbudowane, że nikt tam nie ma 100% władzy - o wszystkim decydują co najmniej 3 osoby. Dodatkowo jest opcja odwołania, jeżeli popełnimy błąd. Źle ? Jeżeli pomylę się z ostatecznym werdyktem, będzie okazja do ponownego rozpatrzenia.

Michał ma rację w jednym - wkur**** się jak zobaczyłem, że jakiś troll podaje publicznie link do mojej NK i dodatkowo stawia mnie w złym świetle. Chyba tylko ktoś niespełna rozumu lubi jak się o nim pisze jakieś bzdury.

Jeszcze odnośnie Waszego projektu. My oceniamy za kasę ("kosmiczną" wręcz) - Wy za darmo. Na starcie życzę powodzenia, cierpliwości i wytrwałości. Ucinam dyskusję.

Jestem człowiekiem i mogę się mylić i mogę czasami także zareagować impulsywnie, bądź nieodpowiednio.

Miłego dnia, analizator
_________________
>.<


Ostatnio zmieniony przez rodzynek dnia Sro Kwi 07, 2010 2:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek napisał:
@JoleKK Powód do frustracji ? Pojechali po mnie ? Pierwszą wiadomość jaką dostałem od byłego admina BL było coś w stylu: "No to powodzenia, bo Cię większość znienawidzi".


Ano, jakby nie patrzec, frustrujace jest jak ktos Cie jedzie i o to mi chodzilo, wiec chyba nic zlego nie napisalem? No fakt, ze slowo mocno wyswiechtane przez ludzi dopiekajacych w komentarzach, ale mi o oryginalne znaczenie chodzi.

rodzynek napisał:
Świadomie doszedłem do BL i teraz sam sobie odpowiedz - ile jest prawdy w tym co napisałem ? Czy nie jest tak, że większość "dzieci" - tak to nazwijmy - zaczyna Swoją przygodę z sceną od CS.PL, najstarszego serwisu o kontim w Polsce ? Każdy ma Swoją cierpliwość co do ludzkiej głupoty - moja w tamtym momencie się skończyła (jak Ci pisze ktoś, że masz pryszcze to według niego źle ocenisz demo - gratuluje, mówi samo przez siebie). Poniosło mnie, przyznaję.


No toz i ja i wiele osob przyznalo, ze nie dziwne iz Cie ponioslo. To ze moim zdaniem powinienes sie opanowac piastujac jakies tam stanowisko, jest moim osobistym zdaniem. Kazdy robi jak woli.

A czy ludzie zaczynaja od CS.PL, chyba juz nie, bo raczej NS szukaja. Ciesze sie jednak, ze doprecyzowales o kogo chodzi.

Rozumiem, ze czesc o kompetencja i BL nie byla do mnie, a do ogolu (nie wypowiadalem sie), wiec nie ustosunkuje sie do tej czesci.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
energyshot18
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Sie 2008
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do tematu Board Black List, bardzo chętnie przyłożył bym swój symboliczny grosik, aby w tym pomóc. Pewne doświadczenie mam, prowadzę serwer i chętnie pomogę.
_________________
MMA striker & kickboxer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury