www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[PROBLEM] GeekPlay 5.0

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
$cater
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Cze 2004
Klan: Serpent Killers

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 12:01 pm    Temat postu: [PROBLEM] GeekPlay 5.0 Odpowiedz z cytatem

Mam malutki problem może ktoś będzie miał chęc mi pomóc otóż posiadam program GeeKPlaY 5.0 i wczasie gdy probuje odpalić demo wyskakuje mi komunikat "Could not copy demo-file:System nie może odnalesc okreslonej sciezki" i demo sie nie odpala :( :( :( .Może ma ktoś jakiś pomysł jak sie z tym uporac może cos czeba wpisac albo ustawic przed odpaleniem dema albo moze zna ktos jakis dobry program do odpalanie dem ktory mozna znalesc gdzies w sieci . Bede wdzieczn za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 12:01 pm    Temat postu:

Powrót do góry
snip
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: Pirotechniks.CS

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 2:48 pm    Temat postu: SK|Player Odpowiedz z cytatem

Witam. Poszukaj na necie SK|Player. To jest 'następca' GeekPlaya. Sądze, że źle określiłeś w programie ścieżke hl.exe lub steam.exe. Popróbuj z tym właśnie! Chyba trochę pomogłem. CYa!
_________________
Dziecie boarda ! We love u !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
$cater
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Cze 2004
Klan: Serpent Killers

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 4:15 pm    Temat postu: Re: SK|Player Odpowiedz z cytatem

snip napisał:
Witam. Poszukaj na necie SK|Player. To jest 'następca' GeekPlaya. Sądze, że źle określiłeś w programie ścieżke hl.exe lub steam.exe. Popróbuj z tym właśnie! Chyba trochę pomogłem. CYa!


Ściągłem sobie ten programik jak poleciłeś ale występuje ten sam problem możesz mi wpoeidzeć gdzie w tych obu prgramach usatla sie sciezke bo nie jestem zoreintowany moze czbea cos przekopiowac albo co nie wiesz czasami .
_________________
"Tylko dwie rzeczy sa nieskonczone: wszechswiat i glupota ludzka-choć co do pierwszej to nie ma pewności"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
snip
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: Pirotechniks.CS

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 4:54 pm    Temat postu: RE... Odpowiedz z cytatem

Musisz poprostu do danego dema znaleźć odpowiednią ścieżkę. Demo 1.5 to hl.exe. Demo 1.6 to steam.exe. Tak mi się wydaje spróbuj, a jeżeli nie pomoże sam zobacze jak mam u siebie. Narx...

PS. Jeżeli chcesz obejrzeć demo wklej je do katalogu cstrike i w consoli (w grze) wpisujesz "playdemo nazwa_dema.dem"

Narx
_________________
Dziecie boarda ! We love u !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
$cater
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 17 Cze 2004
Klan: Serpent Killers

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ThX snip udało sie miałeś racje wystarczylo podać ścieżke dzieki raz jeszcze.

Do Zamknięcia!
_________________
"Tylko dwie rzeczy sa nieskonczone: wszechswiat i glupota ludzka-choć co do pierwszej to nie ma pewności"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury